Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Ilustracja Flat 3D

To szkolenie pomoże Wam rozwinąć warsztat Blendera abyście potrafili tworzyć niezwykłe, a jednocześnie bardzo minimalistyczne ilustracje w stylistyce "flat 3D"

2 lekcji

2h 25min

5 (4 oceny)

Ilustracja Flat 3D - w Blender

Blender to bardzo wszechstronna aplikacja, a dzięki jej znajomości jesteśmy w stanie bez problemu nadążać nad ciągle zmieniającymi się trendami w grafice i ilustracji. Ten materiał pomoże Wam rozwinąć warsztat Blendera, abyście potrafili tworzyć niezwykłe, a jednocześnie bardzo minimalistyczne ilustracje w stylistyce "flat 3D". Zaczynając od pustej sceny, stworzymy minimalistyczną postać 3D łącznie z akcesoriami i materiałami z wykorzystaniem systemu cząsteczkowego i tekstur. Korzystając z opcji riggowania ustawimy dowolną pozę bohatera. Nauczysz się również kilku przydatnych skrótów, zarządzania obiektami w panelu kolekcji, ustawiana świateł i wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Materiał przygotowany jest zarówno dla osób początkujących jak i dla tych, którzy mają już pewne doświadczenie w pracy z Blenderem. Powyższe materiały przygotowane są tak, aby każdy mógł wyciągnąć dla siebie dawkę wiedzy opartej na stylistyce zgodnej z aktualnymi trendami w grafice i ilustracji.

Czego się nauczysz?

 • Zarządzanie elementami sceny

 • Grupowanie i kolekcje obiektów

 • Praca z modyfikatorem Skin i Solidify

 • Modelowanie 3D w trybie edycji

 • Przydatne skróty

 • Praca z narzędziem Extrude

 • Modelowanie rąk i nóg

 • Wieloobiektowy model butów

 • Materiały ubrania i cząsteczki

 • Riggowanie

 • Ustawianie oświetlenia i renderu

Zawartość

Ilustracja Flat 3D

1 rozdziały 2 lekcji 2h 25min

 • Flat 3D - nowa stylistyka ilustracji w Blender

  2h 25min

  Modelowanie postaci ze ścieżki

  1h 13min

  Materiały i system cząsteczkowy

  1h 12min

Autor kursu

Michał Wedlechowicz

Średnia ocen autora: 5

Bio
Michał Wedlechowicz - projektant graficzny - urodził się w 1989 r. Na co dzień pracuje w firmie produkującej opakowania i zajmuje się opracowywaniem artworków i nadruków dla opakowań z branży FMCG (głównie art. spożywcze). Jego pasja i zamiłowanie do grafiki nie kończy się jednak tylko na opakowaniach. Michał, po godzinach pracy projektuje materiały promocyjne dla własnych klientów, które możecie obejrzeć w serwisie Behance pod adresem https://www.behance.net/MichalWedlechowicz
Inne kursy tego autora
AI dla Designera Tworzenie Kolekcji NFT Tworzenie Trójwymiarowej Kolekcji NFT Animacji 2D Adobe InDesign CC

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Kolejny fajny warsztat :-)

Andyx

9 czerwca 2021

Robert Studziński

18 czerwca 2021

Kinga Luty

16 sierpnia 2021

Tomek Spaleniak

20 listopada 2021

Kurs Ilustracja Flat 3D

 • 2 lekcji wideo

 • 2h 25min materiału

 • Ostatnia rewizja 01.06.2021

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Mogę polecić kursy z eduweb.pl osobom, które myślą o przekwalifikowaniu się z dotychczasowej branży i chcą uczyć się z uporządkowanych źródeł, w wybranym przez siebie czasie, no i przede wszystkim - w praktyce, a nie w teorii.

Robert Harężlak

Art Director, Graphic Designer

Zacznij naukę w Ilustracja Flat 3D

 • 2 lekcji wideo

 • 2h 25min materiału

 • Ostatnia rewizja 01.06.2021

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych