Masz już konto? Zaloguj się

Ścieżka Nowoczesny Biznes w Sieci

Podczas ścieżki "Nowoczesny Biznes w Sieci" dowiesz się na przykładzie praktycznego case study, w jaki sposób wprowadzić i utrzymać na rynku własny produkt. W tej ścieżce zdobędziesz esencję konkretnej wiedzy o tym, jak uruchomić, prowadzić i rozwijać własny biznes. Porozmawiamy o tym, w jaki sposób weryfikować pomysł i jak jeszcze przed inwestycją środków w swoją działalność upewnić się, że może odnieść sukces. Dowiesz się, jaki budżet powinieneś przeznaczyć na początek, jak sprawdzić obecne trendy, aby wykorzystać je na swoją korzyść, i jak mogą pomóc Ci w tym nowoczesne narzędzia. Powie ci, gdzie szukać klientów, jak łatwo i na własną rękę stworzyć spójną identyfikację oraz zbudować witrynę internetową. Nauczysz się zbierać kontakty i tworzyć listy mailingowe, promować swoje treści, a wreszcie – przygotować ... (pokaż więcej)

19 kroków

102 lekcji

14 godzin

Opis ścieżki

Podczas ścieżki "Nowoczesny Biznes w Sieci" dowiesz się na przykładzie praktycznego case study, w jaki sposób wprowadzić i utrzymać na rynku własny produkt. W tej ścieżce zdobędziesz esencję konkretnej wiedzy o tym, jak uruchomić, prowadzić i rozwijać własny biznes. Porozmawiamy o tym, w jaki sposób weryfikować pomysł i jak jeszcze przed inwestycją środków w swoją działalność upewnić się, że może odnieść sukces. Dowiesz się, jaki budżet powinieneś przeznaczyć na początek, jak sprawdzić obecne trendy, aby wykorzystać je na swoją korzyść, i jak mogą pomóc Ci w tym nowoczesne narzędzia. Powie ci, gdzie szukać klientów, jak łatwo i na własną rękę stworzyć spójną identyfikację oraz zbudować witrynę internetową. Nauczysz się zbierać kontakty i tworzyć listy mailingowe, promować swoje treści, a wreszcie – przygotować się na premierę. Później opowiemy Ci o tym, jak najskuteczniej zarabiać na swoim produkcie oraz jak mierzyć skuteczność wszystkich swoich działań z użyciem ogólnodostępnych narzędzi. Zajmiemy się również automatyzacją, abyś mógł przenieść wiele powtarzalnych zadań na skrypty, które oszczędzą Ci powtarzalnej pracy i sporo czasu. Ta ścieżka to dobry wybór dla każdego, kto chciałby zbudować dodatkowe – lub nawet główne – źródło dochodu w oparciu o nowoczesne technologie i Internet.

Czego się nauczysz?

 • Wprowadzenie produktu na rynek

 • Weryfikacja pomysłu przed inwestycją

 • Budżet na początek działalności

 • Zbieranie kontaktów i list mailingowych

 • Automatyzacja powtarzalnych zadań

 • Zarabianie na własnym produkcie

 • Mierzenie skuteczności działań

 • Wykorzystanie nowoczesnych technologii

Dla kogo jest ta ścieżka?

Ścieżka "Nowoczesny Biznes w Sieci" jest przeznaczona dla osób, które chcą wprowadzić i utrzymać na rynku własny produkt, wykorzystując nowoczesne technologie i Internet. Idealna dla tych, którzy pragną uruchomić, prowadzić i rozwijać własny biznes, weryfikować pomysły, zbudować spójną identyfikację oraz witrynę internetową, promować swoje treści i mierzyć skuteczność działań. Ścieżka ta może być pomocna dla tych, którzy szukają dodatkowego lub nawet głównego źródła dochodu.

Zawartość

Poziom 1

6 kroków · 38 lekcji · 4h 55min

Poziom 2

6 kroków · 34 lekcji · 4h 30min

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Super wprowadzenie w temat - aż chce się więcej! I zdecydowanie warto, jesli ktoś jeszcze tematu nie zna. Tylko słowo ostrzeżenia: po tym szkoleniu ilość rzeczy, które zostają zauważone i są do poprawienia wzrasta do kwadratu! :)

Bartek

24 listopada 2021

To najlepszy kurs jeśli chodzi o grafikę 3D. Bez tego kursu nie ma co nawet zaczynać przygody z 3D. Wszystko wytłumaczone od podstaw, sensownie i dogłębnie...

Dariusz Zamojski

14 listopada 2022

Super, prosto, jasno i przejrzyście :)

Piotr Bąk

13 września 2022

Wyjaśnione prosto i klarownie. Niewielkim nakładem pracy możemy sprawić, by ze strony mogły korzystać również osoby z niepełnosprawnością.

Łukasz Dragon

7 czerwca 2021

Świetnie poprowadzony, wiele wyjaśniający i dający solidne podstawy do rozpoczęcia przygody z fotografią. Dużo nowej wiedzy, przedstawionych zagadnień w zrozumiały sposób dla słuchacza. SZCZERZE POLECAM! :)

Anita

7 listopada 2022

Bardzo podoba mi się ten kurs, polecam!

Kamil Hajduła

26 października 2022

Bardzo dobrze merytorycznie przygotowany kurs. Choć już kilka lat przygotowuję pliki do druku to i tak udało mi się nieco poszerzyć już posiadaną wiedzę.

Sylwia Mielczarek

19 sierpnia 2022

Super warsztat, praktyczna wiedza podana w profesjonalny i przyjemny sposób. Sama przyjemność z nauki :-)

Piotr Kaniowski

30 czerwca 2021

Ciekawy kurs. Pozwala na zapoznanie i przećwiczenie różnych technik. Warto się z nim zapoznać.

Robert Studziński

6 stycznia 2020

Prowadzący ma cechy bardzo dobrego nauczyciela. Wszystkie zagadnienia są rzetelnie przygotowane i wytłumaczone.

Julita

20 kwietnia 2022

Bardzo dobry Kurs! Tym bardziej dla początkujących osób

Paweł

4 lutego 2022

Fajna treść łatwa do przyswojenia :0

Kamil Kłapciński

16 lutego 2021

Ścieżka Nowoczesny Biznes w Sieci

 • 102 lekcji w ścieżce

 • 14 godzin materiału

 • Certyfikat ukończenia

 • Dostęp do społeczności Ahoy

Wykup dostęp

Certyfikat Ścieżki Nowoczesny Biznes w Sieci

Obejrzyj wszystkie lekcje aby uzyskać Certyfikat w tej Ścieżce.

Ścieżka "Nowoczesny Biznes w Sieci" jest przeznaczona dla osób, które chcą wprowadzić i utrzymać na rynku własny produkt, wykorzystując nowoczesne technologie i Internet. Idealna dla tych, którzy pragną uruchomić, prowadzić i rozwijać własny biznes, weryfikować pomysły, zbudować spójną identyfikację oraz witrynę internetową, promować swoje treści i mierzyć skuteczność działań. Ścieżka ta może być pomocna dla tych, którzy szukają dodatkowego lub nawet głównego źródła dochodu.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące ścieżek i certyfikatów.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy można przerabiać wiele ścieżek równocześnie?

Choć można jednocześnie jechać windą i żuć gumę, nie można przerabiać w tym samym czasie wielu ścieżek. Chcemy, abyś maksymalnie skupił się na nauce w danej ścieżce i ukończył ją w terminie. Dopasowujemy do tego także cele w zadaniach oraz komunikację, aby nauka przebiegała optymalnie, dlatego nie przewidujemy opcji wielu otwartych ścieżek naraz. Możesz jednak w każdej chwili przełączyć się na nową ścieżkę, nie tracąc postępu w poprzednich - jeśli do nich wrócisz, postępy zostaną zachowane.

Dlaczego mam już postęp w ścieżce?

Przechodząc do ścieżki, możesz zauważyć że masz już w niej jakiś postęp. Jest tak dlatego, że ścieżki składają się z kursów i warsztatów, które już wcześniej mogłeś oglądać! Postępy na platformie są wspólne dla tych materiałów a to znaczy, że w danej ścieżce możesz już mieć jakiś postęp nigdy do niej nie przystępując.

Jak uczyć się z innymi?

Dobre pytanie! W ramach naszej społeczności Ahoy! organizujemy tak zwane sesje peer-learning. Dotyczy to nowych ścieżek, ale także istniejących, gdzie użytkownicy mogą zorganizować się w grupy wsparcia i wspólnie podjąć wyzwanie nauki w danej ścieżce. Aby mieć dostęp do przestrzeni peer-learningowej potrzebujesz abonament, który obejmuje społeczność Ahoy! Przejdź na tą przestrzeń i zaproponuj wspólną naukę. Mamy też materiały pomocy dotyczące tego, jak najlepiej się zorganizować.

Co się stanie jeśli w trakcie nauki zmieni się zawartość ścieżki?

W zasadzie, niewiele - nowe materiały będą oznaczone jako nieobejrzane jeśli wcześniej ich nie przerobiłeś. Trzeba będzie przerobić je wszystkie aby uzyskać certyfikat. Natomiast jeśli już masz certyfikat ze ścieżki, nie zabieramy go po dodaniu nowych materiałów.

Czym się różni ścieżka od warsztatu i kursu?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Czy otrzymam certyfikat po ukończeniu ścieżki?

Tak, po ukończeniu ścieżki (obejrzeniu wszystkich lekcji) otrzymasz certyfikat, którym możesz podzielić się w mediach społecznościowych. Certyfikat jest ważny przez 2 lata po ukończeniu ścieżki. Aby uzyskać go ponownie, musisz ponownie obejrzeć całą ścieżkę po tym czasie, ponieważ wiele lekcji może być zaktualizowanych.

Z kursów eduweb.pl korzystam od początku powstania platformy. Kursy są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą przekwalifikować się lub poszerzyć umiejętności. Praktyczne źródło wiedzy od ekspertów i praktyków z branży IT i kreatywnej.

Paweł Krzyściak

UI/UX Designer johnny10.com

Zacznij naukę w ścieżce Nowoczesny Biznes w Sieci

 • 102 lekcji w ścieżce

 • 14 godzin materiału

 • Certyfikat ukończenia

 • Dostęp do społeczności Ahoy

Mogą Cię zainteresować też

Loading...