Menu

Programowanie i WWW

Czym jest: WordPress?

Wordpress to bez wątpienia najpowszechniej stosowany na świecie system zarządzania treścią. Został początkowo zaprojektowany jako system do obsługi blogów, ale obecnie dzięki ogromnym możliwościom personalizacji systemu poprzez pluginy i wtyczki oraz motywy wykorzystywany jest równie chętnie do budowania każdego rodzaju witryn internetowych. Jeżeli zastanawiasz się jak przygotować witrynę www albo jak zbudować stronę sklepu internetowego - z pomocą przychodzi Wordpress, na przykład ze wsparciem takiego pluginu jak Woocommerce.

Do jednej z największych zalet Wordpressa należy to, jak łatwy i przyjazny w nauce jest dla użytkownika. Jest to często wykorzystywane narzędzie dla webdeveloperów freelancerów do tego, by stworzyć prostą stronę internetową. Wordpress bazuje na języku PHP, którego znajomość bez wątpienia przyda się bardziej zaawansowanym użytkownikom przy ingerencji w kod i odkryciu bardziej rozbudowanych funkcjonalności Wordpressa.

Własna konfiguracja Wodpresssa oraz liczne pluginy do Wordpressa pisane przez zewnętrznych developerów sprawiają, że potencjał tego narzędzia staje się coraz większy wraz ze stopniową jego nauką. Wybierając kurs Wordpressa na eduweb.pl nauczysz się wszystkiego w jego obsłudze, począwszy od instalacji skryptu na serwerze i konfiguracji strony w oparciu o ten CMS, przez tworzenie własnych motywów i skórek lub dostosowywanie gotowych, aż po pisanie własnych pluginów.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Junior Front-End Developer, Senior Front-End Developer, Full-Stack Developer
Wynagrodzenia netto: 4000-18000 zł
Kto rekrutuje? WP, Samsung, Roche, Nokia, mBank, Asseco

zobacz oferty pracy
6 godzin 13 minut

Kurs Strony WWW z WordPress PROMO

Podstawy

Poznaj niezwykle popularny i elastyczny system CMS WordPress, który pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób tworzyć i zarządzać dynamicznymi stronami WWW! W naszym kursie od podstaw opanujesz obsługę WordPress, jak również zmodyfikujesz grafikę swojej strony i rozszerzysz jej funkcjonalności!

Grzegorz Róg

11 godzin 37 minut

Kurs WordPress - Tworzenie Motywów

Techniki Pracy z CMS WordPress

WordPress to najbardziej popularny i elastyczny system CMS na którym działają tysiące witryn. Nasz kurs to jedyne tak obszerne i kompleksowe opracowanie tematu tworzenia własnych Motywów, zmiany wyglądu i funkcjonowania WordPress. Podczas kursu stworzymy zaawansowaną stronę WWW, wykorzystamy wbudowane funkcje oraz napiszemy setki linii kodu skryptów!

Grzegorz Róg

10 godzin 6 minut

Kurs WordPress - Własne Pluginy

Tworzenie Wtyczek dla WordPress

Twórz własne Pluginy do popularnego systemu CMS WordPress i rozszerzaj możliwości Twoich stron WWW! Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy z pisania Pluginów w PHP na przestrzeni obszernych 10 godzin kursu. To dawka wiedzy niezbędna dla każdej osoby, która zamierza na poważnie zająć się pracą z WordPress!

Maciej Żukiewicz

5 godzin 58 minut

Kurs WooCommerce

Sklep w WordPress

WooCommerce to najpopularniejszy, darmowy dodatek do systemu CMS WordPress, który umożliwia tworzenie złożonych sklepów internetowych, w środowisku, które wielu z nas zna już bardzo dobrze. Kurs który masz przed sobą, został przygotowany w taki sposób, abyś poznał WooCommerce od A do Z. Dzięki WooCommerce oraz wiedzy którą zebraliśmy dla Ciebie wraz z Piotrem Palarzem, bez trudu i w przyjaznym środowisku WordPressa stworzysz swój własny, całkowicie funkcjonalny sklep internetowy.

Piotr Palarz

5 godzin 37 minut

Kurs Wordpress

od Podstaw

Poznaj niezwykle popularny i elastyczny system CMS WordPress, który pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób tworzyć i zarządzać dynamicznymi stronami WWW. W naszym kursie od podstaw opanujesz obsługę WordPress, jak również zmodyfikujesz grafikę swojej strony i rozszerzysz jej funkcjonalności!

Grzegorz Róg

1 godzina 15 minut

Wordpress WPML

Warsztat, który masz przed sobą, porusza niezwykle ważną kwestię pracy z tym systemem, jaką jest tworzenie i zarządzanie wielojęzycznymi stronami internetowymi.

Piotr Palarz

Dla kogo kurs Wordpress bedzie dobrym wyborem?

Obecnie na rynku pojawia sie coraz wiecej kursów, a co za tym idzie, równiez coraz wiecej mozliwosci. Dzieki temu kazdy moze dobrac dla siebie szkolenie, które przypadnie mu do gustu, a przy okazji pomoze zebrac cenna wiedze. Przykladem takiego kursu jest, chociazby kurs Wordpress. Obecnie coraz czesciej korzysta sie wlasnie z platformy Wordpress i dobrze jest zdawac sobie sprawe z tego, na jakich ona dziala zasadach, jak z niej korzystac, a takze od bardziej technicznej strony, jak ja projektowac i nadzorowac. Aby posiadac w tej dziedzinie niezbedna wiedze, bardzo dobrze jest odbyc odpowiednio dopasowane szkolenie, które umozliwi zdobycie, jak i uporzadkowanie wiedzy.

Kursy Wordpress dla osób o róznym poziomie zaawansowania

Oczywiscie wszystkie proponowane przez nas kursy Wordpress kierowane sa, jak najbardziej do osób o róznym stopniu zaawansowania. To dlatego, aby móc skorzystac z jednego z naszych kursów, wcale nie trzeba od razu byc specjalista w danej dziedzinie. To wlasnie podczas szkolen pojawia sie mozliwosc zdobycia wiedzy nawet calkowicie od podstaw. Kursy Wordpress na pewno spelnia swoja role w 100% u wszystkich osób, które planuja swoja przyszlosc zwiazac wlasnie z ta platforma.

Wordpress - kursy dostepne od zaraz

Bardzo duzym plusem jest to, ze wszystkie Wordpress kursy dostepne sa od reki. Warto zapoznac sie z dostepna oferta i dopasowac cos do swoich oczekiwan i mozliwosci. Oferta jest naprawde pokazna. Jakie kursy mozna wyróznic w tej ofercie? Miedzy innymi kurs, który pozwala kompleksowo poznac caly wordpress od podstaw. To idealna propozycja dla osób poczatkujacych, które dopiero poszukuja inspiracji do podjecia dalszych dzialan. Na pewno poznanie wordpress od A do Z bedzie idealnym wstepem, do którego pózniej dokupic bedzie mozna kolejne oferty szkolen, aby jak najbardziej rozwijac swoje mozliwosci.

Kurs Wordpress online - wygoda i komfort

Bardzo ciekawym i wygodnym rozwiazaniem jest takze to, ze kursy Wordpress jak najbardziej mozna wykonywac online. Oznacza to mniej wiecej tyle, ze kurs Wordpress online mozna ukonczyc z dowolnego miejsca na swiecie i w dowolnym czasie. Oczywiscie kazdy z tych kursów ma inna dlugosc, która moze sie znacznie róznic, ale nie oznacza to, ze caly kurs trzeba przerobic za jednym razem. W ten sposób mozna wygodnie rozlozyc oraz zaplanowac sobie nauke, a to swietna opcja i wiadomosc zwlaszcza dla osób bardzo zapracowanych, które w ciagu dnia niestety nie maja duzo wolnego czasu.

}