Menu

Ścieżka Narzędzia Web Developera

3
poziomy

20
kroków

16
godzin

 • Czym jest Narzędzia Web Developera

  W tej sciezce poznasz narzedzia, które przydadza sie w codziennej pracy jako developer - od systemów kontroli, przez edytory kodu, az po przegladarki i wtyczki.

  Jaka wiedza jest wymagana? Z tej sciezki skorzystaja osoby, które posiadaja chociaz podstawy HTML i CSS, poniewaz w innym przypadku - nie znajda w niej materialów, które moga wykorzystac. Uprzednia wiedza na temat narzedzi dewelopera nie jest jednak wymagana.

  Dla kogo jest ta sciezka? Materialy zawarte w tej sciezce przydadza sie kazdej osobie, która zajmuje sie pisaniem kodu. Zawarlismy w niej tresci niezbedne dla kazdego developera, niezaleznie od jezyka czy technologii, w której sie specjalizuje.

  Czego sie nauczysz? Nauczysz sie wydajnie korzystac z systemów kontroli wersji takich jak Git oraz poznasz równiez narzedzia przydatne do pisania kodu, czyli edytory kodu – zarówno pozorni proste, takie jak Sublime Text, jak i rozbudowane, pokroju Visual Studio. To wszystko przyda sie w codziennej pracy i pozwoli znacznie ja przyspieszyc, a czas przeznaczony na nauke tych rozwiazan zwróci sie wielokrotnie. Przejdziemy równiez przez obsluge przegladarek, a konkretnie przez narzedzia developerskie które oferuja. Dodatkowym bonusem bedzie wykorzystanie Webpacka, który – jak wszystko, czego nauczysz sie w tej sciezce – pozwoli Ci na zoptymalizowanie i wielokrotne przyspieszenie pracy, przez zautomatyzowanie najbardziej trywialnych zadan, z którymi stykasz sie jako webdeveloper.

  więcej... ukryj...
 • Wprowadzenie

  Piotr Palarz dba o spójnosc i aktualnosc materialów w tej Sciezce. Posluchaj, dla kogo jest przeznaczona i czego sie nauczysz.

  zobacz wprowadzenie do Ścieżki
 • Ile zarabiają eksperci Narzędzia Web Developera?

  Stanowiska: Junior Front-End Developer, Senior Front-End Developer, Junior Back-End Developer, Senior Back-End Developer, Full-Stack Developer
  Wynagrodzenie netto: 18000-18000 zł
  Kto rekrutuje? WP,Samsung,Roche,ING,BrainJobs,Nokia,mBank,Asseco

  zobacz oferty pracy

Przygodę czas zacząć!

}