Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Strony WWW z SystemFlow

Zobacz jak tworzyć wydajnie projekty stron WWW i landing page w Webflow i SystemFlow >>

26 lekcji

4h 22min

5 (3 oceny)

Strony WWW z SystemFlow - Framework dla Webflow

SystemFlow to framework stworzony z myślą o niezwykle wydajnej pracy w Webflow. Jeśli tworzysz strony dla klientów i chcesz znacznie przyspieszyć swoją pracę w Figma oraz Webflow - ten kurs powstał właśnie dla Ciebie! Omawia on wszystkie ważne składowe i koncepcje SystemFlow, pokazując podejście systemowe do projektowania. Sam SystemFlow zawiera dziesiątki gotowych do użycia komponentów i ponad 1000 klas CSS, które pomogą Ci zapanować nad prostymi i bardziej złożonymi projektami. Sam SystemFlow oraz dostęp do Webflow czy Figmy należy wykupić osobno, ale w kursie znajdziesz kupon o wartości około 100 zł, którym obniżysz cenę SystemFlow przy jego zakupie.

Tworzenie prostych stron i Landing Page'y

Duża część naszej pracy sprowadza się do projektowania prostych stron - wydarzeń, małych sklepów, ofert, landing page'y. SystemFlow znacznie upraszcza i przyspiesza naszą pracę w tym zakresie, oferując szereg gotowych komponentów, sekcji i template'ów, które możesz wykorzystać do poskładania takiej strony w kilka minut.

Od Figmy do Webflow

SystemFlow jest w całości zmapowany na Figmę, co znaczy, że otrzymujesz kompletny UI Kit dla Figmy, z pomocą którego możesz projektować. Następnie, stworzone w ten sposób projekty w prosty sposób przeniesiesz do Webflow, korzystając z tych samych nazw komponentów, tworząc z tego gotowy, działający projekt strony.

Design Tokeny - Kolory, Fonty, Spacing

W SystemFlow masz możliwość zdefiniowania własnej stylistyki całego systemu - globalne zmiany do typografii oraz swatchy kolorystycznych sprawią, że fonty i kolory zmienią się na przestrzeni całego Twojego projektu! W ten sposób łatwo przygotujesz strony, które stylistycznie znacznie odbiegają od pierwotnej koncepcji framework'u i są dopasowane do identyfikacji Twojego klienta.

Żyjący Design System

Plik Webflow, na którym pracujesz z Frameworkiem, zawiera pełną dokumentację, która zmienia się na żywo, w trakcie projektowania. Oznacza to, że po publikacji samej strony w Webflow, otrzymujesz kompletną referencję z design tokenami, wyglądem formularzy, przycisków, komponentów i innych elementów, którą możesz przekazać klientowi. Przykład dokumentacji wygląda tak: https://systemflow-v-1-1-51e1ee81-49590199e0f65.webflow.io/style-guide/about/overview

Pracuj Sprytniej

SystemFlow powstał w jednym celu - aby pomóc nam tworzyć projekty dla siebie i naszych klientów znacznie szybciej, wydajniej, w sposób zorganizowany. Ponadto, aby wykorzystać Webflow jako najlepszy edytor, dający nam łatwy dostęp do zmian w ramach uporządkowanej struktury, obsługę CMS, E-Commerce, a klientowi możliwość edycji elementów strony z przeglądarki. Z drugiej strony, wykorzystaliśmy Figmę czyli najlepsze narzędzie do projektowania UI z masą dodatków i pluginów, które usprawnią Twoją pracę!

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs przygotowany jest z myślą o osobach, które w swoich firmach tworzą wiele stron, na przykład marketingowych i chcą czy to do tworzenia finalnych stron czy prototypów, wykorzystać Webflow i ewentualnie Figmę. Kurs nadaje się też doskonale dla Freelancerów którzy oferują swoje usługi tworzenia stron w Webflow, a także agencji kreatywnych, które mogą znacznie przyspieszyć swoją pracę dzięki SystemFlow!

Czego się nauczysz?

 • Omówienie dokumentacji SystemFlow

 • Praktyczny Case Study - Tworzenie strony

 • Praca z UI Kitem w Figma

 • Live Componenty

 • Korzystanie z klas i tokenów

 • I wiele więcej!

Zawartość

Strony WWW z SystemFlow

6 rozdziały 26 lekcji 4h 22min

 • Wprowadzenie

  18min

  Wstęp do kursu

  Podgląd lekcji

  4min

  Dokumentacja

  Podgląd lekcji

  10min

  Strona Customize

  5min

 • SystemFlow dla Webflow

  1h 27min

  Komponenty Webflow

  Podgląd lekcji

  10min

  Praca z Klasami

  13min

  Typografia

  11min

  Jednostki w Typografii

  10min

  Kolory

  Podgląd lekcji

  12min

  Praca z Ikonami

  10min

  Marginesy i Padding

  12min

  Przyciski

  10min

 • Live Components

  30min

  Wprowadzenie do LC

  8min

  Countdown

  6min

  Temporal

  4min

  Notyfikacje Cookie

  Podgląd lekcji

  7min

  Confetti

  5min

 • SystemFlow dla Figma

  45min

  Wprowadzenie do Figma

  4min

  Auto Layout

  Podgląd lekcji

  6min

  Warianty

  6min

  Komponenty

  9min

  Style i Tokeny

  7min

  Przenoszenie do Webflow

  13min

 • Showcase

  1h 10min

  Projektowanie w Figma

  29min

  Wdrożenie w Webflow

  41min

 • Extra

  12min

  Licencje i zgłoszenia

  6min

  Praca z różnymi wersjami

  6min

Autor kursu

Grzegorz Róg

**Idea Architect**

Średnia ocen autora: 5

Bio
Od wielu lat projektuje serwisy internetowe, dużą wagę przykładając do ich funkcjonalności a także skutecznych technik promocji. Swoje umiejętności praktyczne zdobywa projektując grafikę oraz strony www dla wiodących polskich i zagranicznych agencji reklamowych. Współpracuje między innymi z Adobe, Microsoft, Wacom. Jako trener i spiker prowadzi szkolenia oraz eventy i warsztaty. Posiada szereg uprawnień i certyfikatów eksperckich.

W wolnych chwilach stara się przekazać Ci całą praktyczną wiedzę, pasję i doświadczenie. Zapraszamy do kursu - gwarantujemy, że ta świetna zabawa przyniesie Ci mnóstwo satysfakcji!
Inne kursy tego autora
Budowanie Startupu Strony WWW z SystemFlow Webflow Webflow Webflow

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Jakub Dembiński

25 listopada 2021

Klaudiusz Sobczak

4 grudnia 2021

Zabierałem się do Webflow od kilku lat. Mamy 2023 i jestem mega szczęśliwy, że mogę się uczyć od Grzegorza. Znakomite. System webflow jest wspaniały. Czekam na więcej kursów. Pozdrawiam Tomek.

Tomasz Kopaczewski

8 października 2023

Kurs Strony WWW z SystemFlow

 • 26 lekcji wideo

 • 4h 22min materiału

 • Ostatnia rewizja 29.03.2021

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Moi znajomi coraz częściej pytają: 'Jak nauczyć się UX?'. Praktycznie każdy kto chce zacząć jest przytłoczony ilością wiedzy, narzędzi pracy oraz jak to wszystko wykorzystać w swojej pracy. Swoim znajomym zawsze polecam eduweb, ponieważ pozwala krok po kroku zrozumieć świat UX od A do Z. Na platformie znajdziesz także bardziej zaawansowane techniki, które zaoszczędzą Ci dziesiątki, a może i setki godzin w pracy. Nie ucz się na swoich błędach - wykorzystaj wiedzę osób, które zrobiły to za Ciebie

Kamil Tatol

Product Design Lead, Pioner Labs

Zacznij naukę w Strony WWW z SystemFlow

 • 26 lekcji wideo

 • 4h 22min materiału

 • Ostatnia rewizja 29.03.2021

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych