Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Nowości w NextJS13

W trakcie warsztatu razem przekształcimy pliki MDX w strony NextJS za pomocą ContentLayer oraz udostępnimy nasz projekt całemu światu korzystając z platformy Vercel.

1 lekcji

41min

Nowości w NextJS13 - Praktyczny projekt bloga z TailwindCSS i ContentLayer

Warsztat w którym krok po kroku nauczę Cię budować własną stronę portfolio i bloga, korzystając z nowoczesnych technologii takich jak NextJS13, TailwindCSS, ContentLayer, Vercel, MDX i TypeScript. W trakcie warsztatu razem przekształcimy pliki MDX w strony NextJS za pomocą ContentLayer oraz udostępnimy nasz projekt całemu światu korzystając z platformy Vercel. Dzięki zdobytym umiejętnościom będziesz mógł/mogła fajnie zaprezentować swoje umiejętności całemu światu.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten warsztat jest idealny dla początkujących programistów, którzy chcą nauczyć się tworzyć własne portfolio i bloga, korzystając z nowoczesnych technologii, oraz dla tych, którzy chcą odkryć korzyści z budowania swojej strony internetowej i osobistej marki w branży IT.

Czego się nauczysz?

 • Budowanie strony portfolio i bloga z NextJS13 i TailwindCSS.

 • Wykorzystanie ContentLayer do konwersji plików MDX na strony NextJS.

 • Wdrożenie strony na Vercel z TypeScript.

Autor kursu

Daniel Noworyta

Full stack Developer

Średnia ocen autora: 5

Inne kursy tego autora
Zbuduj własne portfolio z Tailwind CSS Next.js 13 w Praktyce Tailwind CSS

Kurs Nowości w NextJS13

 • 1 lekcji wideo

 • 41min materiału

 • Ostatnia rewizja 01.05.2023

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

We frontendzie nie można stać w miejscu, niezależnie od tego, czy jest się początkującym, czy zaawansowanym. Narzędzia i techniki się zmieniają, więc trzeba cały czas trzymać rękę na pulsie. Jako twórca kursów i programista mogę spokojnie polecić eduweb.pl jako aktualne i dobre źródło wiedzy.

Adam Romański

helloroman.com

Zacznij naukę w Nowości w NextJS13

 • 1 lekcji wideo

 • 41min materiału

 • Ostatnia rewizja 01.05.2023

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych