Menu

Kursy Affinity Designer

Czym jest: Affinity Designer?

Affinity Designer to stosunkowo nowa aplikacja, która szturmem zdobywa rynek i zdobywa rzesze nowych zwolenników. Jest to aplikacja do tworzenia grafiki wektorowej oraz projektowania, stanowiąca swego rodzaju odpowiedź na Adobe Illustrator. W przeciwieństwie do popularnego Illustratora nie wymaga uiszczania miesięcznej opłaty abonamentowej, lecz kupuje się ją jednorazowo - a aktualizacje w obrębie danej wersji są darmowe. Zaskarbiła sobie tym serca projektantów, szczególnie tych początkujących lub dopiero zaczynających ścieżkę zawodową w tej branży.

Nauka Affinity Designer jest możliwa zarówno dla użytkowników mac OS jak i Windows, a samo narzędzie, dzięki temu że jest bardzo aktywnie rozwijana, niektórymi funkcjonalnościami wygrywa z Illustratorem.

Jeżeli zastanawiasz się jak nauczyć się obsługi Affinity Designer oraz czy na pewno to dobry wybór - z pewnością skorzystać z możliwości Affinity Designer jeżeli jesteś ilustratorem, projektantem interfejsów lub po prostu osobą, która czasem musi przygotować grafiki na potrzeby strony WWW lub do druku. Kolejną zaletą Affinity Designer jest to, że obsługuje pliki svg oraz wszystkie pozostałe główne formaty grafik wektorowych, a także potrafi czytać projekty Illustratora.

więcej... ukryj...

Ścieżka Affinity

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 23 godzin
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów Affinity Designer

Stanowiska: Graphic Designer, UX/UI Designer, Animation designer
Wynagrodzenia netto: 3500-6000 zł
Kto rekrutuje? AVON, Getin Noble Bank, Nestle, TVN, ING, Samsung, Aliorbank, SWPS, Ten Square, ef+ worldwide, Nizio Design International

zobacz oferty pracy
29 minut

Przejście z Illustrator na Affinity Designer

Porównanie narzędzi do edycji grafiki wektorowej

Witajcie w kolejnym materiale poświęconym aplikacji Affinity Designer. To cieszące się coraz większą popularnością narzędzie doczekało się już wielu aktualizacji i ulepszeń, a studio Serif Labs ciągle je rozwija. W tym materiale Michał Wedlechowicz porówna działanie najczęściej wykorzystywanych narzędzi w Designerze i Illustratorze , aby łatwiej było Wam przejść na pracę w programie od Affinity. Zapraszamy.

Michał Wedlechowicz

50 minut

Nowości w Affinity Designer 1.7

Aktualizacja aplikacji i nowe funkcje

Witajcie w Warsztacie , w którym poznacie nowości w aplikacji Affinity Designer 1.7. Jest to bardzo spory update wprowadzający nowe funkcjonalności oraz ogólne usprawnienia w działaniu programu. Poznacie takie narzędzia nowe lasso do zaznaczenia węzłów wektorowych oraz nowe usprawnienia w pracy ze ścieżkami i obrysami. Dowiecie się jak korzystać z panelu Isometric do pracy z ilustracją w rzucie izometrycznym i wiele więcej.

Michał Wedlechowicz

1 godzina 15 minut

30 postaci Flat w Affinity Designer

Praktyczny warsztat

W tym warsztacie zobaczysz proces powstawania 30 kreatywnych flat charakterów. Przy pomocy prostych narzędzi aplikacji After Effects wykonamy efektowne buźki do wykorzystania na wielu płaszczyznach, takich jak infografiki czy animacje. Warsztat podzielony jest na dwie części. W pierwszej poznasz dokładnie etapy prowadzące do wykonania prostej buźki. Następnie w nieco przyspieszonym tempie zobaczysz jak przy pomocy poznanych technik powstają różnie postacie. Zaprasza Michał Wedlechowicz!

Michał Wedlechowicz

6 godzin 30 minut

Kurs Affinity Designer

Podstawy

Witaj w kursie Affinity Designer! Jest to ponad 6-cio godzinny materiał, w którym poznasz techniki pracy z tą rewelacyjną aplikacją graficzną, która zdobywa coraz szersze grono zadowolonych użytkowników. Prowadzący przedstawi ci szereg funkcjonalności i narzędzi do tworzenia grafiki wektorowej, abyś mógł z łatwością wdrożyć je do swojej codziennej pracy. Dzięki lekcjom zawartym w tym kursie przekonasz się, że Affinity Designer posiada bardzo przyjazny i niesamowicie wygodny interfejs, a korzystanie z narzędzi i okien jest bardzo proste i przyjemne. W Finalnej części kursu wykorzystasz poznane techniki pracy do stworzenia wyjątkowej ilustracji łącząc grafikę wektorową i bitmapową.

Michał Wedlechowicz