Menu

Ścieżka Python

4
poziomy

28
kroków

18
godzin

 • Czym jest Python

  Czym jest Ścieżka Python?

  W tej ścieżce od podstaw nauczysz się programować w Pythonie.

  Jaka wiedza jest wymagana?

  Przed rozpoczęciem ścieżki nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza z zakresu programowania. Poprowadzimy Cię od absolutnych podstaw!

  Dla kogo jest ta ścieżka?

  Ta ścieżka została stworzona z myślą o osobach, które chcą nauczyć się programowania aplikacji webowych w języku Python.

  Czego się nauczysz?

  Zaczniemy od podstaw podczas których poznasz zasady jakimi rządzą się języki programowania oraz składnię Pythona. Następnie poznasz zasady programowania obiektowego oraz frameworki, które pozwolą Ci sprawnie przejść do tworzenia aplikacji webowych. Gdy tylko opanujesz podstawy, przejdziemy do najpopularniejszego frameworka webowego - Django. Na tym etapie zobaczysz już programowanie aplikacji w praktyce z uwzględnieniem pracy z API, testami automatycznymi, pracą z bazą danych i optymalizacją kodu. Po ukończeniu tej ścieżki będziesz mieć solidne podstawy i praktyczną wiedzę niezbędne w pracy programisty.

  więcej... ukryj...
 • Ile zarabiają eksperci Python?

  Stanowiska: Junior Front-End Developer, Senior Front-End Developer, Junior Back-End Developer, Senior Back-End Developer, Full-Stack Developer, Java Developer, iOS Developer, .NET Developer, Android Developer, Unity Developer
  Wynagrodzenie netto: 18000-18000 zł
  Kto rekrutuje? WP,Samsung,Roche,ING,BrainJobs,Nokia,mBank,Asseco,Accenture,Pwc,PKO,Daftcode,Netia,Netguru,Ceneo,Pracuj.pl,HSBC

  zobacz oferty pracy

Przygodę czas zacząć!

}