Menu

Grafika 3D

W ramach: Grafika i Interfejsy

Czym jest: Grafika 3D

Grafika 3D to ciekawy i rozbudowany temat, który jednak często zniechęca osoby początkujące tym, jak obszernym i skomplikowanym zagadnieniem się wydaje. Bariery wejścia do branży grafiki 3D są dość wysokie, a osoby które nie pracują z nią na co dzień nie są pewne jak zacząć pracę z grafiką 3D. W naszych kursach poświęconych temu zagadnieniu pokażemy Ci, jak krok po kroku obsługiwać odpowiednie narzędzia, od czego zacząć i jak możesz rozwijać swoje umiejętności.

Dowiesz się jakich narzędzi używać przy grafice 3D oraz nauczysz się pracy w 3D Studio Max, Autodesk Maya, Cinema 4D, ZBrush czy Modo. Nauka grafiki 3D będzie obejmować również połączenie utworzonych w tych programach elementów 3D z Adobe Photoshop, po to, by tworzyć efektowne prace, które często pojawiają się na okładkach pism branżowych lub na okładkach płyt muzycznych.

Kursy grafiki 3D nauczą Cię również technik teksturowania utworzonych modeli 3D. Na koniec będziesz umiał tworzyć imponujące mockupy czy prezentacje produktowe oraz profesjonalne wizualizacje każdego rodzaju.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Grafika 3D

Stanowiska: Graphic Designer, 3D Graphic Designer, Concept Artist
Wynagrodzenia netto: 3500-6500 zł
Kto rekrutuje? AVON, Getin Noble Bank, Nestle, TVN, Netguru, Allegro, WP, Samsung, Ceneo, Growbots, Daftcode, TechnipFMC, Intiaro

zobacz oferty pracy
7 godzin 35 minut

Kreacje 3D w Modo

Z Photoshop, Illustrator i ZBrush

Wielu grafików, dla których najważniejszym narzędziem był do tej pory Photoshop, sięga po aplikacje 3D, które oferują niesamowite możliwości. Połączenie klasycznej ilustracji oraz technik 3D pozwala wejść na zupełnie inny poziom umiejętności jak i odpowiedzieć na obecne wymogi rynku. Na szczęście, praca z aplikacjami 3D staje się coraz łatwiejsza a ich nauka jest na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy na wyjątkowy kurs, w którym będziesz mógł przejść cały proces tworzenia świetnej ilustracji od szkicu aż do finalnego renderu i postprodukcji w Photoshop.

Wojciech Magierski

6 godzin 30 minut

Kurs Photoshop i Cinema 4D

Techniki Pracy

Wejdź na najwyższy poziom pracy i naucz się jak po mistrzowsku łączyć elementy w trójwymiarze razem z ilustracją w Photoshopie. Dowiedz się jak wykonać ustawić scenę, oświetlenie i materiały w Cinema 4D tak aby wydobyć z nich jak najwięcej przy użyciu najlepszych technik postprodukcji. Połącz magię edycji w Photoshop i wolności tworzenia obiektów 3D aby uzyskać powalające efekty i przewyższyć oczekiwania klientów, przy okazji odkrywając sekrety światowej klasy ilustratora, Wojciecha Magierskiego.

Wojciech Magierski