Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Czy przyszłość to meta ludzie i wirtualni influencerzy

Poznaj trendy i prognozy na przyszłość związane z wykorzystaniem Unreal w tworzeniu Brand Hero, wirtualnych influencerow i meta ludzi.

1 lekcji

1h

Czy przyszłość to meta ludzie i wirtualni influencerzy - Rozwiązania oparte o VR

Czy wiesz, że istnieją już wirtualni influencerzy, którzy biorą udział w kampaniach reklamowych, zarabiają pieniądze i mają swoje konta w mediach społecznościowych? Czy wiesz, że są angażowani w wielkie kampanie, przez znane marki i mają realny wpływ na zachowania konsumenckie? Przyszłość już tutaj jest! Poznaj trendy i prognozy na przyszłość związane z wykorzystaniem Unreal w tworzeniu Brand Hero, wirtualnych influencerow i meta ludzi.

Dla kogo jest ten kurs?

W tym szkoleniu dowiesz się więcej o świecie wirtualnych postaci, mających realny wpływ na ludzi. Zrozumiesz możliwości kryjące się w metaverse i wirtualnej rzeczywistości. Zobaczysz najnowsze trendy i dowiesz się jak wejść do tej branży.

Czego się nauczysz?

 • Wirtualni influencerzy

 • Przykłady zastosowań

 • Rozszerzona rzeczywistość i metaverse

 • Tworzenie wirtualnych influencerów

 • Software do tworzenia postaci

 • Przykładowe postacie

Autor kursu

Jacek Lamont

Średnia ocen autora: 5

Kurs Czy przyszłość to meta ludzie i wirtualni influencerzy

 • 1 lekcji wideo

 • 1h materiału

 • Ostatnia rewizja 18.11.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Mogę polecić kursy z eduweb.pl osobom, które myślą o przekwalifikowaniu się z dotychczasowej branży i chcą uczyć się z uporządkowanych źródeł, w wybranym przez siebie czasie, no i przede wszystkim - w praktyce, a nie w teorii.

Robert Harężlak

Art Director, Graphic Designer

Zacznij naukę w Czy przyszłość to meta ludzie i wirtualni influencerzy

 • 1 lekcji wideo

 • 1h materiału

 • Ostatnia rewizja 18.11.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych