Menu

Kursy DevOps

W ramach: Programowanie i WWW

Czym jest: Administracja i DevOps

Kursy z tematyki administracji i DevOps to doskonały wybór dla zaawansowanych front-endowców oraz back-endowców, którzy chcieliby zrobić kolejny krok w kierunku rozwoju swoich umiejętności zawodowych, poszerzając wachlarz swoich zdolności na ścieżce kariery. Zagadnienia omówione w kursach są niezbędne w pracy każdego administratora sieciowego.

Podczas nauki nauczysz się administrować serwerami, oraz szerzej - systemami operacyjnymi. Dowiesz się jak pracować w Linuxie oraz nauczysz się jak budować serwer w oparciu o Linuxa - wraz z obsługą poczty czy FTP. Opowiemy Ci również o technologiach wspomagających, w tym takich jak Azure.

Dodatkowo podczas kursów zajmiemy się tematami z pogranicza front-endu i back-endu - dowiesz się jak łączyć te technologie, aby łatwo budować kompletne serwisy internetowe. Opowiemy o tym czym jest NodeJS oraz jak wykorzystywać go w codziennej pracy w sposób, który pozwoli zastosować umiejętności front-endowe do budowy zaplecza witryny. Będzie to ostateczny krok w kierunku tego jak zostać full-stack developerem.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Administracja i DevOps

Stanowiska: Senior Back-End Developer, Full-Stack Developer, System Administrator, Administrator Baz Danych
Wynagrodzenia netto: 5100-6500 zł
Kto rekrutuje? WP, Samsung, Brain Jobs, Nokia, mBank, Asseco, EWE Energia, Benefit Systems, GATES Polska, Pekao, Millenium, ING

zobacz oferty pracy
6 godzin 26 minut

Kurs Linux

Techniki Zaawansowane

Witaj w kursie Linux - Techniki Zaawansowane, w którym wieloletni praktyk w zakresie administracji przeprowadzi Cię krok po kroku przez operacje związane z pracą na bazach danych MySQL i PostgreSQL, poczcie e-mail czy serwerach FTP w systemie Linux. Duży nacisk został położony na uniwersalność Linuksów, aby niezależnie od wybranej dystrybucji, osiągnąć zamierzone efekty. Materiał został przygotowany w taki sposób, byś znając już solidne podstawy z poprzednich kursów mógł zabrać się za trudniejsze i poważniejsze zadania, jakie na pewno staną kiedyś na Twej drodze w pracy administratora systemowego. Dzięki praktycznym przykładom i wskazówkom, wszystko stanie się proste i przyjemne!

Pawel Krugiolka

6 godzin 21 minut

Kurs Linux

Techniki Pracy

Kurs Linux - Techniki Pracy, stanowi kontynuację i rozwinięcie kursu podstawowego, wprowadzając widza w fascynujący, lecz nie pozbawiony wyzwań świat administrowania systemami Linux. Od programowania w powłoce bash, po konfigurację oprogramowania Apache i mechanizm wirtualnych hostów. Od technik pozwalających zapanować nad najczęstszymi problemami, po masę praktycznych porad i przygotowane wspólnie skrypty umożliwiające jeszcze pełniejszą optymalizację wydajności Linuxa oraz Ciebie, jako jego administratora. Wszystko to oraz wiele więcej, znajdziesz w kursie Linux - Techniki Pracy, do którego serdecznie Cię zapraszamy.

Pawel Krugiolka

6 godzin 19 minut

Kurs Linux

Podstawy

Zobacz kurs, który stanowi fundament wiedzy w zakresie podstaw obsługi systemu operacyjnego Linux, przygotowany pod kątem entuzjastów i przyszłych administratorów Linux. Na praktycznych przykładach dowiedz się jak zainstalować system linux, pracować z pomocą użytecznych poleceń, tworzyć i zarządzać użytkownikami jak również zarządzać konfiguracją sieci. Wszystkiego dowiesz się od doświadczonego administratora - praktyka!

Pawel Krugiolka

}