Menu

Ścieżka Nowoczesne UI

3
poziomy

24
kroków

18
godzin

 • Czym jest Nowoczesne UI

  W tej sciezce nauczysz sie projektowac interfejsy z uzyciem najwazniejszych, nowoczesnych narzedzi, które pozwola Ci na skuteczna prace zarówno jako UX, jak i UI designer.

  Jaka wiedza jest wymagana? Dobrym wyjsciem jest uprzednie zapoznanie sie z materialem zawartym w sciezce Podstawy UX lub Nowoczesny Webdesign, jednak nie jest wymagana specjalistyczna wiedza z tego zakresu.

  Dla kogo jest ta sciezka? Sciezka zostala stworzona z mysla o wszystkich, którzy chca rozpoczac swoja przygode z projektowaniem interfejsów z uzyciem nowoczesnych i wygodnych narzedzi.

  Czego sie nauczysz? Sciezka opiera sie na nauce Sketcha i wykorzystaniu tej aplikacji, ale skorzystamy równiez z pomocniczych narzedzi, które czesto moga okazac sie szybsze i wygodniejsze w uzyciu – oraz zajmiemy sie tym, w jaki sposób rozszerzyc mozliwosci Sketcha, by dostarczyc kompletny produkt do klienta. Poznasz caly ekosystem InVision, nauczysz sie Zeplin oraz Principle i w koncu dowiesz sie jak wykorzystywac Abstract, który jest rewolucyjnym rozwiazaniem bedacym systemem kontroli wersji inspirowanym kochanym przez programistów Gitem – ale w wersji specjalnie dla designerów.

  więcej... ukryj...
 • Wprowadzenie

  Grzegorz Róg dba o spójnosc i aktualnosc materialów w tej Sciezce. Posluchaj, dla kogo jest przeznaczona i czego sie nauczysz.

  zobacz wprowadzenie do Ścieżki
 • Ile zarabiają eksperci Nowoczesne UI?

  Stanowiska: UX/UI Designer
  Wynagrodzenie netto: 10000-10000 zł
  Kto rekrutuje? ING,Samsung,Aliorbank,SWPS

  zobacz oferty pracy

Przygodę czas zacząć!

}