Menu

Kursy Vue.js

Czym jest: Vue.js?

Vue.js to kolejny, zaraz po Angularze oraz React, popularny framework JavaScript. Wykorzystywany jest do tworzenia elementów interfejsu po stronie przeglądarki użytkownika. Od dwóch pozostałych, wymienionych frameworków JavaScript, wyróżnia go głównie stosunkowo niski próg wejścia. Dużą zaletą nauki Vue.js to jest to, że do opanowania go nie jest potrzebna zaawansowana, specjalistyczna wiedza ani znajomość innych frameworków JavaScript, co pozwala na uproszczenie procesu tworzenia interfejsów użytkownika.

Vue.js jest w całości kontrolowany przez JavaScript, wobec czego nauka Vue.js jest doskonałym wyborem dla osób, które opanowały ten język i chcą, by ich wachlarz umiejętności stopniowo się rozwijał.

Nauka Vue.js to świetny krok dla front-end developerów, zarówno tych, którzy nie znają jeszcze innych frameworków JavaScript, ale w tym także osób, które już teraz pracują w Angularze lub ReactJS. Tworzenie interfejsów w Vue.js przebiega w inny sposób, niż w dwóch pozostałych, popularnych frameworkach, i z pewnością jest doskonałym uzupełnieniem kwalifikacji front-end developera.

więcej... ukryj...

Ścieżka Vue.js

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 13 godzin
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów Vue.js

Stanowiska: Junior Front-End Developer, Full-Stack Developer
Wynagrodzenia netto: 4000-6000 zł
Kto rekrutuje? WP, Samsung, WP, Nokia, Samsung, mBank, Asseco

zobacz oferty pracy