Kurs Adobe Illustrator PROMO

Kurs Adobe Illustrator PROMO

Techniki Pracy

Triki w Illustratorze

Odkryj wspaniałe narzędzia oraz techniki pracy z grafiką wektorową w najnowszej odsłonie Illustratora. Z pomocą eksperta w dziedzinie DTP dowiesz się jak poprawnie zaprojektować i przygotować do druku logo, wizytówkę, czy plakat a podczas pracy z całym kursem będziesz tworzył spójne elementy identyfikacji wizualnej firmy "Space"!Praktyczne podejście do pracy z Illustratorem

Kurs, który chcę Ci zaproponować, to ponad 5 godzin lekcji, które są wynikiem wieloletniej praktyki w tworzeniu ilustracji na strony www i projektów do druku. W kursie zostały omówione wszystkie najważniejsze narzędzia Illustratora podczas pracy z projektami identyfikacji wizualnej firmy takimi jak logo czy wizytówka!

Materiały zostały starannie opracowane w ten sposób, abyś mógł wynieść z nich jak najwięcej praktycznej wiedzy a jednocześnie opanował sztukę sprawnego posługiwania się narzędziami i technikami pracy z programem Adobe Illustrator. Mnóstwo praktycznych porad pozwoli Ci zrozumieć zależności grafiki wektorowej, dowiesz się także jak poprawnie przygotować materiał, który oddasz do drukarni.

PROJEKT 1: Logo oraz wizytówka firmowa

kurs illustrator bonus

Kreacja identyfikacji wizualnej firmy czy serwisu internetowego to skomplikowany proces. Razem z kursem poznasz kolejne etapy na drodze do stworzenia fantastycznego logo, które zaprojektowane zostało zarówno z myślą o prezentacji w sieci, jak i druku wielkoformatowym! Następnie zaprojektujemy wizytówki firmowe, które wyeksportujemy jako pliki gotowe do przesłania do drukarni. To nie wszystko! Zadbamy również o to, aby klient był zadowolony z naszego projektu, przygotowując specjalną kompozycję w Photoshopie.

Zobacz gotową prezentację >>

PROJEKT 2: Plakat

kurs illustrator bonus

Plakat to jedna z najciekawszych form przekazu. Podczas nauki z kursem, dowiesz się jak postępuje proces tworzenia plakatu od czystej kartki. Dzięki praktycznym wskazówkom unikniesz także najbardziej popularnych błędów a rezultat pracy będzie zależny wyłącznie od Twojej wyobraźni. Gwarantuję, że zobaczyć swój dobrze zaprojektowany plakat na ulicy to niesamowita przyjemność!

Zobacz gotowy plakat >>

Omówienie interfejsu, narzędzi oraz technik pracy

kurs illustrator bonus

W kursie omówimy najważniejsze narzędzia Illustratora. Skoncentrujemy się jednak na tym, aby to kompozycja oraz kreatywność wyznaczały ramy kolejnych lekcji, a narzędzia i techniki zostały omówione na praktycznych przykładach. W ten sposób opanujesz sztukę korzystania z narzędzi programu nie koncentrując się na samych poleceniach, a na efekcie, jaki chcesz osiągnąć!

Nowe funkcje Illustratora CS5

Photoshop, Flash, Illustrator CS5 i CS5.5

Druga część kursu jest skoncentrowana na Illustratorze CS5. W Illustratorze CS5 pojawiło się mnóstwo nowych, rewelacyjnych funkcji. Poza możliwością pracy w perspektywie oraz z wykorzystaniem nowych pędzli Bristle Brush, które pozwalają tworzyć wektorowe kształty tak, jakbyśmy malowali w Photoshopie, Illustrator posiada szereg naprawdę wartościowych udogodnień. Warto tu wymienić narzędzie Shape Builder, z pomocą którego w banalnie prosty sposób możemy łączyć istniejące kształty a także możliwość pracy z Pixel Grid, co zapewni idealnie ostrą grafikę na potrzeby sieci!

Zobacz jedną z lekcji kursu o Pixel Grid w Illustratorze >>

Photoshop, Flash, Illustrator CS5 i CS5.5

To jednak nie wszystko w Illustratorze! W kursie poznasz także najlepsze techniki pracy z tym programem w postaci lekcji Tips & Tricks, a także dowiesz się, jak wykorzystać dodatek, który pozwoli grafikę z Illustratora przenieść automatycznie do HTML5!

BONUS! Skróty klawiaturowe od eduweb.pl

kurs illustrator bonus

Tylko teraz do kursu dołączamy również przydatne bonusy! Znajdziesz w nim gotowy do wydrukowania schemat skrótów klawiaturowych do Illustratora, a także wiele przydatnych linków do darmowych zasobów sieci oraz ciekawych materiałów. Do kursu dołączam także dodatkowe lekcje na temat Adobe Kuler, teorii kolorów oraz typografii!

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Omówienie najważniejszych narzędzi programu Adobe Illustrator
 • Praktyczne projekty logo, wizytówki, plakatu firmowego
 • Wytłumaczenie zagadnień typografii, teorii kolorów i dobrych praktyk projektowania
 • Zbiór skutecznych porad dotyczących przygotowania projektów do druku i DTP
 • Techniki pracy z grafiką wektorową oraz jej optymalizacją a także efekty 3D w Illustratorze
 • Współpracy Illustratora z Photoshopem oraz Flashem
 • Pliki źródłowe do kursu
 • i wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą zająć się projektowaniem grafiki i ilustracji na potrzeby stron internetowych oraz druku. Jeśli chcesz samodzielnie przygotować wektorową grafikę na stronę www, identyfikację wizualną Twojej firmy, zaprojektować logo czy wizytówki, które następnie prześlesz do drukarni - ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Znajdziesz w nim wiele praktycznych wskazówek, które pozwolą Ci ustrzec się najbardziej popularnych błędów a zarazem rozwiną Twoją wyobraźnię w kierunku fantastycznych kreacji!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Jest to kurs, który opracowałem na podstawie moich najlepszych spostrzeżeń oraz praktyk, które sprawdziły się w pracy z projektami, które przygotowywałem. Zawiera mnóstwo konkretnych wskazówek oraz praktycznych rozwiązań. Takich rzeczy nie dowiesz się z książek!
 2. Kurs Video to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 3. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z kilkuletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z projektowaniem grafiki w Illustratorze!
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%