Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Praktyczny Rozwój Programisty

Podczas tego spotkania postaram się zaproponować konkretne pomysły na efektywny rozwój w programistycznym świecie. Poznasz spojrzenie na proste, ale uniwersalne metody rozszerzania perspektywy programisty.

1 lekcji

27min

Praktyczny Rozwój Programisty - Jak poszerzyć swoje kompetencje na rynku pracy

Świat IT jest niesamowicie dynamiczny. Nowe języki programowania, imponujące projekty co kilka miesięcy, świetne warunki pracy i ciągły głód wiedzy. Niemal każdego dnia pojawiają się nowe wersje wykorzystywanych przez programistów narzędzi, zmieniają się warunki rynkowe. Jak za tym wszystkim nadążyć, aby być na bieżąco? Czy rozwój programisty opiera się na ciągłej gonitwie za wiedzą? Podczas tego spotkania postaram się zaproponować konkretne pomysły na efektywny rozwój w programistycznym świecie. Poznasz spojrzenie na proste, ale uniwersalne metody rozszerzania perspektywy programisty.

Dla kogo jest ten kurs?

To szkolenie jest skierowane dla programistów, którzy zastanawiają się jak poszerzyć swoje kompetencje, poznać nowe kierunki rozwoju i zwiększyć swoją wartość na rynku pracy.

Czego się nauczysz?

 • Rozwój programisty

 • Nowe kompetencje

 • Wzrost wartości dla pracodawców

 • Wybór drogi rozwoju

Autor kursu

Radek Wojtysiak

Średnia ocen autora: 5

Kurs Praktyczny Rozwój Programisty

 • 1 lekcji wideo

 • 27min materiału

 • Ostatnia rewizja 18.11.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

We frontendzie nie można stać w miejscu, niezależnie od tego, czy jest się początkującym, czy zaawansowanym. Narzędzia i techniki się zmieniają, więc trzeba cały czas trzymać rękę na pulsie. Jako twórca kursów i programista mogę spokojnie polecić eduweb.pl jako aktualne i dobre źródło wiedzy.

Adam Romański

helloroman.com

Zacznij naukę w Praktyczny Rozwój Programisty

 • 1 lekcji wideo

 • 27min materiału

 • Ostatnia rewizja 18.11.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych