Masz już konto? Zaloguj się

Kurs AI dla Designera

Witaj w 3-tygodniowym sprincie, podczas którego nauczę Cię korzystać ze sztucznej inteligencji w trakcie procesu kreatywnego, czy realizacji praktycznych projektów takich jak na przykład KeyVisual

45 lekcji

5h 11min

5 (5 oceny)

AI dla Designera - Jak przyspieszyć z Midjourney

Witaj w kursie, podczas którego nauczę Cię korzystać ze sztucznej inteligencji w trakcie procesu kreatywnego, czy realizacji praktycznych projektów takich jak na przykład KeyVisual. Będziemy korzystać z MidJourney, a ja pokażę Ci najgłębsze tajniki tego wspaniałego narzędzia oraz wprowadzę Cię w techniki pisania promptów. W ramach nauki poznasz nie tylko niezbędną teorię, ale nauczysz się tworzyć obrazy przy użyciu słów, a nie wyłącznie narzędzi takich jak Photoshop, chociaż nie obejdziemy się bez niego. Dzięki temu znacznie przyspieszysz swoje działania, a realizowane projekty będą jeszcze lepsze.

Wprowadzenie do Midjourney

W pierwszym module szkolenia Poznasz Midjourney W pierwszym module szkolenia opowiem Ci o Midjourney, dlaczego zdecydowałem się na jego wykorzystanie oraz pokażę Ci jak z niego korzystać w podstawowym zakresie. Napiszesz swój pierwszy prompt i wygenerujesz pierwsze prace. Nauczysz się korzystać z Midjourney na Discordzie oraz przeprowadzę Cię przez ustawienia i plany płatności Midjourney. W tym module poznasz również podstawowe parametry takie jak "Aspect Ratio" czy parametr "style".

Zaawansowany Prompting

Pokażę Ci jak efektywnie pracować z Midjourney, jak budować odpowiedni prompt w oparciu o komendy, frazy czy słowa kluczowe. Dowiesz się jak kontrolować proporcje generowanego przez sztuczną inteligencję obrazu, uzyskać lepszą kompozycję, zmieniać parametry obrazu z pomocą promptu. Pokażę Ci jak w praktyce wykorzystać funkcje edytorskie w MidJourney, dowiesz się, czym jest multipromting oraz Revers Engineering.

Praktyczne zastosowanie AI w projektowaniu.

Ostatni, trzeci moduł kursu to wykorzystanie wiedzy w praktyce. Wygenerowane obrazy posłużą Ci nie tylko jako inspiracje, ale również z gotowych elementów poskładasz udane kompozycje w aplikacjach takich jak Photoshop. Dlatego dotychczas zdobyta wiedza narzędziowa będzie jak najbardziej potrzebna. Całą praktykę oprzemy o projektowany przez mnie Branding, KeyVisual oraz Landing Page dla dużych kursów Kohortowych. Dlatego będziemy pracować nie tylko z MidJourney i Adobe Photoshop, ale również z Figmą i Adobe Illustrator.- Przejdziesz przez cały proces od grafika, który nie jest przekonany, lub wręcz boi się AI, do Profesjonalisty, który wykorzystuje technologię sztucznej inteligencji do zwiększenia wydajności pracy i jakości swoich projektów.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przygotowałem dla wszystkich osób zajmujących się dokładnie tym samym co ja - czyli projektowaniem graficznym. Dzięki połączeniu swoich własnych umiejętności graficznych z MidJoureny mogę brać na swoje barki więcej projektów i realizować je szybciej za dokładnie taką samą stawkę - bo dlaczego nie. Po ukończeniu kursu będziesz pracował zupełnie inaczej. Proces obmyślania koncepcji zrzucisz na Midjourney z pomocą odpowiednio napisanego promptu, lub w całości wygenerujesz gotowe materiały do montażu w Photoshop czy innych aplikacjach graficznych.

Czego się nauczysz?

 • Rozpoczęcie pracy z Midjourney

 • Kontrola proporcji obrazu

 • Kontrola kompozycji

 • Podstawowe parametry

 • Upscaling

 • Słowa kluczowe

 • Funkcje edytorskie

 • Parametry

 • Multiprompting

 • Remix Mode

 • Revers Prompt

 • Tworzenie moodboardów

 • Key Visual z MidJourney

 • Dopracowanie grafiki z Photoshopem

 • Landing Page - Inspiracje

 • Finalny projekt w Figmie

Zawartość

AI dla Designera

3 rozdziały 45 lekcji 5h 11min

 • Wprowadzenie do Midjourney

  1h 8min

  Witaj w kursie

  Podgląd lekcji

  3min

  Wprowadzenie do modułu pierwszego

  1min

  Konto na Discordzie

  4min

  Strona Midjourney

  6min

  Tworzenie własnego serwera do pracy

  2min

  Twój pierwszy prompt

  7min

  Wersje i plany subskrybcji

  9min

  Stealth Mode

  3min

  Kontrola proporcji obrazu

  7min

  Kontrola stylu i kompozycji

  5min

  Prompt negatywny

  4min

  Generowanie kolejnych wersji

  5min

  Funkcje edycyjne

  5min

  Zoom

  3min

  Dobudowanie kadru

  3min

 • Sztuka pisania promptu

  1h 49min

  Wprowadzenie do modułu drugiego

  1min

  Styl ilustracji

  5min

  Doprecyzowanie stylu

  6min

  Kąty widzenia i ustawienia kamery

  8min

  Zabawa światłem

  6min

  Reverse_engineering

  8min

  Funkcja Blend

  3min

  Dostępny czas w trybie szybkim

  2min

  Funkcja skracania promptu

  4min

  Multiprompting

  7min

  Weights - czyli rzeczy ważne i ważniejsze

  10min

  Chaos jako inwencja twórcza AI

  5min

  Praktyczne wykorzystanie parametru Stylize

  9min

  Praca z ulubionym narzędziem wektorowym

  9min

  Praktyka

  14min

  Esencja pracy z Midjourney

  11min

 • Praktyczne zastosowanie AI w Projektowaniu

  2h 14min

  Witaj w module trzecim

  1min

  Wprowadzenie w projekt

  3min

  Ogólna koncepcja

  10min

  Dopracowanie konceptu

  10min

  Robot

  10min

  KeyVisual na podstawie propozycji AI

  21min

  Praca z Photoshopem

  18min

  Branding i Logo w Midjourney

  7min

  Praca w Adobe Illustrator

  16min

  Materiały i reklamy w Figmie

  15min

  Projektowanie reklam na Social Media

  7min

  Sekcja Hero w Figmie

  10min

  Podsumowanie projektu

  5min

  Dziękuję za uwagę

  1min

Autor kursu

Michał Wedlechowicz

Średnia ocen autora: 5

Bio
Michał Wedlechowicz - projektant graficzny - urodził się w 1989 r. Na co dzień pracuje w firmie produkującej opakowania i zajmuje się opracowywaniem artworków i nadruków dla opakowań z branży FMCG (głównie art. spożywcze). Jego pasja i zamiłowanie do grafiki nie kończy się jednak tylko na opakowaniach. Michał, po godzinach pracy projektuje materiały promocyjne dla własnych klientów, które możecie obejrzeć w serwisie Behance pod adresem https://www.behance.net/MichalWedlechowicz
Inne kursy tego autora
Skuteczne Kreacje Reklamowe Dall-E i ChatGPT AI dla Designera Tworzenie Kolekcji NFT Tworzenie Trójwymiarowej Kolekcji NFT

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Kurs świetnie przygotowany❣️ Bardzo dużo porad i konkretnych przykładów. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czy AI może Ci się przydać lub jesteś do niej sceptycznie nastawiony/nastawiona to po tej dawce wiedzy zmienisz zdanie na plus. Konkretnie: wzbogacisz swój warsztat pracy, zaoszczędzisz dużo czasu na wymyślaniu projektów, a w wielu przypadkach dostaniesz gotowy material do wykorzystania nawet bezpośrednio do druku (funkcja up scale x4). Ten kurs to oczywiście dopiero początek przygody z AI a dzięki temu, że jest świetny merytorycznie będzie Ci przyjemniej i łatwiej. Świetna robota Michał👏 Dzięki i polecam bardzo 🌟

Robert Harezlak

27 października 2023

Piotr Skrzypa

6 listopada 2023

Praktyczne wykorzystanie Midjourney, oraz... odpowiedź dlaczego AI nie zabierze pracy dobrym grafikom :)

Tomasz Mirkowicz

2 stycznia 2024

Kamil Dawid

4 lutego 2024

Piotr Ciećkowski

6 lutego 2024

Kurs AI dla Designera

 • 45 lekcji wideo

 • 5h 11min materiału

 • Ostatnia rewizja 03.11.2023

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Mogę polecić kursy z eduweb.pl osobom, które myślą o przekwalifikowaniu się z dotychczasowej branży i chcą uczyć się z uporządkowanych źródeł, w wybranym przez siebie czasie, no i przede wszystkim - w praktyce, a nie w teorii.

Robert Harężlak

Art Director, Graphic Designer

Zacznij naukę w AI dla Designera

 • 45 lekcji wideo

 • 5h 11min materiału

 • Ostatnia rewizja 03.11.2023

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych