Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Przegląd Portfolio cz.8

To już kolejna odsłona Warsztatu, w którym Michał Wedlechowicz pokaże Ci ciekawe i inspirujące prace artystów

1 lekcji

1h 11min

5 (6 oceny)

Przegląd Portfolio cz.8 - Ilustracje Inspirowane Pracami Artystów

To już kolejny Warsztat, w którym Michał Wedlechowicz pokaże Ci ciekawe i inspirujące prace artystów. W ósmej części Przeglądu Portfolio obejrzymy prace Evgeny Polukhin i przyjrzymy się jego wektorowym konceptom postaci do gier. Następnie spróbujemy uzyskać efekty podobne do tych z jego prac z użyciem Adobe Illustrator! Odtwarzanie prac świetnych artystów to jeden z najlepszych sposobów na podniesienie swoich umiejętności w zakresie ilustracji - zachęcamy do sprawdzenia!

Inspirujące koncepty postaci z gier

Prace Evgeny Polukhina zapierają dech w piersiach dzięki ilości detali czy imponującej grze świateł i cieni. Przy pomocy aplikacji Adobe Illustrator spróbujemy uzyskać podobne efekty z wykorzystaniem kilku technik konturowania i cieniowania wektorów - a to wszystko w oparciu o szkic przygotowany w Photoshop.

Praca w Illustratorze

W Warsztacie dowiesz się między innymi jak wykonać tego typu projekty bez użycia drogich tabletów graficznych i jak zadbać o płynną i kreatywną kreskę. Omówimy również tryb livepaint i skupimy się na budowaniu detali w pracy graficznej. Poruszymy zagadnienie opcji wygładzania pędzli i ołówka w Illustratorze.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten Warsztat stworzony został z myślą o wszystkich artystach, którzy chcą rozwinąć swoje techniki pracy i zainspirować się ciekawymi, kreatywnymi projektami. Rekomendujemy znajomość Illustrator w stopniu przynajmniej podstawowym, więc jeśli jeszcze nie pracowałeś z tą aplikacją, zapoznaj się wcześniej z naszymi kursami.

Czego się nauczysz?

 • Przegląd portfolio w seriwsie Behance

 • Szkic w Photoshop

 • Praca ze szkicem w Adobe Illustrator

 • Różne techniki konturowania

 • Praca z trybem livepaint

 • Budowanie detali

 • Gra świateł i cieni

 • Opcje wygładzania pędzli i ołówka w Illustrator

Autor kursu

Michał Wedlechowicz

Średnia ocen autora: 5

Bio
Michał Wedlechowicz - projektant graficzny - urodził się w 1989 r. Na co dzień pracuje w firmie produkującej opakowania i zajmuje się opracowywaniem artworków i nadruków dla opakowań z branży FMCG (głównie art. spożywcze). Jego pasja i zamiłowanie do grafiki nie kończy się jednak tylko na opakowaniach. Michał, po godzinach pracy projektuje materiały promocyjne dla własnych klientów, które możecie obejrzeć w serwisie Behance pod adresem https://www.behance.net/MichalWedlechowicz
Inne kursy tego autora
Skuteczne Kreacje Reklamowe Dall-E i ChatGPT AI dla Designera Tworzenie Kolekcji NFT Tworzenie Trójwymiarowej Kolekcji NFT

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Klaudia Stępień

18 stycznia 2021

Magdalena Borówka

20 stycznia 2021

Super warsztat :)

Karol Bendowski

27 stycznia 2021

Alicja Jankiewicz

12 października 2021

Maria Czarnecka

26 listopada 2021

Justyna

15 lipca 2022

Kurs Przegląd Portfolio cz.8

 • 1 lekcji wideo

 • 1h 11min materiału

 • Ostatnia rewizja 29.12.2020

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Mogę polecić kursy z eduweb.pl osobom, które myślą o przekwalifikowaniu się z dotychczasowej branży i chcą uczyć się z uporządkowanych źródeł, w wybranym przez siebie czasie, no i przede wszystkim - w praktyce, a nie w teorii.

Robert Harężlak

Art Director, Graphic Designer

Zacznij naukę w Przegląd Portfolio cz.8

 • 1 lekcji wideo

 • 1h 11min materiału

 • Ostatnia rewizja 29.12.2020

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych