Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Jak Dodać Umami do Twojego Biznesu?

Czy Twoi klienci zauważyliby, gdyby Twoja firma jutro zniknęła z rynku? Jeśli nie to doskonały moment, aby zastanowić się nad wyróżnikami Twojej usługi czy produktu. Twoje unikatowe, najlepsze cechy to umami, które nada głęboki smak doświadczeniu Twoich odbiorców.

1 lekcji

46min

Jak Dodać Umami do Twojego Biznesu? - Wyróżnij Swój Produkt

Czy Twoi klienci zauważyliby, gdyby Twoja firma jutro zniknęła z rynku? Jeśli nie to doskonały moment, aby zastanowić się nad wyróżnikami Twojej usługi czy produktu. Twoje unikatowe, najlepsze cechy to umami, które nada głęboki smak doświadczeniu Twoich odbiorców. Z webinaru dowiesz się: → dlaczego nikt nie płacze jak upadają firmy, → czym jest pozytywna adaptacja i dlaczego jest naszym największym wrogiem, → jak stworzyć strategię doświadczenia, → jak zbudować trwałą zmianę opartą o doświadczenie. Zapraszam na głębokie nurkowanie w tworzenie doświadczeń, o których trudno zapomnieć!

Dla kogo jest ten kurs?

To video jest skierowane do osób, które chcą popracować nad wyróżnikami swojego produktu, usługi lub marki osobistej. Sprawdzi się u programistów, projektantów, fotografów oraz przedsiębiorców.

Czego się nauczysz?

 • Umami w biznesie

 • Wyróżniki, które mają znacznie

 • Podejście do tworzenia unikatowości

 • O co warto zadbać?

Autor kursu

dr Agnieszka

Średnia ocen autora: 5

Kurs Jak Dodać Umami do Twojego Biznesu?

 • 1 lekcji wideo

 • 46min materiału

 • Ostatnia rewizja 15.11.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Z kursów eduweb.pl korzystam od początku powstania platformy. Kursy są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą przekwalifikować się lub poszerzyć umiejętności. Praktyczne źródło wiedzy od ekspertów i praktyków z branży IT i kreatywnej.

Paweł Krzyściak

UI/UX Designer johnny10.com

Zacznij naukę w Jak Dodać Umami do Twojego Biznesu?

 • 1 lekcji wideo

 • 46min materiału

 • Ostatnia rewizja 15.11.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych