Menu

Python

Czym jest: Python?

Wiele osób zgodzi się z tym, że Python to najbardziej popularny na świecie język programowania. Znajduje się w czołówce języków wykorzystywanych przez programistów, a w 2017 roku to właśnie zarobki programistów Pythona statystycznie wysuwały się na prowadzenie - były wyższe niż zarobki developerów C++, iOS, Javascriptu i Javy.

Wymieniając zalety nauki Pythona warto podkreślić to, że jest to język programowania stosunkowo prosty w nauce, odpowiedni dla początkujących. Dodatkowo jest szybki i wydajny. Nauka Pythona otwiera developerom drzwi do sprawnej nauki innych języków programowania, co jest kolejnym plusem przemawiającym za rozpoczęciem przygody programowania z Pythonem.

Programiści doceniają to, że Python nie wymusza jednego stylu programowania, wobec czego pozwala na programowanie obiektowe, programowanie strukturalne jak i programowanie funkcyjne. Jest stopniowo rozwijany jako projekt open source, a interpretery Pythona dostępne są na wiele systemów operacyjnych. Często wykorzystywany jego jako język skryptowy. Kurs Pythona to doskonały wybór dla osób, które chcą dowiedzieć się jak nauczyć się programować z użyciem sprawdzonych i profesjonalnych narzędzi.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Python

Stanowiska: Python Developer
Wynagrodzenia netto: 6000-6000 zł
Kto rekrutuje? Nokia, PKO, Samsung, Daftcode

zobacz oferty pracy
3 godziny 44 minuty

Kurs Python i Django

od Podstaw

Jeżeli posiadasz już wiedzę na temat programowania w Pythonie, i chcesz pójść o krok dalej, tak, by wdrożyć posiadane umiejętności do praktycznych projektów, jednocześnie poznając odpowiednie, nowoczesne narzędzia do tworzenia stron internetowych - kurs podstaw Django to świetna kontynuacja Twojej ścieżki. Zdobędziesz obszerną wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań, bibliotek, a co najważniejsze - niebawem będziesz w stanie przełożyć umiejętności zdobyte w Kursie na realizację własnych aplikacji. W kursie dowiesz się jak utworzyć stronę HTML z kodem generowanym przez Django oraz w jaki sposób zbudować proste API do wykorzystania na przykład w frameworku frontend-owym, a na koniec przekonasz się jak zaprojektować, zbudować, przetestować i wrzucić swój projekt na serwer.

Rafał Stępień

4 godziny 14 minut

Kurs Python

od Podstaw

Zastanawiasz się jak najefektywniej wejść w świat programowania? Docierały do Ciebie głosy, że programowanie jest trudne, a próg wejścia stanowi barierę nie do przebicia? Poznaj język programowania Python, jeśli nawet w minimalnym stopniu rozumiesz język angielski z pewnością poradzisz sobie ze zrozumieniem składni jednego z najpopularniejszych języków programowania. W tym kursie poprowadzę Cię od podstaw w nauce języka, za pomocą praktycznych zadań. Już po kilkunastu minutach będziesz w stanie wykorzystać nabytą wiedzę do rozwiązywania własnych problemów i realizacji nieskończonych pomysłów! Zapraszam Cie w fascynującą drogę nauki programowania w Pythonie :)

Rafał Stępień