Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Pair Programming z AI

W tym warsztacie dowiesz się jak wykorzystać nowoczesne narzędzia a nawet w jaki sposób pracować "ramię w ramię z robotami".

1 lekcji

42min

5 (1 oceny)

Pair Programming z AI - Wizja przyszłości pracy developera

Każdego dnia na rynku pojawiają się nowe narzędzia i rozwiązania, ułatwiające codzienną pracę. Coraz więcej z nich wykorzystuje potencjał sztucznej inteligencji, który stopniowo przestaje być już tylko "ciekawostką". Poza tym posiadając umiejętność programowania, możemy wykorzystać ją nie tylko do pracy ale także do tego, aby ją sobie usprawnić. W tym warsztacie Adam Gospodarczyk pokaże jak wykorzystać nowoczesne narzędzia a nawet w jaki sposób pracować "ramię w ramię z robotami".

Programowanie z AI

Takie określenie nadal może kojarzyć się z filmami Sci-fi. Jednak już dziś mamy do dyspozycji narzędzia które albo pomagają w pisaniu kodu albo wręcz zaczynają generować go samodzielnie. To sprawia, że już dziś możemy wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji do ułatwienia sobie pracy, przyspieszenia czy wręcz eliminacji powtarzalnych czynności.

Wszystko jest połączone ... przez API

Wiele nowoczesnych narzędzi oferuje dostęp do API. Przed technicznymi osobami otwiera to ogromne możliwości, ponieważ nie tylko możemy zacząć łączyć się z różnymi usługami bez konieczności otwierania ich wizualnych interfejsów, ale możemy też sprawić aby aplikacje ... same zaczęły ze sobą "rozmawiać" i wymieniać dane.

Rozszerzanie możliwości systemu z JavaScript

Prawdopodobnie wiesz, że JavaScript można wykorzystać nie tylko do projektowania aplikacji webowych. Coraz więcej narzędzi daje możliwość wykorzystania tej technologii do tworzenia rozszerzeń. To sprawia, że znając JavaScript, możesz wręcz pisać własne skrypty, makra i roboty, które wykonają za Ciebie powtarzalną pracę a nawet skontaktują się z zewnętrznymi usługami.

Zmiana stylu myślenia

Programowanie domyślnie kojarzy się z tworzeniem aplikacji i wszsytkim co związanym z pracą. Okazuje się jednak że wystarczy zmiana stylu myślenia aby wykorzystać mozliwości istniejących narzędzi oraz własnych umiejętności do tego, aby zaprojektować własny styl pracy, zoptymalizowany do naszych potrzeb. W tym warsztacie zobaczyszysz na przykładzie jak można to zrobić.

Dla kogo jest ten kurs?

Warsztat został przygotowany z myślą o programistach i programistkach, chcących poznać potencjał nowoczesnych narzędzi w połączeniu ze znajomością technologii takich jak JavaScript, React, TypeScript czy Node.js. Jeżeli chcesz zobaczyć jak wykorzystać dostępne możliwości i poznać aplikacje, które mogą pomóc Ci w codziennej pracy, ten materiał jest dla Ciebie.

Czego się nauczysz?

 • Narzędzia wykorzystujące AI

 • Jak pracować ze sztuczną inteligencją?

 • Jak wykorzystać API usług?

 • Jak rozszerzać możliwości OSX z JavaScript?

 • Jak wykorzystać swój programistyczny potencjał?

 • Co może przynieść przyszłość, czyli AI rozwiązujące skomplikowane algorytmy

Autor kursu

Adam Gospodarczyk

Średnia ocen autora: 5

Bio
Nazywam się Adam Gospodarczyk, jestem designerem i full-stack developerem. Przez całą swoją karierę zawodową pracuję w świecie startupów z branży edukacji, szkoleń pracowników oraz rekrutacji. Jestem współzałożycielem trzech produktów, które rozwijałem w roli CTO od samego początku. Przez ten czas zdobyłem szerokie doświadczenie znacznie wykraczające poza zakres samej technologii. W maju 2017 roku założyłem kanał na YouTube „overment” (https://overment.com) w ramach side-project’u po godzinach. Dziś jest to jeden z największych w Polsce tego typu projektów dla programistów za który otrzymałem nagrodę „JavaScript Hero of Community” podczas konferencji JS Poland 2019. Łącząc moje startup’owe doświadczenie z pasją do technologii, pomogę Ci nauczyć się programowania patrząc szerzej na perspektywę całego biznesu - jest to doceniana przez pracodawców umiejętność, którą wiele osób całkowicie pomija. Przy tym wszystkim pokażę Ci jak ważna jest regularna nauka i pozostawanie na bieżąco.
Inne kursy tego autora
Prompt Engineering Osobisty Avatar AI No-code Newsletter na Autopilocie NestJS w Praktyce NestJS od Podstaw

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Mega wartościowy materiał. Dzięki Adam!

Łukasz Czerwiński

21 lipca 2022

Kurs Pair Programming z AI

 • 1 lekcji wideo

 • 42min materiału

 • Ostatnia rewizja 21.04.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

We frontendzie nie można stać w miejscu, niezależnie od tego, czy jest się początkującym, czy zaawansowanym. Narzędzia i techniki się zmieniają, więc trzeba cały czas trzymać rękę na pulsie. Jako twórca kursów i programista mogę spokojnie polecić eduweb.pl jako aktualne i dobre źródło wiedzy.

Adam Romański

helloroman.com

Zacznij naukę w Pair Programming z AI

 • 1 lekcji wideo

 • 42min materiału

 • Ostatnia rewizja 21.04.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych