Menu
6 godzin 3 minuty

Kurs After Effects

od Podstaw

Chciałbyś tworzyć animacje reklamowe, infografiki, lub może zależy Ci na umiejętności obróbki materiału filmowego? Poznaj podstawy After Effects! Przygotowaliśmy dla Ciebie ten wyjątkowy kurs od podstaw, który wprowadza w techniki pracy w programie After Effects CC niezależnie od tego, czy interesuje Cię Motion Design, czy filmowe efekty wizualne! Z tym kursem poznasz uniwersalne narzędzia, z których kreatywnie korzystając możesz tworzyć dosłownie wszystko. After Effects jest potężnym narzędziem, które grafikom pracującym w programach takich jak Photoshop czy Ilustrator, pozwoli rozwinąć skrzydła wprawiając w ruch stworzone grafiki. Amatorom filmowania pozwoli natomiast przekształcić nawet najprostsze statyczne kadry w pełne życia, złożone kompozycje. Cały potencjał After Effects CC jest w zasięgu ręki – nie czekaj i zacznij naukę już teraz!

Patryk Scelina

2 godziny 35 minut

Minecraft w After Effects

Minecraft w After Effects Tworzenie grafiki w stylu Minecraft. Poza warstwą wizualną w lekcji znajdziesz mnóstwo praktycznych porad zarządzania projektem.

Jerzy Drozda

50 minut

Equalizer w After Effects

Equalizer w After Effects Zobacz jak z pomocą narzędzi After Effects wykonać efektowny, animowany Equalizer.

Jerzy Drozda

3 godziny 13 minut

Kurs Adobe After Effects

Techniki Zaawansowane

Eksperci pracujący w After Effects to absolutna czołówka branży efektów specjalnych, pracujący przy największych produkcjach filmowych. Sam program jest jednak na tyle elastyczny, że pozwala w bardzo prosty sposób tworzyć efekty wizualne na potrzeby projektów do sieci, takich jak intra czy efekty stron WWW, czy krótkich filmów. W najnowszym kursie poznasz tajniki zaawansowanej pracy w AE.

Jerzy Drozda

1 godzina

Zorza polarna w After Effects

Zorza polarna w After Effects Zorza polarna - piękne zjawisko, którego nie sposób doświadczyć w naszym kraju. Na szczęście, aby móc się nią zachwycać wystarczy After Effects i trochę sprytu.

Jerzy Drozda

48 minut

Organiczna Animacja w After Effects

Organiczna Animacja w After Effects Rozwiąż zagadkę i poznaj kilka ukrytych technik tworzenia organicznej grafiki i animacji.

Jerzy Drozda

7 godzin 18 minut

Kreatywna Rozwałka w After Effects

Kulisy pracy Eksperta

Z pewnością znasz już potencjał Adobe After Effects. Ta fantastyczna aplikacja do postprodukcji i efektów wizualnych ma ogromny potencjał i grono wiernych użytkowników. Nawet jeśli jesteś przekonany, że wiesz już na jego temat wszystko, czy zastanawiałeś się kiedyś, czy Twoja praca może być jeszcze bardziej wydajna?

Jerzy Drozda

6 godzin 58 minut

Kurs Animowane Infografiki

w After Effects

Twórz efektowne reklamy i animacje typu Explainer Video! Ten kurs to wszystko, czego potrzebujesz, aby projektować nowoczesne i efektowne klipy informacyjne. Poznaj najlepsze techniki i dowiedz się w jaki sposób tworzyć animację tekstu czy danych statystycznych. Przygotujesz również reklamę aplikacji mobilnej oraz produktu pudełkowego, którą zamieścisz na YouTube, Facebooku, bądź nawet wyemitujesz w TV. Pokażemy Ci wiele przykładów przykładów obecnych trendów, podsuniemy ciekawe pomysły i inspiracje, a jako bonus do kursu otrzymasz pakiet presetów i animowanych masek gotowych do wykorzystania w komercyjnych projektach!

Patryk Scelina

1 godzina

Animacja postaci z After Effects cz. 2

Animacja postaci z After Effects cz. 2 Poznaj techniki szybkiego animowania postaci typu flat z darmowym pluginem do After Effects!

Michał Wedlechowicz

1 godzina 10 minut

3D w After Effects z Shape Shifter

3D w After Effects z Shape Shifter Zobacz efekty pracy z pluginem Shape Shifter i dowiedz się jak stworzyć efektowne logo Supermana a w naszym konkursie wygraj sam plugin.

Jerzy Drozda

1 godzina 49 minut

Nowości w Adobe CC 2020

Aktualizacja aplikacji z pakietu Adobe

W listopadzie 2019 roku na Adobe MAX zaprezentowano szereg udoskonaleń i aktualizacji pakietu Adobe Creative Cloud. W związku z powyższym Michał Wedlechowicz zaprezentuje Wam wszystkie nowe najważniejsze funkcje w topowych aplikacjach takich jak Photoshop, Indesign, XD czy After Effects. Są to narzędzia i ulepszenia skupione przede wszystkim na ułatwieniu i przyspieszeniu pracy użytkowników.

Michał Wedlechowicz

1 godzina

3D w After Effects z Shape Shifter cz. II

3D w After Effects z Shape Shifter cz. II Zobacz efekty pracy z pluginem Shape Shifter i dowiedz się jak stworzyć efektowne logo Supermana a w naszym konkursie wygraj sam plugin.

Jerzy Drozda

1 godzina 13 minut

30 postaci Flat w Affinity Designer

Praktyczny warsztat

W tym warsztacie zobaczysz proces powstawania 30 kreatywnych flat charakterów. Przy pomocy prostych narzędzi aplikacji After Effects wykonamy efektowne buźki do wykorzystania na wielu płaszczyznach, takich jak infografiki czy animacje. Warsztat podzielony jest na dwie części. W pierwszej poznasz dokładnie etapy prowadzące do wykonania prostej buźki. Następnie w nieco przyspieszonym tempie zobaczysz jak przy pomocy poznanych technik powstają różnie postacie. Zaprasza Michał Wedlechowicz!

Michał Wedlechowicz

1 godzina

Wstęp do Expressions

Wstęp do Expressions Dowiedz się czym jest najpotężniejsze narzędzie dostępne w After Effects i jak go w prosty sposób używać.

Jerzy Drozda

55 minut

Czołówka Killer Elite

Czołówka Killer Elite Odświeżymy nieco technikę zaprezentowaną w bonusowych lekcjach z moich kursów After Effects odtwarzając czołówkę do filmu Killer Elite.

Jerzy Drozda

40 minut

Case study - Eucerin Cosmetics

Case study - Eucerin Cosmetics Zobacz jak użyliśmy After Effects i Photoshop aby stworzyć ten projekt na rzecz badania marki dla firmy kosmetycznej Eucerin.

Jerzy Drozda

40 minut

Triki kamerowe i korekta koloru

Triki kamerowe i korekta koloru Od nas zawsze dostajecie coś ekstra. Tym razem dwa tematy w jednej lekcji. Obsługa kamery 3D w After Effects oraz prosta korekta kolorów.

Jerzy Drozda