Menu

Programowanie i WWW

Czym jest: Python?

Wiele osób zgodzi się z tym, że Python to najbardziej popularny na świecie język programowania. Znajduje się w czołówce języków wykorzystywanych przez programistów, a w 2017 roku to właśnie zarobki programistów Pythona statystycznie wysuwały się na prowadzenie - były wyższe niż zarobki developerów C++, iOS, Javascriptu i Javy.

Wymieniając zalety nauki Pythona warto podkreślić to, że jest to język programowania stosunkowo prosty w nauce, odpowiedni dla początkujących. Dodatkowo jest szybki i wydajny. Nauka Pythona otwiera developerom drzwi do sprawnej nauki innych języków programowania, co jest kolejnym plusem przemawiającym za rozpoczęciem przygody programowania z Pythonem.

Programiści doceniają to, że Python nie wymusza jednego stylu programowania, wobec czego pozwala na programowanie obiektowe, programowanie strukturalne jak i programowanie funkcyjne. Jest stopniowo rozwijany jako projekt open source, a interpretery Pythona dostępne są na wiele systemów operacyjnych. Często wykorzystywany jego jako język skryptowy. Kurs Pythona to doskonały wybór dla osób, które chcą dowiedzieć się jak nauczyć się programować z użyciem sprawdzonych i profesjonalnych narzędzi.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Junior Front-End Developer, Senior Front-End Developer, Junior Back-End Developer, Senior Back-End Developer, Full-Stack Developer, Java Developer, iOS Developer, .NET Developer, Android Developer, Unity Developer
Wynagrodzenia netto: 3500-18000 zł
Kto rekrutuje? WP, Samsung, Roche, ING, BrainJobs, Nokia, mBank, Asseco, Accenture, Pwc, PKO, Daftcode, Netia, Netguru, Ceneo, Pracuj.pl, HSBC

zobacz oferty pracy
4 godziny 14 minut

Kurs Python

od Podstaw

Zastanawiasz się jak najefektywniej wejść w świat programowania? Docierały do Ciebie głosy, że programowanie jest trudne, a próg wejścia stanowi barierę nie do przebicia? Poznaj język programowania Python, jeśli nawet w minimalnym stopniu rozumiesz język angielski z pewnością poradzisz sobie ze zrozumieniem składni jednego z najpopularniejszych języków programowania. W tym kursie poprowadzę Cię od podstaw w nauce języka, za pomocą praktycznych zadań. Już po kilkunastu minutach będziesz w stanie wykorzystać nabytą wiedzę do rozwiązywania własnych problemów i realizacji nieskończonych pomysłów! Zapraszam Cie w fascynującą drogę nauki programowania w Pythonie :)

Rafał Stępień

3 godziny 44 minuty

Kurs Python i Django

Przegląd frameworka

Jeżeli posiadasz już wiedzę na temat programowania w Pythonie, i chcesz pójść o krok dalej, tak, by wdrożyć posiadane umiejętności do praktycznych projektów, jednocześnie poznając odpowiednie, nowoczesne narzędzia do tworzenia stron internetowych - kurs podstaw Django to świetna kontynuacja Twojej ścieżki. Zdobędziesz obszerną wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań, bibliotek, a co najważniejsze - niebawem będziesz w stanie przełożyć umiejętności zdobyte w Kursie na realizację własnych aplikacji. W kursie dowiesz się jak utworzyć stronę HTML z kodem generowanym przez Django oraz w jaki sposób zbudować proste API do wykorzystania na przykład w frameworku frontend-owym, a na koniec przekonasz się jak zaprojektować, zbudować, przetestować i wrzucić swój projekt na serwer.

Rafał Stępień

3 godziny 43 minuty

Kurs Python i Django

Techniki Zaawansowane

Jeżeli napisałeś już pierwszą stronę, polubiłeś się z Django i chciałbyś pójść o krok dalej na swojej ścieżce pracy z Pythonem - ten kurs został stworzony z myślą właśnie o Tobie. W każdym rozdziale zaprezentujemy Ci narzędzie, kod, lub sposób rozwiązania jakiegoś problemu, na który się napotkasz, kiedy zaczniesz tworzyć większe projekty. Na praktycznych przykładach zaczniesz wykorzystywać zaawansowane techniki pracy w Django - sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Grzegorz Szymborski

Kurs Python - doskonaly na start przygody w programowaniem

Python to jeden z najczesciej wybieranych jezyków programowania przez analityków danych na calym swiecie. Kurs Python to doskonale rozwiazanie dla kazdego, kto planuje rozpoczac przygode z programowaniem. Jest on na tyle uniwersalny, ze mozna w nim kodowac niemalze wszystko - gry, strony internetowe, aplikacje mobile i desktopowe oraz wiele innych. To doskonale rozwiazanie dla osób stawiajacych pierwsze kroki w programowaniu lub analizie danych.

Kurs programowania Python - uniwersalny i popularny jezyk programowania

Python to jeden z najpopularniejszych jezyków programowania na swiecie i uwazany jest za jeden z najszybciej rozwijajacych sie w ciagu ostatnich kilku lat. Najwieksze korporacje, takie jak Google, Instagram, Facebook czy Spotify wykorzystuja go w swoich projektach. Python to niezwykle uniwersalny i intuicyjny jezyk. Decydujac sie na oferowany przez nas kurs programowania Python, mozesz miec pewnosc, ze jest on stosunkowo prosty w nauce i odpowiedni dla poczatkujacych. Otwiera takze drzwi do sprawnej nauki innych jezyków programowania. Programisci doceniaja równiez fakt, ze nie wymusza on jednego stylu programowania - pozwala na programowanie projektowe, funkcyjne, jak i strukturalne.

Kursy Python - od podstaw, ale równiez dla zaawansowanych

Zastanawiasz sie, w jaki sposób rozpoczac swoja przygode z programowaniem? W naszym centrum szkoleniowym eduweb.pl oferujemy róznego rodzaju kursy. Python równiez znajduje sie w naszej ofercie. Dostepny jest miedzy innymi kurs podstawowy, który wyposazy Cie w zestaw podstawowych instrukcji, nawet jesli nigdy dotad nie miales doswiadczenia z programowaniem. Nastawiony jest na praktyke i nauke efektywnego wykorzystywania nabytej wiedzy i umiejetnosci. Kurs prowadzony jest w formie wideo, co pozwala na jeszcze wieksze zaangazowanie i czerpanie satysfakcji ze zdobywania wiedzy. Prowadzony jest przez praktyka z wieloletnim doswiadczeniem, którego zadaniem jest przekazanie praktycznej wiedzy oraz wskazówek, dzieki którym o wiele latwiej bedzie Ci opanowac material. Na naszej stronie internetowej dostepne sa równiez kursy nieco bardziej zaawansowane, dla tych, którzy opanowali juz podstawowa wiedze z zakresu znajomosci jezyka programowania Python i chcieliby podniesc swoje kwalifikacje.

Python kursy - duze mozliwosci rozwoju

Jak juz wspomnielismy, jednym z najczesciej wybieranych jezyków programowania przez analityków jest Python. Kursy dostepne na naszej stronie internetowej eduweb.pl dostarcza Ci praktyczna wiedze i pomoga zdobyc umiejetnosci, które pozwola na rozwój w zawodzie. Programisci Python to wysoce cenieni specjalisci w IT, a liczba ofert pracy na to stanowisko stale rosnie. Na stanowisko Python Developer rekrutuja znane firmy, jak Nokia, PKO czy Samsung.

}