Masz już konto? Zaloguj się
Ścieżka UI, UX i Webdesign

Ścieżka UX od Podstaw

W tej ścieżce nauczysz się podstaw dynamicznie rosnącego na popularności user experience, czyli projektowania doświadczeń użytkownika strony lub aplikacji. User experience to szeroki temat, który obecnie staje się coraz bardziej popularny – firmy wreszcie zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, że doświadczenia użytkownika płynące z korzystania z aplikacji to kwestia absolutnie kluczowa w tym, by produkt mógł odnieść sukces. W czasie trwania tej ścieżki nauczysz się wszystkiego, co przyda Ci się w codziennej pracy z projektowaniem aplikacji i stron, niezależnie od tego czy sam planujesz zająć się projektowaniem, czy będziesz zlecał to innym osobom. Poznasz najważniejsze zasady, którymi warto się kierować, nauczysz się odróżniać dobre i praktyczne rozwiązania od takich, których stosowanie w dzisiejszych czasach nie jest dobrym wyjściem. Nauczysz się ... (pokaż więcej)

26 kroków

259 lekcji

36 godzin

Opis ścieżki

W tej ścieżce nauczysz się podstaw dynamicznie rosnącego na popularności user experience, czyli projektowania doświadczeń użytkownika strony lub aplikacji. User experience to szeroki temat, który obecnie staje się coraz bardziej popularny – firmy wreszcie zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, że doświadczenia użytkownika płynące z korzystania z aplikacji to kwestia absolutnie kluczowa w tym, by produkt mógł odnieść sukces. W czasie trwania tej ścieżki nauczysz się wszystkiego, co przyda Ci się w codziennej pracy z projektowaniem aplikacji i stron, niezależnie od tego czy sam planujesz zająć się projektowaniem, czy będziesz zlecał to innym osobom. Poznasz najważniejsze zasady, którymi warto się kierować, nauczysz się odróżniać dobre i praktyczne rozwiązania od takich, których stosowanie w dzisiejszych czasach nie jest dobrym wyjściem. Nauczysz się nowoczesnego podejścia do tworzenia stron internetowych, aplikacji mobilnych, dowiesz się również czym różnią się poszczególne specjalizacje w obrębie obszernej dziedziny jaką jest UX – a to wszystko po to, abyś umiał sam ocenić wartość proponowanych rozwiązań.

Czego się nauczysz?

 • Poznasz podstawy UX

 • Wymagana wiedza nie jest potrzebna

 • Odkryjesz kluczowe zasady projektowania

 • Nauczysz się oceniać rozwiązania

 • Zrozumiesz nowoczesne podejścia

 • Dowiesz się o specjalizacjach w UX

Dla kogo jest ta ścieżka?

Ta ścieżka jest przeznaczona dla osób, które chcą nauczyć się podstaw projektowania doświadczeń użytkownika (UX) dla stron internetowych i aplikacji. Jest idealna dla początkujących, którzy nie mają wcześniejszego doświadczenia w tworzeniu stron czy aplikacji. Ścieżka pomoże uczestnikom zrozumieć kluczowe zasady UX, odróżniać dobre od złych praktyk oraz poznać nowoczesne podejścia do projektowania. Będzie również przydatna dla osób, które planują zlecać projekty innym, ale chcą samodzielnie ocenić wartość proponowanych rozwiązań.

Zawartość

Poziom 1

9 kroków · 113 lekcji · 11h 59min

Poziom 2

10 kroków · 86 lekcji · 12h 7min

Poziom 3

7 kroków · 60 lekcji · 10h 37min

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Super wprowadzenie w temat - aż chce się więcej! I zdecydowanie warto, jesli ktoś jeszcze tematu nie zna. Tylko słowo ostrzeżenia: po tym szkoleniu ilość rzeczy, które zostają zauważone i są do poprawienia wzrasta do kwadratu! :)

Bartek

24 listopada 2021

To najlepszy kurs jeśli chodzi o grafikę 3D. Bez tego kursu nie ma co nawet zaczynać przygody z 3D. Wszystko wytłumaczone od podstaw, sensownie i dogłębnie...

Dariusz Zamojski

14 listopada 2022

Super, prosto, jasno i przejrzyście :)

Piotr Bąk

13 września 2022

Wyjaśnione prosto i klarownie. Niewielkim nakładem pracy możemy sprawić, by ze strony mogły korzystać również osoby z niepełnosprawnością.

Łukasz Dragon

7 czerwca 2021

Świetnie poprowadzony, wiele wyjaśniający i dający solidne podstawy do rozpoczęcia przygody z fotografią. Dużo nowej wiedzy, przedstawionych zagadnień w zrozumiały sposób dla słuchacza. SZCZERZE POLECAM! :)

Anita

7 listopada 2022

Bardzo podoba mi się ten kurs, polecam!

Kamil Hajduła

26 października 2022

Bardzo dobrze merytorycznie przygotowany kurs. Choć już kilka lat przygotowuję pliki do druku to i tak udało mi się nieco poszerzyć już posiadaną wiedzę.

Sylwia Mielczarek

19 sierpnia 2022

Super warsztat, praktyczna wiedza podana w profesjonalny i przyjemny sposób. Sama przyjemność z nauki :-)

Piotr Kaniowski

30 czerwca 2021

Ciekawy kurs. Pozwala na zapoznanie i przećwiczenie różnych technik. Warto się z nim zapoznać.

Robert Studziński

6 stycznia 2020

Prowadzący ma cechy bardzo dobrego nauczyciela. Wszystkie zagadnienia są rzetelnie przygotowane i wytłumaczone.

Julita

20 kwietnia 2022

Bardzo dobry Kurs! Tym bardziej dla początkujących osób

Paweł

4 lutego 2022

Fajna treść łatwa do przyswojenia :0

Kamil Kłapciński

16 lutego 2021

Ścieżka UX od Podstaw

 • 259 lekcji w ścieżce

 • 36 godzin materiału

 • Certyfikat ukończenia

 • Dostęp do społeczności Ahoy

Wykup dostęp

Certyfikat Ścieżki UX od Podstaw

Obejrzyj wszystkie lekcje aby uzyskać Certyfikat w tej Ścieżce.

Ta ścieżka jest przeznaczona dla osób, które chcą nauczyć się podstaw projektowania doświadczeń użytkownika (UX) dla stron internetowych i aplikacji. Jest idealna dla początkujących, którzy nie mają wcześniejszego doświadczenia w tworzeniu stron czy aplikacji. Ścieżka pomoże uczestnikom zrozumieć kluczowe zasady UX, odróżniać dobre od złych praktyk oraz poznać nowoczesne podejścia do projektowania. Będzie również przydatna dla osób, które planują zlecać projekty innym, ale chcą samodzielnie ocenić wartość proponowanych rozwiązań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące ścieżek i certyfikatów.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy można przerabiać wiele ścieżek równocześnie?

Choć można jednocześnie jechać windą i żuć gumę, nie można przerabiać w tym samym czasie wielu ścieżek. Chcemy, abyś maksymalnie skupił się na nauce w danej ścieżce i ukończył ją w terminie. Dopasowujemy do tego także cele w zadaniach oraz komunikację, aby nauka przebiegała optymalnie, dlatego nie przewidujemy opcji wielu otwartych ścieżek naraz. Możesz jednak w każdej chwili przełączyć się na nową ścieżkę, nie tracąc postępu w poprzednich - jeśli do nich wrócisz, postępy zostaną zachowane.

Dlaczego mam już postęp w ścieżce?

Przechodząc do ścieżki, możesz zauważyć że masz już w niej jakiś postęp. Jest tak dlatego, że ścieżki składają się z kursów i warsztatów, które już wcześniej mogłeś oglądać! Postępy na platformie są wspólne dla tych materiałów a to znaczy, że w danej ścieżce możesz już mieć jakiś postęp nigdy do niej nie przystępując.

Jak uczyć się z innymi?

Dobre pytanie! W ramach naszej społeczności Ahoy! organizujemy tak zwane sesje peer-learning. Dotyczy to nowych ścieżek, ale także istniejących, gdzie użytkownicy mogą zorganizować się w grupy wsparcia i wspólnie podjąć wyzwanie nauki w danej ścieżce. Aby mieć dostęp do przestrzeni peer-learningowej potrzebujesz abonament, który obejmuje społeczność Ahoy! Przejdź na tą przestrzeń i zaproponuj wspólną naukę. Mamy też materiały pomocy dotyczące tego, jak najlepiej się zorganizować.

Co się stanie jeśli w trakcie nauki zmieni się zawartość ścieżki?

W zasadzie, niewiele - nowe materiały będą oznaczone jako nieobejrzane jeśli wcześniej ich nie przerobiłeś. Trzeba będzie przerobić je wszystkie aby uzyskać certyfikat. Natomiast jeśli już masz certyfikat ze ścieżki, nie zabieramy go po dodaniu nowych materiałów.

Czym się różni ścieżka od warsztatu i kursu?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Czy otrzymam certyfikat po ukończeniu ścieżki?

Tak, po ukończeniu ścieżki (obejrzeniu wszystkich lekcji) otrzymasz certyfikat, którym możesz podzielić się w mediach społecznościowych. Certyfikat jest ważny przez 2 lata po ukończeniu ścieżki. Aby uzyskać go ponownie, musisz ponownie obejrzeć całą ścieżkę po tym czasie, ponieważ wiele lekcji może być zaktualizowanych.

Moi znajomi coraz częściej pytają: 'Jak nauczyć się UX?'. Praktycznie każdy kto chce zacząć jest przytłoczony ilością wiedzy, narzędzi pracy oraz jak to wszystko wykorzystać w swojej pracy. Swoim znajomym zawsze polecam eduweb, ponieważ pozwala krok po kroku zrozumieć świat UX od A do Z. Na platformie znajdziesz także bardziej zaawansowane techniki, które zaoszczędzą Ci dziesiątki, a może i setki godzin w pracy. Nie ucz się na swoich błędach - wykorzystaj wiedzę osób, które zrobiły to za Ciebie

Kamil Tatol

Product Design Lead, Pioner Labs

Zacznij naukę w ścieżce UX od Podstaw

 • 259 lekcji w ścieżce

 • 36 godzin materiału

 • Certyfikat ukończenia

 • Dostęp do społeczności Ahoy

Mogą Cię zainteresować też

Loading...