Menu

Ścieżka Freelance

3
poziomy

22
kroków

17
godzin

 • Czym jest Freelance

  Ta sciezka przeznaczona jest dla wszystkich osób, które pracuja – badz dopiero zamierzaja pracowac – na wlasnych zasadach i na wlasny rachunek.

  Jaka wiedza jest wymagana? Nie musisz umiec tworzyc marki osobistej, znac zagadnien prawnych ani poszukiwac klientów - nauczymy Cie wszystkiego od podstaw.

  Dla kogo jest ta sciezka? Ta sciezka to wybór dla kazdego, kto chce zaczac pracowac na wlasny rachunek i realizowac wlasne projekty.

  Czego sie nauczysz? Poznasz najwazniejsze narzedzia, które beda pomocne w Twojej codziennej pracy jako freelancer. Zaczniemy od tego w jaki sposób stworzyc swoja marke osobista i jak poszukiwac klientów. Porozmawiamy o wycenianiu pracy i relacjach ze zleceniodawcami. Przejdziemy do technik wydajnej pracy, które pomoga Ci lepiej sie zorganizowac i zoptymalizowac swoja prace, abys mógl pracowac krócej i wydajniej. Przedstawimy Ci tez narzedzia, które beda nieocenione przy gromadzeniu materialów i sporzadzaniu notatek – wykorzystamy do tego wiele darmowych narzedzi, sposród których na pewno wybierzesz rozwiazania odpowiadajace Twoim potrzebom. Bardzo waznym elementem beda równiez aspekty prawne, które postaramy Ci sie dokladnie przyblizyc i o których opowiemy ludzkim jezykiem – dzieki temu dowiesz sie jak zabezpieczyc swoje interesy prawnie, na co uwazac przy sporzadzaniu umów, o czym warto pamietac i o co warto zadbac tworzac takie umowy w trosce o wlasny interes, oraz kiedy warto wybrac poszczególne sposoby rozliczen – równiez podatkowych – aby najlepiej na tym wyjsc i nie sciagnac na siebie kosztownych problemów.

  więcej... ukryj...
 • Ile zarabiają eksperci Freelance?

  Stanowiska: Graphic Designer, Copywriter
  Wynagrodzenie netto: 8500-8500 zł
  Kto rekrutuje? AVON,GetinNobleBank,Nestle,TVN,nazwa.pl,x-kom

  zobacz oferty pracy

Przygodę czas zacząć!

}