Menu

Ścieżka DaVinci Resolve

3
poziomy

23
kroków

14
godzin

 • Czym jest DaVinci Resolve

  W tej ścieżce nauczysz się obsługi profesjonalnego programu do montażu wideo, color gradingu, efektów i postprodukcji audio.

  Jaka wiedza jest wymagana?

  Do rozpoczęcia ścieżki DaVinci Resolve nie jest wymagana specjalistyczna wiedza, ale przydatna może okazać się podstawowa wiedza na temat montażu wideo.

  Dla kogo jest ta ścieżka?

  Ścieżka stworzona została z myślą o osobach, które chcą profesjonalnie tworzyć filmy oraz kompleksowo realizować produkcje filmowe.

  Czego się nauczysz?

  Podczas ścieżki DaVinci Resolve nauczysz się m.in. obsługi programu DaVinci Resolve oraz Fusion. Poznasz podstawowe narzędzia i techniki pracy wykorzystywane podczas montażu wideo. Przyjrzymy sie również zagadnieniom korekcji koloru i color gradingu, dowiesz się jak uzyskać popularne filmowe „looki". Będziemy też pracować z postprodukcją audio, dowiesz się jak udźwiękowić swój film oraz jak poprawić jakość nagranego dźwięku. Natomiast film to często nie tylko obraz i dźwięk, to także efekty. Dlatego zagłębimy się w program Fusion, w którym omówimy podstawowe zagadnienia compositingu, będziemy pracować z rotoskopią, kluczowaniem, trakowaniem i innymi technikami służacymi do tworzenia kinowych efektów wizualnych.

  więcej... ukryj...
 • Ile zarabiają eksperci DaVinci Resolve?

  Stanowiska: Video Editor, Videographer
  Wynagrodzenie netto: 9000-9000 zł
  Kto rekrutuje? ESL,CDProjektRED,Freelance

  zobacz oferty pracy

Przygodę czas zacząć!

}