Menu

Ścieżka Nowoczesny Biznes w Sieci

3
poziomy

19
kroków

14
godzin

 • Czym jest Nowoczesny Biznes w Sieci

  Podczas sciezki Nowoczesny Biznes w Sieci dowiesz sie na przykladzie praktycznego case study w jaki sposób wprowadzic - i utrzymac - na rynku wlasny produkt.

  Jaka wiedza jest wymagana? Sciezka przygotowana jest tak, by nie byla wymagana wczesniejsza wiedza na temat prowadzenia biznesu w sieci.

  Czego sie nauczysz? W tej sciezce dostaniesz esencje konkretnej wiedzy o tym, jak uruchomic, prowadzic i rozwijac wlasny biznes. Porozmawiamy o tym w jaki sposób weryfikowac pomysl i jak jeszcze przed inwestycja srodków w swoja dzialalnosc upewnic sie, ze moze odniesc sukces. Dowiesz sie jaki budzet powinienes przeznaczyc na poczatek, jak sprawdzic obecne trendy aby wykorzystac je na swoja korzysc i jak moga pomóc Ci w tym nowoczesne narzedzia. Powiemy o tym gdzie szukac klientów, jak latwo i na wlasna reke stworzyc spójna identyfikacje oraz zbudowac witryne internetowa. Nauczysz sie zbierac kontakty i tworzyc listy mailingowe, promowac swoje tresci, a wreszcie – przygotowac sie na premiere. Pózniej opowiemy Ci o tym jak najskuteczniej zarabiac na swoim produkcie, oraz jak mierzyc skutecznosc wszystkich swoich dzialan z uzyciem ogólnodostepnych narzedzi. Zajmiemy sie równiez automatyzacja, abys mógl przeniesc wiele powtarzalnych zadan na skrypty, które oszczedza Ci powtarzalnej pracy i sporo czasu. Ta sciezka to dobry wybór dla kazdego, kto chcialby zbudowac dodatkowe – lub nawet glówne – zródlo dochodu w oparciu o nowoczesne technologie i Internet.

  więcej... ukryj...
 • Wprowadzenie

  Grzegorz Róg dba o spójnosc i aktualnosc materialów w tej Sciezce. Posluchaj, dla kogo jest przeznaczona i czego sie nauczysz.

  zobacz wprowadzenie do Ścieżki
 • Ile zarabiają eksperci Nowoczesny Biznes w Sieci?

  Stanowiska: Specjalista SEO, Copywriter, Marketing Specialist, Analityk Internetowy
  Wynagrodzenie netto: 7100-7100 zł
  Kto rekrutuje? WP,Domodi,Accenture,nazwa.pl,AVON,x-kom,Pracuj.pl,SWPS,GSK,RTVEuroAGD,Interia,Millenium,ING

  zobacz oferty pracy

Przygodę czas zacząć!

}