Menu

Kursy Python

Czym jest: Python?

Wiele osób zgodzi się z tym, że Python to najbardziej popularny na świecie język programowania. Znajduje się w czołówce języków wykorzystywanych przez programistów, a w 2017 roku to właśnie zarobki programistów Pythona statystycznie wysuwały się na prowadzenie - były wyższe niż zarobki developerów C++, iOS, Javascriptu i Javy.

Wymieniając zalety nauki Pythona warto podkreślić to, że jest to język programowania stosunkowo prosty w nauce, odpowiedni dla początkujących. Dodatkowo jest szybki i wydajny. Nauka Pythona otwiera developerom drzwi do sprawnej nauki innych języków programowania, co jest kolejnym plusem przemawiającym za rozpoczęciem przygody programowania z Pythonem.

Programiści doceniają to, że Python nie wymusza jednego stylu programowania, wobec czego pozwala na programowanie obiektowe, programowanie strukturalne jak i programowanie funkcyjne. Jest stopniowo rozwijany jako projekt open source, a interpretery Pythona dostępne są na wiele systemów operacyjnych. Często wykorzystywany jego jako język skryptowy. Kurs Pythona to doskonały wybór dla osób, które chcą dowiedzieć się jak nauczyć się programować z użyciem sprawdzonych i profesjonalnych narzędzi.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Python

Stanowiska: Python Developer
Wynagrodzenia netto: 6000-6000 zł
Kto rekrutuje? Nokia, PKO, Samsung, Daftcode

zobacz oferty pracy