Menu

Programowanie i WWW

Czym jest: Vue.js?

Vue.js to kolejny, zaraz po Angularze oraz React, popularny framework JavaScript. Wykorzystywany jest do tworzenia elementów interfejsu po stronie przeglądarki użytkownika. Od dwóch pozostałych, wymienionych frameworków JavaScript, wyróżnia go głównie stosunkowo niski próg wejścia. Dużą zaletą nauki Vue.js to jest to, że do opanowania go nie jest potrzebna zaawansowana, specjalistyczna wiedza ani znajomość innych frameworków JavaScript, co pozwala na uproszczenie procesu tworzenia interfejsów użytkownika.

Vue.js jest w całości kontrolowany przez JavaScript, wobec czego nauka Vue.js jest doskonałym wyborem dla osób, które opanowały ten język i chcą, by ich wachlarz umiejętności stopniowo się rozwijał.

Nauka Vue.js to świetny krok dla front-end developerów, zarówno tych, którzy nie znają jeszcze innych frameworków JavaScript, ale w tym także osób, które już teraz pracują w Angularze lub ReactJS. Tworzenie interfejsów w Vue.js przebiega w inny sposób, niż w dwóch pozostałych, popularnych frameworkach, i z pewnością jest doskonałym uzupełnieniem kwalifikacji front-end developera.

więcej... ukryj...

Ścieżka Vue.js

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 13 godzin 35 minut
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Junior Front-End Developer, Senior Front-End Developer, Full-Stack Developer
Wynagrodzenia netto: 4000-18000 zł
Kto rekrutuje? WP, Samsung, Roche, Nokia, mBank, Asseco

zobacz oferty pracy
7 godzin 6 minut

Kurs Vue.js

od Podstaw

Vue.js to obok React i Angular najpopularniejszy framework do tworzenia nowoczesnych aplikacji internetowych. Jest jednak coś, co wyróżnia go na tle konkurentów - niski próg wejścia! Oznacza to, że nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy lub znać innych frameworków JavaScript, aby rozpocząć swoją przygodę z zupełnie innym podejściem, do tworzenia interfejsów użytkownika napędzanych danymi.

Piotr Palarz

5 godzin 11 minut

Kurs Vue.js

Techniki Zaawansowane

Vue.js to obok React i Angular najpopularniejszy framework do tworzenia nowoczesnych aplikacji internetowych. Jest jednak coś, co wyróżnia go na tle konkurentów - niski próg wejścia! Oznacza to, że nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy lub znać innych frameworków JavaScript, aby rozpocząć swoją przygodę z zupełnie innym podejściem, do tworzenia interfejsów użytkownika napędzanych danymi.

Piotr Palarz

1 godzina 12 minut

Vue 3

Przegląd nowości

Vue.js w wersji 3 to nadal znane i lubiane Vue, ale w świetnej, nowej, bardziej wydajnej odsłonie. Prace nad tym frameworkiem trwały ponad 2 lata. Framework został napisany całkowicie od nowa - dzięki temu jest znacznie bardziej modułowy i zapewnia wyraźnie większą wydajność. Z zewnątrz nie zmieniło się jednak tak wiele. Nowa odsłona to wynik kompromisu pomiędzy dodanymi nowościami, niekompatybilnymi zmianami, a zachowaniem natury Vue 2, którą pokochały miliony designerów i deweloperów. W materiale tym poznasz wszystkie najważniejsze nowości i zmiany jakie zawitały w oficjalnym wydaniu Vue 3.0.0!

Piotr Palarz

7 godzin 2 minuty

Kurs Nuxt.js

Prosty i Nowoczesny Framework dla Vue.js

Programiści specjalizujący się w JavaScript już dawno przestali być postrzegani jako tylko i wyłącznie Front-End developerzy. JavaScript po stronie serwera jest już z nami ponad 10 lat za sprawą pierwszych wersji NodeJS. W świecie gdzie frameworki takie jak React, Angular, Svelte czy VueJS są podstawą tworzenia współczesnych aplikacji internetowych, rozwiązania pozwalające pojedynczemu developerowi stworzenie pełnoprawnej aplikacji zaczęły kiełkować. Tym właśnie jest NuxtJS - intuicyjny framework dla VueJS, który pozwoli Ci tworzyć zaawansowane konfiguracje Twoich wydajnych aplikacji internetowych, bazując na wiedzy którą już posiadasz z VueJS.

Wojciech Połowniak

1 godzina 24 minuty

Mini CMS z Vue

Strona Typu One-Page

Vue.js to jeden z najpopularniejszych framerowków JavaScriptowych ostatnich lat. Z pomocą tego uniwersalnego narzędzia rozszerzysz swoją stronę internetową o dynamiczny interfejs lub od podstaw stworzysz nawet rozbudowaną aplikację internetową. Pracę z Vue.js omówiliśmy już dokładnie w dwóch kursach: Vue.js od Podstaw oraz Vue.js Techniki Zaawansowane.
W warsztacie tym skupimy się natomiast na napisaniu z użyciem tego frameworka praktycznej aplikacji, a będzie to mini system CMS w formie aplikacji SPA (Single Page Application), bazujący na stworzonym wcześniej API typu REST. Zobaczysz w jaki sposób stworzyć aplikację po stronie klienta, która komunikować się będzie z serwerem, a także generować cały widok. Jej możliwości to wyświetlanie wpisów, możliwość ich dodawania, edycji czy usuwania. Dodatkowo zaimplementujemy możliwość logowania z użyciem JWT (JSON Web Tokens).

Piotr Palarz

Kurs VueJS - latwosc w funkcjonowaniu

Wszyscy programisci zdaja sobie sprawe z tego, jak duza popularnoscia cieszy sie jezyk programowania JavaScript. Do jego prawidlowego funkcjonowania potrzebujemy jednak poznac kilka frameworków, które znaczaco ulatwia nam prace. Jeden z nich przyblizy Wam wlasnie ten kurs. VueJS wykorzystuje sie do tworzenia elementu interfejsu na stronach z perspektywy uzytkownika. Stanowi on jeden z trzech najbardziej popularnych frameworków wykorzystywanych przy JavaScript, którym sa Angular oraz ReactJS. Co wyróznia go od dwóch pozostalych? Kurs VueJS pokaze Wam, ze jest on zdecydowanie najprostszy z wymienionej trójki. Niski próg wejscia oraz brak koniecznosci znajomosci skomplikowanych rozwiazan sprawiaja, ze w miare latwy sposób mozna ulatwic proces tworzenia interfejsu uzytkownika.

Vue JS kurs - co zawiera?

Czego nauczysz sie przy okazji poznawania Vue JS? Kurs w wiekszosci opiera sie na JavaScripcie, co zdecydowanie ulatwia funkcjonowanie wielu programistom. Mamy do wyboru zarówno sciezke podstawowa, jak równiez zaawansowana. Pierwsza z nich przeznaczona jest dla tych, którzy dopiero stawiaja pierwsze kroki w swiecie programowania. Z pewnoscia dobrym pomyslem bedzie rozpoczecie wlasnie od Vue JS. Kurs dla zaawansowanych takze jest bardzo przydatny takze wtedy, kiedy mamy juz wiedze z zakresu Angulara oraz React JS. VueJS funkcjonuje na nieco innych zasadach, przez co nieco inaczej tworzy sie interfejsy. Z tego powodu bedzie to bardzo dobre uzupelnienie wiedzy takze dla tych bardziej doswiadczonych deweloperów.

Kurs Vue JS - nie tylko wiedza

Kazdy zapisujacy sie na kurs Vue JS ma przede wszystkim w glowie nauczenie sie nowych umiejetnosci, które przydadza sie w przyszlosci. Jednak to nie jedyna zaleta uczestnictwa w przygotowywanych przez nas zajeciach. Po przebyciu calej sciezki nauki, otrzymacie od nas Certyfikat oraz Odznake. Potwierdzaja one zdobyta przez Was wiedze oraz umiejetnosc wykorzystywania jej w praktyce. Oczywiscie mozecie go wydrukowac i powiesic nad lózkiem czy biurkiem, ale jest znacznie lepszy sposób na jego wykorzystanie. Kurs Vue JS to mozliwosc pokazania potencjalnemu pracodawcy swojej bogatej wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Dzieki temu jestes w stanie zainteresowac zarówno zleceniobiorców na rynku freelancerskim, jak równiez najwieksze korporacje w Polsce i na swiecie. W koncu w dzisiejszych czasach zainteresowanie na programistów wszelkiej masci tylko i wylacznie wzrasta.

}