Masz już konto? Zaloguj się

Kurs UX i Biznes

W trakcie tego warsztatu dowiesz się, co powinna wiedzieć każda osoba projektująca usługi i produkty o biznesie - do czego ta wiedza jest potrzebna i dlaczego rozwój kariery jest bez niej prawie niemożliwy.

1 lekcji

37min

5 (9 oceny)

UX i Biznes - w Praktyce

W trakcie tego warsztatu dowiesz się, co powinna wiedzieć każda osoba projektująca usługi i produkty o biznesie - do czego ta wiedza jest potrzebna i dlaczego rozwój kariery jest bez niej prawie niemożliwy. Dodatkowo pomówimy o tym, jak wykorzystać tę wiedzę przy rekrutacji i jak czynić z niej użytek w czasie pracy zawodowej. Wojtek Kutyła wprost mówi o pieniądzach i o tym, jak ważne są przy projektach user experience. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć potrzeby, musisz zrozumieć biznes!

Dla kogo jest ten kurs?

Ten materiał przygotowaliśmy dla wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się więcej o możliwościach i podejściu do pracy UX z Biznesem. Osoby po jednej i drugiej stronie skorzystają z wiedzy i konkretnych wskazówek, które daje w tym Webinarze Wojtek. Jeśli jesteś przedstawicielem biznesu - ten Warsztat da Ci do myślenia. Jeśli jesteś po stronie UX - też :)

Czego się nauczysz?

 • Język UX i biznesu

 • Rozwój kariery projektanta UX

 • Źródła wiedzy na tematy biznesowe

 • Wykorzystanie nabytej wiedzy w praktyce

 • Dlaczego pieniądze są ważne w UX

Autor kursu

Wojtek Kutyła

Średnia ocen autora: 5

Bio
Jestem projektantem service design pracującym w tym zawodzie od wielu lat. Mieszkam w Edynburgu, gdzie prowadzę komercyjną działalność pod szyldem kutyla.design. Moją specjalnością jest koordynacja procesów digital transformation w organizacjach sektora publicznego. Przebyłem zawodową drogę od web designera (och, słodkie czasy Internet Explodera 4,5 i 666), poprzez programistę i konsultanta user experience dla aplikacji finansowych, teraz powoli kierując swoje zainteresowania w stronę nauczania mądrego projektowania i ewangelizacji odpowiedzialnego UX.

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Wartościowy materiał, polecam

Paweł Szul

25 kwietnia 2021

Wojtek Kutyla to taki Max Kolonko UX biznesu - mowi jak jest, bez okraglych slow, bez zbednych filtrow, wiedza w pigulce i cenne wskazowki, ktore pomoga zaoszczedzic mase nerwow i czasu.

Katarzyna Silva

3 maja 2021

Nietypowy lecz interesujący materiał.

Patryk Korszun

10 maja 2021

Warsztat, który warto, i który trzeba obejrzeć. Polecam.

Robert Studziński

19 maja 2021

Zajebiste rady i "reportaż z pola bitwy" bez żadnego wodolejstwa. Niektórzy w 10 godzin kursu nie przekażą takiej wiedzy. Każdy punkt wymaga zastanowienia i to zastanowienie da nam konkretną wartość dodaną w przeciwieństwie do wiedzy teoretycznej.

Julia Szarpińska

4 czerwca 2021

Zawsze z przymrużeniem oka i rozumnie - Wojtek rules!

Adam Kruk

4 sierpnia 2021

Dawid Lach

21 lutego 2022

Daje do myślenia. Polecam!

Judyta Sobótko

20 maja 2022

Michał Kozieł

20 marca 2024

Kurs UX i Biznes

 • 1 lekcji wideo

 • 37min materiału

 • Ostatnia rewizja 23.04.2021

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Z kursów eduweb.pl korzystam od początku powstania platformy. Kursy są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą przekwalifikować się lub poszerzyć umiejętności. Praktyczne źródło wiedzy od ekspertów i praktyków z branży IT i kreatywnej.

Paweł Krzyściak

UI/UX Designer johnny10.com

Zacznij naukę w UX i Biznes

 • 1 lekcji wideo

 • 37min materiału

 • Ostatnia rewizja 23.04.2021

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych