Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Przegląd Portfolio cz.4

To już kolejny Warsztat, w którym poznamy i omówimy prace artystów z serwisu Behance. Tym razem przyjrzymy się świetnym pracom Celine Wang.

1 lekcji

57min

5 (5 oceny)

Przegląd Portfolio cz.4 - Ilustracje Inspirowane Pracami Artystów

To już kolejny Warsztat, w którym poznamy i omówimy prace artystów z serwisu Behance. Tym razem przyjrzymy się świetnym pracom Celine Wang. Jej bardzo przyjemne dla oka tekstury i niezwykła kreska sprawiają, że prezentowane prace są na wyjątkowo wysokim poziomie. Przy pomocy aplikacji Photoshop i Illustrator postaramy się uzyskać podobne efekty, a cały Warsztat może być dla Ciebie źródłem inspiracji i sposobem na poznanie nowych technik.

Przegląd portfolio artystki

Warsztat rozpoczniemy od przeglądu portfolio artystki. Poznamy charakterystyczne cechy jej prac i zastanowimy się, jakich technik użyła. Następnie przejdziemy do tworzenia wektorowej postaci, która będzie bazą pod naszą dalszą pracę.

Budowanie pędzla

Gdy będziemy już posiadali stworzoną postać, przejdziemy do kolejnego etapu, jakim jest budowanie pędzla, który pozwoli nam uzyskać efekty podobne do tych uzyskiwanych przez Celine Wang. W kolejnym fragmencie Warsztatu zajmiemy się zaawansowanymi opcjami pędzla z tekstury.

Kolejne opcje tworzenia ilustracji

Ale to nie wszystko - dysponując już odpowiednim pędzlem, zajmiemy się kolejnym, niezbędnym etapem, jakim jest teksturowanie i cieniowanie. Na koniec przejdziemy do maskowania oraz opcji Flow.

Zainspiruj się i twórz nowe ilustracje

Warsztat może być dla Ciebie zarówno inspiracją do poznania nowego stylu ilustracji, sposobem na rozszerzenie swoich umiejętności oraz dobrym uzupełnieniem wiedzy na temat budowania pędzli czy wykorzystywania różnych opcji w Adobe Photoshop oraz Illustratorze.

Dla kogo jest ten kurs?

Warsztat jest stworzony z myślą o wszystkich osobach, które chcą poszerzyć swoje umiejętności, zainspirować się oraz poznać nowych, ciekawych artystów.

Czego się nauczysz?

 • Przegląd Portfolio

 • Tworzenie wektorowej postaci

 • Budowanie pędzla

 • Zaawansowane opcje pędzla z tekstury

 • Teksturowanie i cieniowanie

 • Maskowanie i opcja Flow

Autor kursu

Michał Wedlechowicz

Średnia ocen autora: 5

Bio
Michał Wedlechowicz - projektant graficzny - urodził się w 1989 r. Na co dzień pracuje w firmie produkującej opakowania i zajmuje się opracowywaniem artworków i nadruków dla opakowań z branży FMCG (głównie art. spożywcze). Jego pasja i zamiłowanie do grafiki nie kończy się jednak tylko na opakowaniach. Michał, po godzinach pracy projektuje materiały promocyjne dla własnych klientów, które możecie obejrzeć w serwisie Behance pod adresem https://www.behance.net/MichalWedlechowicz
Inne kursy tego autora
Skuteczne Kreacje Reklamowe Dall-E i ChatGPT AI dla Designera Tworzenie Kolekcji NFT Tworzenie Trójwymiarowej Kolekcji NFT

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

:) :) :)

Łukasz Kacperski

15 kwietnia 2020

Git !!!!

Robert Studziński

1 lipca 2020

Bardzo ładnie

Piotr Blaszkowski

6 lipca 2020

Super warsztat :)

Karol Bendowski

7 lipca 2020

Super, szczerze polecam :)

Magdalena

25 lipca 2021

Kurs Przegląd Portfolio cz.4

 • 1 lekcji wideo

 • 57min materiału

 • Ostatnia rewizja 29.06.2020

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Mogę polecić kursy z eduweb.pl osobom, które myślą o przekwalifikowaniu się z dotychczasowej branży i chcą uczyć się z uporządkowanych źródeł, w wybranym przez siebie czasie, no i przede wszystkim - w praktyce, a nie w teorii.

Robert Harężlak

Art Director, Graphic Designer

Zacznij naukę w Przegląd Portfolio cz.4

 • 1 lekcji wideo

 • 57min materiału

 • Ostatnia rewizja 29.06.2020

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych