Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Poznaj Projekty Web3

Dlatego zapraszam Cię na webinar „Poznaj projekty Web3, dla których warto zmienić swoją karierę!”. Pokażę Ci najciekawsze projekty, które ciągle dynamicznie się rozwijają i potrzebują do tego kolejnych ekspertów.

1 lekcji

41min

Poznaj Projekty Web3 - Dla których warto zmienić swoją karierę

Blockchain i Web3 to świat pełen nowych możliwości i… pracy! Każdy, kto raz na jakiś czas zagląda do internetu, na pewno zwrócił uwagę, że w ostatnich lata coraz więcej mówi się o projektach wykorzystujących technologię blockchain. Zajmują się nią już nie tylko małe, niszowe startupy, ale również poważne duże instytucje takie jak Meta, Twitter, IBM, Intel, Microsoft, czy nawet organy państwowe. Podważanie sensowności wykorzystania technologii Blockchain już dawno odeszło na bok, a zamiast tego coraz więcej osób zastanawia się, gdzie jeszcze może ona przynieść swoją rewolucję. Takim obszarem coraz bardziej staje się Web3, czyli internet nowej generacji, przywracający użytkownikom własność cyfrową. Co ciekawe, ciągle brakuje ekspertów, którzy pomogą rozwijać projekty Web3 i nie chodzi tu tylko o programistów. W świecie Web3 bardzo duże braki są również w dziedzinach takich jak Product Design, Marketing, Sprzedaż, Prawo czy zarządzanie projektami. Pomimo że ostatnie spadki na rynku kryptowalut mogą wiele osób napawać negatywnymi emocjami do ich wykorzystania, to tak naprawdę jest to dobry znak dla każdego, kto chce wejść w ten świat. Regułą stało się już, że to właśnie podczas bessy, kiedy media wieszczą upadek projektów Blockchain, powstają najlepsze najbardziej użyteczne i innowacyjne zastosowania. To one w najbliższych latach będą odnosić duże sukcesy. Jest to najlepszy czas na zdobywanie wiedzy i doświadczenia, które zaowocują w przyszłości. Potwierdza to fakt, że słabe projekty upadają, a te o solidnych fundamentach dynamicznie rozwijają się, potrzebują rąk do pracy, a kolejne fundusze ogłaszają rekordowe rundy finansowania. Dlatego zapraszam Cię na webinar „Poznaj projekty Web3, dla których warto zmienić swoją karierę!”. Pokażę Ci najciekawsze projekty, które ciągle dynamicznie się rozwijają i potrzebują do tego kolejnych ekspertów. Dowiesz się również: - Jaki problem starają się one rozwiązać? - W jaki sposób chcą to zrobić? - Jakich technologie używają? - Jakie rekrutacje aktualnie trwają? - Jakie umiejętności są najbardziej cenione w świecie Web3? - Na jakie stawki można liczyć osoba wchodząca w ten świat? - Gdzie szukać takich projektów? Jeśli też chcesz być częścią rewolucji internetu, lepiej zrozumieć świat WEB3 to zapnij pasy i zaczynamy.

Dla kogo jest ten kurs?

To szkolenie jest dla Ciebie jeśli myślisz o pracy w świecie technologii Web3. Chcesz zostać programistą świata przyszłości? Zacznij już teraz!

Czego się nauczysz?

 • Praca w świecie Web3

 • Stanowiska i kierunki rozwoju

 • Stawki i możliwości

 • Gdzie szukać ofert pracy

Kurs Poznaj Projekty Web3

 • 1 lekcji wideo

 • 41min materiału

 • Ostatnia rewizja 17.11.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Z kursów eduweb.pl korzystam od początku powstania platformy. Kursy są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą przekwalifikować się lub poszerzyć umiejętności. Praktyczne źródło wiedzy od ekspertów i praktyków z branży IT i kreatywnej.

Paweł Krzyściak

UI/UX Designer johnny10.com

Zacznij naukę w Poznaj Projekty Web3

 • 1 lekcji wideo

 • 41min materiału

 • Ostatnia rewizja 17.11.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych