Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Wprowadzenie do ChatGPT

Odkryj potęgę Chat GPT - zaawansowanego modelu językowego. Generuj tekst, rozwiązuj problemy i więcej. Zobacz materiał!

1 lekcji

59min

5 (8 oceny)

Wprowadzenie do ChatGPT - Pracuj w parze ze sztuczną inteligencją

Zapraszamy na warsztat, który otworzy przed Tobą drzwi do potężnego świata interaktywnych modeli językowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest ChatGPT - modelu sztucznej inteligencji, stworzonej przez OpenAI i jak wykorzystać go w praktyce - dobrze trafiłeś. To wprowadzenie będzie idealne dla osób, które rozpoczynają swoja przygodę ze sztuczną inteligencją.

Pracuj wydajniej ze wsparciem AI

Ten warsztat to źródło inspiracji, które pomoże Ci wykorzystać ChatGPT w codziennej pracy. Przez praktyczne przykłady, dowiesz się, w jaki sposób możesz zastosować ten zaawansowany model językowy w różnych obszarach i branżach. Niezależnie od tego, czy jesteś pisarzem, marketerem, naukowcem czy przedsiębiorcą, znajdziesz tu potrzebne wprowadzenie, ale też szereg konkretnych wskazówek i kreatywnych pomysłów, które pobudzą Twoją wyobraźnię i pomogą Ci wykorzystać pełen potencjał ChatGPT w Twojej codziennej pracy.

Dla kogo jest ten kurs?

Jest to materiał wprowadzający dla każdej osoby, która chce dowiedzieć się, czym jest ChatGPT i jak można z niego korzystać, oraz poznać podstawowe funkcje tego niesamowitego narzędzia. Będzie przydatny dla osób, które chcą wydajniej pisać treści, analizować dane czy wspomagać się AI w codziennej pracy.

Czego się nauczysz?

 • Interfejs i obsługa ChatGPT

 • Zastosowania do wykorzystania w codziennej pracy

 • Funkcje jak przeglądanie internetu i Pluginy

 • Szereg inspiracji do pracy z ChatGPT

Autor kursu

Grzegorz Róg

**Idea Architect**

Średnia ocen autora: 5

Bio
Od wielu lat projektuje serwisy internetowe, dużą wagę przykładając do ich funkcjonalności a także skutecznych technik promocji. Swoje umiejętności praktyczne zdobywa projektując grafikę oraz strony www dla wiodących polskich i zagranicznych agencji reklamowych. Współpracuje między innymi z Adobe, Microsoft, Wacom. Jako trener i spiker prowadzi szkolenia oraz eventy i warsztaty. Posiada szereg uprawnień i certyfikatów eksperckich.

W wolnych chwilach stara się przekazać Ci całą praktyczną wiedzę, pasję i doświadczenie. Zapraszamy do kursu - gwarantujemy, że ta świetna zabawa przyniesie Ci mnóstwo satysfakcji!
Inne kursy tego autora
Budowanie Startupu Strony WWW z SystemFlow Webflow Webflow Webflow

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Sebastian Holewa

8 grudnia 2023

Podstawy dla osób nie mających w ogóle styczności z ChatGPT

Michał Pierzchała

7 stycznia 2024

Anna Wapiennik

7 stycznia 2024

Bardzo dobrze wytłumaczone ogólne założenia i wiele pomysłów, jak wykorzystywać chat GPT w codziennym życiu. Pokazuje, że to nie tylko chat do zadawania "śmiesznych" pytań, ale przede wszystkim świetne narzędzie, które umiejętnie wykorzystane (pogłębione pytania, pluginy, dostęp do internetu), może być ogromnym ułatwieniem w naprawdę wielu czynnościach. Dla mnie wszystko było jasne i choć materiał jest sprzed kilku miesięcy, to dalej aktualny. Teraz po prostu mamy jeszcze więcej możliwości pracy z Chat GPT.

Piotr Koszecki

13 stycznia 2024

Łukasz Mordasiewicz

15 stycznia 2024

Dawid

3 marca 2024

Michał Kozieł

12 marca 2024

Grzegorz Bieniecki

25 maja 2024

Kurs Wprowadzenie do ChatGPT

 • 1 lekcji wideo

 • 59min materiału

 • Ostatnia rewizja 09.06.2023

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Z kursów eduweb.pl korzystam od początku powstania platformy. Kursy są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą przekwalifikować się lub poszerzyć umiejętności. Praktyczne źródło wiedzy od ekspertów i praktyków z branży IT i kreatywnej.

Paweł Krzyściak

UI/UX Designer johnny10.com

Zacznij naukę w Wprowadzenie do ChatGPT

 • 1 lekcji wideo

 • 59min materiału

 • Ostatnia rewizja 09.06.2023

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych