Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Projektowanie Graficzne z Midjourney

Zapraszam Was na Godziny warsztat, w którym wprowadzę Was w moja pracę z Midjourney, oraz pokażę Wam jak w praktyce ja wykorzystuje AI przy wsparciu w procesie kreatywnym.

1 lekcji

43min

5 (1 oceny)

Projektowanie Graficzne z Midjourney - Wsparcie AI w Pracy Kreatywnej

Sztuczna inteligencja odkrywa przed nami nowe możliwości, a liczba osób korzystających z AI ciągle rośnie. Na szczególną uwagę zasługują generatory obrazów, takie jak Dall-E, czy MidJourney, które tworzą grafikę na podstawie wprowadzonych danych tekstowych. Wielu projektantów graficznych zadaje sobie pytanie jak będzie wyglądała ich praca w przyszłości dzięki artificial intelligence, albo czy w ogóle projektanci będą potrzebni, skoro teraz każdy może sobie „napisać” obraz. Ale czy nie lepiej zastanowić się jak wykorzystać AI do tego żeby praca była bardziej wydajna i bardziej dochodowa? Albo czy mogę jakoś wykorzystać AI, aby przyspieszyć swój workflow? Zapraszam Was na Godziny warsztat, w którym wprowadzę Was w moja pracę z Midjourney, oraz pokażę Wam jak w praktyce ja wykorzystuje AI przy wsparciu w procesie kreatywnym.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten niemal godzinny warsztat wideo jest skierowany dla wszystkich, którzy pracują w branży kreatywnej i zajmują się projektowaniem graficznym. Materiał i zawarte w nim zagadnienia ułatwią rozpoczęcie pracy z generatorami obrazów opartymi na sztucznej inteligencji.

Czego się nauczysz?

 • Czym jest Midjourney

 • Jak pracować z promptem

 • Jak uzyskać konkretne rezultaty i styl grafiki

 • Słowa kluczowe

 • Praca z wariantami i upscaling

 • Wersja płatna i darmowa

 • Wykorzystanie Midjourney w praktyce

Autor kursu

Michał Wedlechowicz

Średnia ocen autora: 5

Bio
Michał Wedlechowicz - projektant graficzny - urodził się w 1989 r. Na co dzień pracuje w firmie produkującej opakowania i zajmuje się opracowywaniem artworków i nadruków dla opakowań z branży FMCG (głównie art. spożywcze). Jego pasja i zamiłowanie do grafiki nie kończy się jednak tylko na opakowaniach. Michał, po godzinach pracy projektuje materiały promocyjne dla własnych klientów, które możecie obejrzeć w serwisie Behance pod adresem https://www.behance.net/MichalWedlechowicz
Inne kursy tego autora
Skuteczne Kreacje Reklamowe Dall-E i ChatGPT AI dla Designera Tworzenie Kolekcji NFT Tworzenie Trójwymiarowej Kolekcji NFT

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Piotr Ciećkowski

6 lutego 2024

Kurs Projektowanie Graficzne z Midjourney

 • 1 lekcji wideo

 • 43min materiału

 • Ostatnia rewizja 10.03.2023

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Mogę polecić kursy z eduweb.pl osobom, które myślą o przekwalifikowaniu się z dotychczasowej branży i chcą uczyć się z uporządkowanych źródeł, w wybranym przez siebie czasie, no i przede wszystkim - w praktyce, a nie w teorii.

Robert Harężlak

Art Director, Graphic Designer

Zacznij naukę w Projektowanie Graficzne z Midjourney

 • 1 lekcji wideo

 • 43min materiału

 • Ostatnia rewizja 10.03.2023

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych