Kurs HTML i CSS PROMO

Kurs HTML i CSS PROMO

Podstawy

Tytułem wstępu

Jeśli chodzi o strony Internetowe - wszystko opiera się na HTML i CSS. W praktyce niedoskonałości współczesnych przeglądarek sprawiają, że tworzenie profesjonalnych stron WWW wymaga doskonałego zrozumienia mechanizmów HTML i CSS. Poznaj tajniki pracy z tymi językami na ciekawych przykładach.


 • Podstawy jezyka HTML oraz stylów CSS
 • Opis tworzenia kompletnego projektu strony internetowej
 • Kompatybilność z najnowszymi standardami
 • Przyciski rollover, style hiperłączy, pozycjonowanie elementów na stronie
 • Praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki
 • Pliki źródłowe, dzięki którym zaoszczędzisz czas

Zobacz, czego nauczysz się w kursie XHTML i CSS

Kurs XHTML i CSS to ponad 6 godzin wysokiej jakości wideo tutoriali. Kurs składa się z części teoretycznej, dzięki której opanujesz wszystkie kluczowe zagadnienia z zakresu tworzenia stron internetowych w tych technologiach, oraz z części praktycznej, gdzie zdobytą wiedzę wykorzystasz do oskryptowania kompletnej strony WWW!

Sprawdź, jaką stronę www stworzymy razem w tym kursie!

Przygotowując kurs chciałem, żebyś poczuł się tak, jakbyś przyglądał się pracy specjalisty, słuchając jednocześnie precyzyjnych oraz przydatnych wskazówek. Skoncentrowałem się na tym, żeby kurs był kompletny, to znaczy prowadził Cię za rękę prezentując wszystkie najważniejsze zagadnienia. Nauka jest przyjemna a zarazem interesująca, ponieważ zawiera serię praktycznych wskazówek, które płyną z kilkuletniego doświadczenia z projektowaniem stron internetowych.

Jeśli już próbowałeś tworzyć strony z jego pomocą, na pewno napotkałeś na wiele problemów, przykładowo Twoja strona inaczej wyglądała pod różnymi przeglądarkami. Jest to najczęstszy problem, dlatego w kursie nauczysz się, jak sobie z nim radzić!

strona www przygotowana w kursie

Kurs zawiera między innymi:

 • podstawy jezyka HTML oraz stylów CSS
 • opis tworzenia kompletnego projektu strony internetowej
 • kompatybilność z najnowszymi standardami
 • przyciski rollover, style hiperłączy, pozycjonowanie elementów na stronie
 • praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki
 • pliki źródłowe, dzięki którym zaoszczędzisz czas

BONUSY!

W kursie znajdziesz także wiele materiałów bonusowych, między innymi kurs Przygoda z Webdesignem, który zawiera mnóstwo praktycznych porad i linków do darmowych zasobów dla webmasterów! Do kursu dołączone są następujące bonusy:

 • Kurs "Przygoda z webdesign'em"
 • Video Tutoriale z eduweb.pl
 • Kurs Flash: podstawy rysowania i animacji! (10 lekcji!)

XHTML a HTML5

Język HTML cały czas ewoluuje i dodawane są do niego nowe fukncjonalności. Aby być na bieżąco, sprawdź także kurs HTML5 dostępny na eduweb.pl. Najpierw jednak przerób kursy XHTML Podstawy oraz XHTML w Praktyce, aby poznać podstawy języka. Warto również zwrócić uwagę na kursy Dreamweaver, które pozwolą poznać środowisko pracy z kodem XHTML i CSS. Biorąc pod uwagę pewne skuteczne techniki omijania różnic w interpretacji kodu przez przeglądarki, praktyka tych języków kodowania stron jest niezwykle ważna, a kurs od którego warto rozpocząć naukę masz właśnie przed sobą.

Dla kogo jest ten kurs?

Chcesz stworzyć własną stronę internetową dla swojej firmy, swoją stronę domową, czy bloga? Albo po prostu zauważyłeś, że drobne poprawki na swojej stronie możesz zrobić sam, zamiast płacić agencjom reklamowym? Tak, dobrze trafiłeś. Poza tym nauczysz się tworzyć profesjonalne, nowoczesne witryny, zgodne ze standardami sieciowymi.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs Wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z kilkuletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z projektowaniem stron internetowych w XHTML i CSS.
 3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie. Między innymi przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo przydatnych linków, które sprawią, że po przerobieniu kursu będziesz wiedział, jak dalej rozwijać swoje umiejętności!
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%