Menu

WordPress

Czym jest: WordPress?

Wordpress to bez wątpienia najpowszechniej stosowany na świecie system zarządzania treścią. Został początkowo zaprojektowany jako system do obsługi blogów, ale obecnie dzięki ogromnym możliwościom personalizacji systemu poprzez pluginy i wtyczki oraz motywy wykorzystywany jest równie chętnie do budowania każdego rodzaju witryn internetowych. Jeżeli zastanawiasz się jak przygotować witrynę www albo jak zbudować stronę sklepu internetowego - z pomocą przychodzi Wordpress, na przykład ze wsparciem takiego pluginu jak Woocommerce.

Do jednej z największych zalet Wordpressa należy to, jak łatwy i przyjazny w nauce jest dla użytkownika. Jest to często wykorzystywane narzędzie dla webdeveloperów freelancerów do tego, by stworzyć prostą stronę internetową. Wordpress bazuje na języku PHP, którego znajomość bez wątpienia przyda się bardziej zaawansowanym użytkownikom przy ingerencji w kod i odkryciu bardziej rozbudowanych funkcjonalności Wordpressa.

Własna konfiguracja Wodpresssa oraz liczne pluginy do Wordpressa pisane przez zewnętrznych developerów sprawiają, że potencjał tego narzędzia staje się coraz większy wraz ze stopniową jego nauką. Wybierając kurs Wordpressa na eduweb.pl nauczysz się wszystkiego w jego obsłudze, począwszy od instalacji skryptu na serwerze i konfiguracji strony w oparciu o ten CMS, przez tworzenie własnych motywów i skórek lub dostosowywanie gotowych, aż po pisanie własnych pluginów.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów WordPress

Stanowiska: Junior Front-End Developer, Senior Front-End Developer
Wynagrodzenia netto: 4000-10000 zł
Kto rekrutuje? WP, Samsung, Roche

zobacz oferty pracy
5 godzin 37 minut

Kurs Wordpress

od Podstaw

Poznaj niezwykle popularny i elastyczny system CMS WordPress, który pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób tworzyć i zarządzać dynamicznymi stronami WWW. W naszym kursie od podstaw opanujesz obsługę WordPress, jak również zmodyfikujesz grafikę swojej strony i rozszerzysz jej funkcjonalności!

Grzegorz Róg

5 godzin 58 minut

Kurs WooCommerce

Sklep w WordPress

WooCommerce to najpopularniejszy, darmowy dodatek do systemu CMS WordPress, który umożliwia tworzenie złożonych sklepów internetowych, w środowisku, które wielu z nas zna już bardzo dobrze. Kurs który masz przed sobą, został przygotowany w taki sposób, abyś poznał WooCommerce od A do Z. Dzięki WooCommerce oraz wiedzy którą zebraliśmy dla Ciebie wraz z Piotrem Palarzem, bez trudu i w przyjaznym środowisku WordPressa stworzysz swój własny, całkowicie funkcjonalny sklep internetowy.

Piotr Palarz

10 godzin 6 minut

Kurs WordPress - Własne Pluginy

Tworzenie Wtyczek dla WordPress

Twórz własne Pluginy do popularnego systemu CMS WordPress i rozszerzaj możliwości Twoich stron WWW! Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy z pisania Pluginów w PHP na przestrzeni obszernych 10 godzin kursu. To dawka wiedzy niezbędna dla każdej osoby, która zamierza na poważnie zająć się pracą z WordPress!

Maciej Żukiewicz

11 godzin 37 minut

Kurs WordPress - Tworzenie Motywów

Techniki Pracy z CMS WordPress

WordPress to najbardziej popularny i elastyczny system CMS na którym działają tysiące witryn. Nasz kurs to jedyne tak obszerne i kompleksowe opracowanie tematu tworzenia własnych Motywów, zmiany wyglądu i funkcjonowania WordPress. Podczas kursu stworzymy zaawansowaną stronę WWW, wykorzystamy wbudowane funkcje oraz napiszemy setki linii kodu skryptów!

Grzegorz Róg

1 godzina 15 minut

Wordpress WPML

Warsztat, który masz przed sobą, porusza niezwykle ważną kwestię pracy z tym systemem, jaką jest tworzenie i zarządzanie wielojęzycznymi stronami internetowymi.

Piotr Palarz

}