Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Osobisty Asystent

W tym krótkim, praktycznym kursie, dowiesz się jak stworzyć automatyzacje, które będą umawiać i zarządzać Twoimi spotkaniami i kalendarzem

5 lekcji

49min

Osobisty Asystent - Automatyzacja spotkań i kalendarzy

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, freelancerem, a może po prostu w swojej codziennej pracy na co dzień odbywasz sporo spotkań - wiesz, że czasem ciężko jest zapanować nad chaosem w kalendarzu. Nawet jeżeli posiadasz świetne zdolności organizacyjne, organizacja terminów spotkań i pamiętanie o nich zabiera niepotrzebnie wiele czasu i energii, które mógłbyś poświęcić na swoją pracę. Jeżeli chciałbyś, żeby nad całą logistyką terminów i godzin Twoich spotkań, optymalizacją kalendarza i przypominaniem Ci o tym, kiedy masz odbyć kolejną wideokonferencję panował Twój osobisty asystent - ten Kurs to coś dla Ciebie! Nie musisz jednak nikogo zatrudniać. W Kursie dowiesz się, jak bez użycia kodu stworzyć własnego, wirtualnego asystenta, który będzie zarządzał Twoimi spotkaniami i kalendarzem, tak, byś Ty mógł skupić się na swojej pracy, a nie pilnowaniu dziesiątek umówionych telefonów.

Automatyzacja z użyciem nowoczesnych narzędzi

W materiale stworzymy szereg automatyzacji z pomocą narzędzi takich jak Zapier czy Calendly po to, abyś mógł jednym kliknięciem uruchomić sekwencję zdarzeń, która zaprosi osobę, z którą chcesz się spotkać do umówienia spotkania. Następnie pozwoli jej wybrać właściwy termin w Twoim kalendarzu, kończąc na założeniu wideokonferencji na Zoom i wysłaniu przypomnień i powiadomień do uczestników przed spotkaniem.

Automatyzacja wydarzeń offline

Jako bonus przygotowaliśmy dla Ciebie lekcję, dzięki której dowiesz się jak zautomatyzować także wydarzenia offline na telefonie. Omówiony tutaj będzie zwłaszcza iOS - będziemy wysyłać przypomnienia czy automatyczne powiadomienia SMS do osób, z którymi się umówimy o terminie naszego przybycia - z uwzględnieniem korków.

Zaoszczędzisz dużo czasu - i nerwów

Żmudna wymiana maili w celu znalezienia terminu, który pasuje obu stronom? Ręczne wysyłanie mailowo potwierdzeń nadchodzącej konferencji? Te, i wiele innych czynności związanych z planowaniem spotkań, konferencji czy telefonów to w dużej mierze strata czasu, którego nikt z nas nie ma w nadmiarze. Dlatego warto poznać nowoczesne i wygodne narzędzia, przez które nie będziesz musiał tracić energii i wytrącać się ze swojego workflow po to, by dograć szczegóły albo pamiętać o spotkaniach.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest dla wszystkich osób, które chcą lepiej się zorganizować i mają dość zbędnej wymiany maili w celu umówienia krótkiego spotkania. Skorzysta z niego każdy, kto chce pracować wydajniej i nie przepalać czasu na bezproduktywne spotkania. Dodatkowo, nawet jeśli nie chcesz pracować z tym konkretnym scenariuszem, poznasz wiele narzędzi automatyzacji i no-code, które pomogą Ci też w innych aspektach Twojej pracy.

Czego się nauczysz?

 • Automatyzacje Kalendarza

 • Umawianie spotkań z Calendly

 • Wideokonferencje z Zoom

 • Automatyczne powiadomienia

 • Spotkania Offline z iOS

 • Łączenie narzędzi przez Zapier

Zawartość

Osobisty Asystent

1 rozdziały 5 lekcji 49min

 • Tworzenie Automatycznego Asystenta

  50min

  Umawianie spotkań z Calendly

  Podgląd lekcji

  10min

  Automatyczny email z zaproszeniem

  6min

  Dodawanie wideokonferencji z Zoom

  13min

  Powiadomienia i podsumowanie spotkań

  7min

  Bonus - automatyzacje wydarzeń iOS

  15min

Autor kursu

Grzegorz Róg

**Idea Architect**

Średnia ocen autora: 5

Bio
Od wielu lat projektuje serwisy internetowe, dużą wagę przykładając do ich funkcjonalności a także skutecznych technik promocji. Swoje umiejętności praktyczne zdobywa projektując grafikę oraz strony www dla wiodących polskich i zagranicznych agencji reklamowych. Współpracuje między innymi z Adobe, Microsoft, Wacom. Jako trener i spiker prowadzi szkolenia oraz eventy i warsztaty. Posiada szereg uprawnień i certyfikatów eksperckich.

W wolnych chwilach stara się przekazać Ci całą praktyczną wiedzę, pasję i doświadczenie. Zapraszamy do kursu - gwarantujemy, że ta świetna zabawa przyniesie Ci mnóstwo satysfakcji!
Inne kursy tego autora
Budowanie Startupu Strony WWW z SystemFlow Webflow Webflow Webflow

Kurs Osobisty Asystent

 • 5 lekcji wideo

 • 49min materiału

 • Ostatnia rewizja 26.05.2020

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Z kursów eduweb.pl korzystam od początku powstania platformy. Kursy są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą przekwalifikować się lub poszerzyć umiejętności. Praktyczne źródło wiedzy od ekspertów i praktyków z branży IT i kreatywnej.

Paweł Krzyściak

UI/UX Designer johnny10.com

Zacznij naukę w Osobisty Asystent

 • 5 lekcji wideo

 • 49min materiału

 • Ostatnia rewizja 26.05.2020

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych