Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Przydatne Funkcje Miro do Warsztatów z Klientem

Z tej prezentacji dowiesz się o aplikacji Miro, z której korzystają moderatorzy do komunikacji wizualnej i tych funkcjach, które są szczególnie przydatne przy prowadzeniu warsztatów zdalnych. Kto wie - może po tym video przestaniesz w końcu tęsknić za papierowymi post-itami?

1 lekcji

21min

Przydatne Funkcje Miro do Warsztatów z Klientem - Interaktywne zdalne spotkania

Interaktywne spotkania z klientami czy partnerami nie muszą być nudne! Co różni warsztaty od innych spotkań (a.k.a. synków, a.k.a. koli)? Przede wszystkim to, że mają mieć określoną strukturę i osobę, która takim wydarzeniem zarządza. W dobie pracy zdalnej warsztaty są wspomagane wieloma narzędziami, których znajomość co prawda nie uratuje źle moderowanego spotkania, ale za to może wznieść Twoją komunikację na zupełnie inny poziom. Z tej prezentacji dowiesz się o aplikacji Miro, z której korzystają moderatorzy do komunikacji wizualnej i tych funkcjach, które są szczególnie przydatne przy prowadzeniu warsztatów zdalnych. Kto wie - może po tym video przestaniesz w końcu tęsknić za papierowymi post-itami?

Dla kogo jest ten kurs?

To krótkie szkolenie jest doskonałym wprowadzeniem w usystematyzowaną burzę mózgów. Jeśli aktywnie pracujesz w zespole lub grupie ludzi nad jednym projektem, to po tym szkoleniu wasze grupowe spotkania wejdą na wyższy poziom.

Czego się nauczysz?

 • Miro - co to jest i dlaczego warto?

 • Jak pracować z Miro jako moderator?

 • Funkcje ułatwiające warsztaty zdalne

Autor kursu

Michał Mazur

Senior UX Designer

Średnia ocen autora: 5

Bio
Pasjonat metod projektowania zorientowanego na użytkowników z ponad 5-letnim doświadczeniem w pracy nad tworzeniem stron i produktów cyfrowych. Jego mocne strony to analiza UX, badania użytkowników oraz budowanie produktu od podstaw. W trakcie swojej kariery (której większość spędził w Londynie) pracował w agencjach, zespołach wewnętrznych oraz jako freelancer. Lubi pisać na temat UX oraz próbować swoich sił w mentoringu.
Inne kursy tego autora
Kariera w UX

Kurs Przydatne Funkcje Miro do Warsztatów z Klientem

 • 1 lekcji wideo

 • 21min materiału

 • Ostatnia rewizja 14.11.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Moi znajomi coraz częściej pytają: 'Jak nauczyć się UX?'. Praktycznie każdy kto chce zacząć jest przytłoczony ilością wiedzy, narzędzi pracy oraz jak to wszystko wykorzystać w swojej pracy. Swoim znajomym zawsze polecam eduweb, ponieważ pozwala krok po kroku zrozumieć świat UX od A do Z. Na platformie znajdziesz także bardziej zaawansowane techniki, które zaoszczędzą Ci dziesiątki, a może i setki godzin w pracy. Nie ucz się na swoich błędach - wykorzystaj wiedzę osób, które zrobiły to za Ciebie

Kamil Tatol

Product Design Lead, Pioner Labs

Zacznij naukę w Przydatne Funkcje Miro do Warsztatów z Klientem

 • 1 lekcji wideo

 • 21min materiału

 • Ostatnia rewizja 14.11.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych