Menu

Ścieżka Fotografia Portretowa

3
poziomy

23
kroków

13
godzin

 • Czym jest Fotografia Portretowa

  W tej ścieżce nauczysz się w jaki sposób robić dobre zdjęcia ludziom - zarówno modelkom, jak również "osobom z ulicy". Nauczysz się operować światłem - tym naturalnym, jak i studyjnym. Dostaniesz także garść porad w jaki sposób pracować z portretowanymi osobami i jak dobierać ubrania do zdjęć.

  Jaka wiedza jest wymagana?

  Ścieżka prowadzi od podstaw, więc jedyne, co powinieneś wiedzieć, to jak sprawnie obsługiwać swój aparat, jak również powinieneś mieć podstawową wiedzę z zakresu obsługi lamp studyjnych i modyfikatorów.

  Czego się nauczysz?

  Podczas ścieżki nauczysz się jak robić dobre portrety pracując w plenerze, jak i studio. Kurs fotografii portretowej jest bardzo szeroki - zawiera wiedzę o pracy z modelką, stylistką, makijażystką. Pokazuje także pracę ze światłem w plenerze. Dowiesz się jak pracować z blendami i lampami błyskowymi w plenerze. Kolejne kursy pracy z modelką i modelem nauczą Cię dobrej komunikacji, a zestaw konkretnych póz, które otrzymasz również w formie ebooka. Kurs fotografii biznesowej pokaże Ci w jaki sposób tworzyć proste sesje biznesowe, zarówno w plenerze, wnętrzach biura, jak i tyopwo studyjnych warunkach, które możesz stworzyć w dowolnej przestrzeni. To też zbiór rad jak pracować z osobami, które na co dzień nie stają przed obiektywem. Na koniec dowiesz się jak dobierać ubrania do sesji zdjęciowych - to zbiór bardzo uniwersalnych rad, które pozwolą uniknąć niedomówień na sesjach zdjęciowych.

  więcej... ukryj...
 • Ile zarabiają eksperci Fotografia Portretowa?

  Stanowiska: Fotograf, Kolorysta
  Wynagrodzenie netto: 8500-8500 zł
  Kto rekrutuje? Westwing.pl,Edipresse,W.Kruk,MennicaSkarbowa,Freelance

  zobacz oferty pracy

Przygodę czas zacząć!

}