Kurs Framer Classics

Kurs Framer Classics

Tworzenie Interaktywnych Prototypów

Wprowadzenie

Sięgnij po jedną z najgorętszych technologii w zakresie prototypowania interfejsów, wykorzystywaną przez takie firmy jak Facebook, Google czy Uber i przekonaj się, jak potężne narzędzie jest w Twoim zasięgu. Obecnie najlepsi i najbardziej poszukowani UI/UX Designerzy w branży potrafią programować! Z tym Kursem przekonasz się, że programowanie w CoffeScript to najlepszy i najprzyjemniejszy sposób na naukę programowania, a dodatkowo - jedna z najciekawszych umiejętności, które można nabyć!


 • CoffeScript od Podstaw
 • Całkiem nowy Framer
 • Praktyczne przykłady
 • Praca z komponentami
 • Integracja ze Sketch oraz Figma
 • Prototyp na Apple Watch
 • Bonusowy UI Kit dla iOS
 • I wiele więcej!

Opanuj Framer i CoffeScript

Kurs Framer Tworzenie Interaktywnych Prototypów

Kurs, który masz przed sobą, to praktyczne kompendium wiedzy na temat prototypowania animacji i mikrointerakcji z wykorzystaniem technologii Framer. Stworzona przez inżynierów Facebook'a aplikacja pozwala na prototypowanie bez żadnych ograniczeń narzucanych przez linię czasu czy predefiniowane presety. Co więcej - umożliwia ona przeniesienie stworzonych animacji bezpośrednio na stronę WWW lub do aplikacji iOS lub Android!

Czy muszę nauczyć się programować?

Kurs Framer Tworzenie Interaktywnych Prototypów

Tak, ale musisz także zrozumieć dwie rzeczy - obecnie najlepsi projektanci UI/UX muszą programować i już to potrafią. Po drugie - nie ma łatwiejszej i przyjemniejszej metody nauki programowania niż CoffeScript połączony z wizualnym feedbackiem, jaki daje Ci Framer. W Kursie krok po kroku na prostych przykładach opanujesz ten język. Już wkrótce zrozumiesz jak proste i przyjemne może być programowanie!

CoffeScript od podstaw

Kurs Framer Tworzenie Interaktywnych Prototypów

W pierwszej części Kursu omawiamy język CoffeScript, który… w zasadzie trudno uznać za pełnoprawny język programowania. Jest to uproszczona wersja JavaScript, a rezultat pracy w CoffeScript w przeglądarce jest kompilowany właśnie do JS. Co to oznacza? We Framerze będziesz tworzył gotowe strony internetowe z wykorzystaniem JavaScript - zatem uczysz się pracy z najbardziej aktualnymi technologiami w sieci, w najbardziej przystępny sposób.

Całkiem nowy Framer

Mimo, że Framer już od dawna jest postrzegany jako rynkowy standard i wykorzystywany w najbardziej innowacyjnych firmach jego najnowsza wersja jest rewolucyjna i zawiera - poza widokiem kodu - także tryb Design, w którym możesz projektować podobnie jak w Sketch czy Adobe XD. W związku z tym obecnie stał się on narzędziem kompletnym, a Ty po zapoznaniu się z Kursem poznasz wszystkie jego zalety!

Praktyczne przykłady i komponenty

Kurs Framer Tworzenie Interaktywnych Prototypów

W Kursie na szeregu praktycznych projektów dowiesz się jak przygotować typowe dla UI aplikacji mobilnych animacje i przejścia. Wykorzystamy do tego szereg wbudowanych komponentów we Framerze, które sprawiają, że stworzenie onboardingu użytkowników czy animacji poszczególnych stron aplikacji to dosłownie kilka linijek kodu - całą resztą zajmie się Framer!

Integracja ze Sketch oraz Figma

W aplikacji Framer, poza możliwością projektowania własnej grafiki w trybie Design, masz także możliwość zaimportowania gotowych projektów z aplikacji Sketch czy Figma! W Kursie dowiesz się, jak optymalnie przygotować te zasoby, tak, aby praca we Framerze była prosta i efektywna.

Prototyp na Apple Watch

Kurs Framer Tworzenie Interaktywnych Prototypów

Jako jeden z projektów przeniesiemy projekt aplikacji, którą tworzyliśmy w Kursie Sketch, na ekran zegarka, umożliwiając sterowanie inteligentnym domem z pomocą atrakcyjnego prototypu. Zobaczysz krok po kroku w jaki sposób szybko oprogramować animacje i przejścia, a także jak stworzyć ciekawe interakcje.

Dołącz do Najlepszych!

Kurs Framer Tworzenie Interaktywnych Prototypów

Kurs, który masz przed sobą to najlepszy sposób na zdobycie umiejętności, które pozwolą Ci zająć miejsce w gronie UI/UX Designerów najbardziej poszukiwancyh na rynku! Zainwestuj w swoje umiejętności a przekonasz się, jak wartościowym dodatkiem w Twoim portfolio stanie się tworzenie interaktywnych prototypów, mikrointerakcji i animacji, które z wykorzystaniem technologii Framer możesz łatwo przełożyć na działającą stronę czy aplikację! To najlepszy krok w kierunku tego, byś w przyszłości mógł tworzyć własne, kompletne aplikacje z przyjaznym, wizualnym feedbackiem.

BONUS! UI Kit dla iOS

Jako specjalny bonus dla uczestników Kursu Framer przygotowaliśmy UI Kit dla iOS! Razem z plikami źródłowymi otrzymasz plik z większością komponentów systemowych w iOS, a także przykładowe, systemowe animacje stworzone specjalnie na potrzeby tego materiału. Dzięki temu będziesz mógł jeszcze łatwiej tworzyć prototypy aplikacji iOS i emulować działanie systemu!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą wejść na wyższy poziom pracy z UI/UX, tworząc interaktywne prototypy z wykorzystaniem jednej z najgorętszych technologii, z której korzystają projektanci takich firm jak Twitter, Dropbox czy Instagram. Stanowi ona także fundament programowania w najbardziej popularnych technologiach na świecie. Zatem - do dzieła!

Framer tylko na mac OS?

A co z użytkownikami systemu Windows? Cóż, to prawda, że Framer dostępny jest tylko na komputery firmy Apple - istnieją jednak sposoby, aby korzystać z dobrodziejstw systemu mac OS również na PC i laptopach wyposażonych w bardziej popularny system Windows. Więcej o takich możliwościach przeczytacie tutaj. Nie jest to proste rozwiązanie i nie możemy polecać go dla każdego, ale wysiłek może okazać się wart zachodu - szczególnie, że większość nowoczesnych narzędzi do UI i UX designu dostępnych jest w wersjach na system mac OS.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%