Menu

Ścieżka Fotografia Studyjna i Postprodukcja

3
poziomy

35
kroków

20
godzin

 • Czym jest Fotografia Studyjna i Postprodukcja

  Ścieżka Fotografia Studyjna to bardzo kompleksowa wiedza z zakresu pracy w studio. To komplet kursów, które przeprowadzą Cię przez wiedzę ogólną, jak również pokażą Ci konkretne gałęzie pracy studyjnej.

  Jaka wiedza jest wymagana?

  Żeby rozpocząć tę ścieżkę musisz mieć tylko podstawową wiedzę na temat fotografii. Wystarczy znajomość własnego aparatu i trójkąta ekspozycji. Reszty nauczysz się w ścieżce!

  Czego się nauczysz?

  Ścieżka rozpoczyna się od najbardziej ogólnego kursu - fotografii studyjnej. Tam dowiesz się w jaki sposób dobrać sprzęt do studia i jak go obsłużyć. Dowiesz się w jaki sposób sprawnie poruszać się w studio, a garść praktycznych przykładów pokaże Ci w jaki sposób zrobić proste portrety czy zdjęcia całej sylwetki. Następnie w kolejnych materiałach dowiesz się jakich efektów możesz oczekiwać od poszczególnych modyfikatorów - to prawie 40 lekcji, po których doskonale będziesz wiedzieć jaki modyfikator dobrać do swoich zdjęć. Nie zabrakło także mocno technicznego materiału o pracy z aparatem podpiętym do komputera. To niezwykle ważne kiedy pracujesz w studio i możesz śledzić efekty na bieżąco na większym ekranie. W kolejnej części ścieżki nauczysz się pracować w studio z modelką. W kursie fotografii modowej/lookbook zobaczysz w jaki sposób tworzyć proste zdjęcia modowe, które sprawdzą się w e-commerce, z kolei w kursie fotografii beauty zobaczysz jak tworzyć bliskie portrety z wieloma ustawieniami światła. Kolejne kursy skupiają się na produktach. Fotografia produktowa została podzielona na dwa materiały - produktów dość łatwych do fotografowania, ale także trudnych, takich jak metal czy szkło. Przy fotografii łatwych do fotografowania produktów zobaczysz jak wykorzystać podstawowy sprzęt, żeby sprawnie pracować jako fotograf produktowy tworząc zdjęcia na potrzeby sprzedaży internetowej. Z kolei w kursie o trudnych do fotografowania produktach zobaczysz jak wykorzystywać kolejne warstwy dyfuzyjne, fole polaryzacyjne i inne sztuczki, które sprawdzą się w fotografii tego typu produktów. Na koniec zdobędziesz wiedzę z zakresu fotografii kulinarnej - tu zobaczysz jak czerpać ze światła naturalnego, jak również błyskowego. Zobaczysz proste sztuczki zarówno związane ze stylizacją żywności, jak również jej kreatywnym oświetleniem. Dzięki temu Twoje zdjęcia nabiorą odpowiedniej głębi. Ścieżka fotografii studyjnej to komplet wiedzy, dzięki której bez przeszkód będziesz potrafił zrobić zdjęcia osobom, produktom i kulinariom!

  więcej... ukryj...
 • Ile zarabiają eksperci Fotografia Studyjna i Postprodukcja?

  Stanowiska: Graphic Designer, Fotograf, Kolorysta
  Wynagrodzenie netto: 8500-8500 zł
  Kto rekrutuje? AVON,GetinNobleBank,Nestle,TVN,Westwing.pl,Edipresse,W.Kruk,MennicaSkarbowa,Freelance

  zobacz oferty pracy

Przygodę czas zacząć!

}