Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Projektowanie Brandingu Wydarzeń Artystycznych

W tym wideo będziemy mogli zapoznać się z pracami Antka Korzeniowskiego, którego projekty wpisują się w linie polskiej szkoły plakatu. Wykorzystują mininalizm formalny, który jednak jest nasycony wewnętrzną treścią.

1 lekcji

35min

3 (1 oceny)

Projektowanie Brandingu Wydarzeń Artystycznych - Droga do projektowania plakatów

Jak stworzyć plakat wydarzenia, który przyciągnie uwagę, wyróżni się z tłumu i nawiąże do celów projektu? Plakat stanowi ważną dziedzinę projektowania graficznego. Cechuje go indywidualny styl, niezwykła malarska forma, nieustanna gra wyobraźni oraz bogactwo emocji. W tym wideo będziemy mogli zapoznać się z pracami Antka Korzeniowskiego, którego projekty wpisują się w linie polskiej szkoły plakatu. Wykorzystują mininalizm formalny, który jednak jest nasycony wewnętrzną treścią.

Dla kogo jest ten kurs?

To szkolenie jest dla osób projektujących grafiki, obrazy, a szczególnie plakaty. Podczas tego szkolenia poznasz specyfikę pracy artysty-grafika i możliwe ścieżki rozwoju.

Czego się nauczysz?

 • Droga do projektowania plakatów

 • Jakie założenia powinien spełniać plakat

 • Elementy wyróżniające

 • Marka osobista w pracy projektanta

Autor kursu

Antek Korzeniowski

Średnia ocen autora: 5

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Łukasz Podlewski

5 grudnia 2023

Kurs Projektowanie Brandingu Wydarzeń Artystycznych

 • 1 lekcji wideo

 • 35min materiału

 • Ostatnia rewizja 18.11.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Mogę polecić kursy z eduweb.pl osobom, które myślą o przekwalifikowaniu się z dotychczasowej branży i chcą uczyć się z uporządkowanych źródeł, w wybranym przez siebie czasie, no i przede wszystkim - w praktyce, a nie w teorii.

Robert Harężlak

Art Director, Graphic Designer

Zacznij naukę w Projektowanie Brandingu Wydarzeń Artystycznych

 • 1 lekcji wideo

 • 35min materiału

 • Ostatnia rewizja 18.11.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych