Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Personal Branding

Co zrobić, aby zostać zauważonym i lśnić jak księżyc w pełni na tle pozostałych, w gronie stu innych kandydatów? Poznaj podstawy personal brandingu, które pomogą Ci od razu wdrożyć małe kroki i rozpocząć długą podróż kształtowania swojej rozpoznawalności.

1 lekcji

15min

5 (1 oceny)

Personal Branding - Chwyć za serca rekruterów i klientów

Co zrobić, aby zostać zauważonym i lśnić jak księżyc w pełni na tle pozostałych, w gronie stu innych kandydatów? Poznaj podstawy personal brandingu, które pomogą Ci od razu wdrożyć małe kroki i rozpocząć długą podróż kształtowania swojej rozpoznawalności. Tak, atrakcyjne portfolio jest jednym z jego elementów, jednak paleta możliwości jest o wiele szersza. Zobacz te kilka krótkich wskazówek i stwórz swój refren, który wkrótce zaśpiewają Twoi partnerzy, klienci i obserwatorzy. Pakujemy do plecaka odrobinę zapału, worek wskazówek, odrobinę Twojej pracy i ruszamy w drogę!

Dla kogo jest ten kurs?

To szkolenie jest dla profesjonalistów, programistów, przedsiębiorców i ludzi technologii, czyli dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć budowę swojej marki osobistej i wyróżnić się w konkurencyjnej branży.

Czego się nauczysz?

 • Personal branding - dla kogo i po co?

 • Elementy personal brandingu

 • Wskazówki w budowie swoich wyróżników

 • Co ma, a co nie ma znaczenia?

Autor kursu

Aga Napłocha

Średnia ocen autora: 5

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Co tak krótko? :( Uwielbiam Agę <3

Maja Białecka

15 czerwca 2024

Kurs Personal Branding

 • 1 lekcji wideo

 • 15min materiału

 • Ostatnia rewizja 23.11.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Moi znajomi coraz częściej pytają: 'Jak nauczyć się UX?'. Praktycznie każdy kto chce zacząć jest przytłoczony ilością wiedzy, narzędzi pracy oraz jak to wszystko wykorzystać w swojej pracy. Swoim znajomym zawsze polecam eduweb, ponieważ pozwala krok po kroku zrozumieć świat UX od A do Z. Na platformie znajdziesz także bardziej zaawansowane techniki, które zaoszczędzą Ci dziesiątki, a może i setki godzin w pracy. Nie ucz się na swoich błędach - wykorzystaj wiedzę osób, które zrobiły to za Ciebie

Kamil Tatol

Product Design Lead, Pioner Labs

Zacznij naukę w Personal Branding

 • 1 lekcji wideo

 • 15min materiału

 • Ostatnia rewizja 23.11.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych