Menu

Ścieżka Analityka i SEO

2
poziomy

15
kroków

11
godzin

 • Czym jest Analityka i SEO

  W tej sciezce poznasz nowoczesne narzedzia do analityki internetowej, co pozwoli Ci na sledzenie skutecznosci dzialan marketingowych lub sprawdzanie zachowan uzytkowników.

  Jaka wiedza jest wymagana? Przed przystapieniem do sciezki nie musisz posiadac specjalistycznej wiedzy na temat SEO ani analityki.

  Dla kogo jest ta sciezka? Sciezka zostala przygotowana z mysla o wlascicielach firm, produktów lub osób zajmujacych sie marketingiem, które chca optymalizowac dzialania reklamowe.

  Czego sie nauczysz? W trakcie kursów z tej sciezki doowiesz sie jak uruchomic analityke na stronie internetowej, na co zwracac szczególna uwage przy analizowaniu zgromadzonych danych i jak wykorzystac pozyskane w ten sposób informacje na swoja korzysc. Bedziemy pracowac z systemem Google Analytics i pokazemy Ci zalety oraz ograniczenia tego rozwiazania. Duza czesc tej sciezki jest równiez poswiecona optymalizacji stron pod szerokie zagadnienie SEO – dzieki czemu nauczysz sie tworzyc i prowadzic witryny w taki sposób, aby byly chetnie wyswietlane przez wyszukiwarki internetowe i zajmowaly wysokie pozycje w Google.

  więcej... ukryj...
 • Wprowadzenie

  Grzegorz Róg dba o spójnosc i aktualnosc materialów w tej Sciezce. Posluchaj, dla kogo jest przeznaczona i czego sie nauczysz.

  zobacz wprowadzenie do Ścieżki
 • Ile zarabiają eksperci Analityka i SEO?

  Stanowiska: Specjalista SEO, Copywriter, Marketing Specialist, Analityk Internetowy
  Wynagrodzenie netto: 7100-7100 zł
  Kto rekrutuje? WP,Domodi,Accenture,nazwa.pl,AVON,x-kom,Pracuj.pl,SWPS,GSK,RTVEuroAGD,Interia,Millenium,ING

  zobacz oferty pracy

Przygodę czas zacząć!

}