Menu

Kursy WordPress

Czym jest: WordPress?

Wordpress to bez wątpienia najpowszechniej stosowany na świecie system zarządzania treścią. Został początkowo zaprojektowany jako system do obsługi blogów, ale obecnie dzięki ogromnym możliwościom personalizacji systemu poprzez pluginy i wtyczki oraz motywy wykorzystywany jest równie chętnie do budowania każdego rodzaju witryn internetowych. Jeżeli zastanawiasz się jak przygotować witrynę www albo jak zbudować stronę sklepu internetowego - z pomocą przychodzi Wordpress, na przykład ze wsparciem takiego pluginu jak Woocommerce.

Do jednej z największych zalet Wordpressa należy to, jak łatwy i przyjazny w nauce jest dla użytkownika. Jest to często wykorzystywane narzędzie dla webdeveloperów freelancerów do tego, by stworzyć prostą stronę internetową. Wordpress bazuje na języku PHP, którego znajomość bez wątpienia przyda się bardziej zaawansowanym użytkownikom przy ingerencji w kod i odkryciu bardziej rozbudowanych funkcjonalności Wordpressa.

Własna konfiguracja Wodpresssa oraz liczne pluginy do Wordpressa pisane przez zewnętrznych developerów sprawiają, że potencjał tego narzędzia staje się coraz większy wraz ze stopniową jego nauką. Wybierając kurs Wordpressa na eduweb.pl nauczysz się wszystkiego w jego obsłudze, począwszy od instalacji skryptu na serwerze i konfiguracji strony w oparciu o ten CMS, przez tworzenie własnych motywów i skórek lub dostosowywanie gotowych, aż po pisanie własnych pluginów.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów WordPress

Stanowiska: Junior Front-End Developer, Senior Front-End Developer
Wynagrodzenia netto: 4000-10000 zł
Kto rekrutuje? WP, Samsung, WP, Roche

zobacz oferty pracy
5 godzin 59 minut

Kurs WooCommerce

Sklep w WordPress

WooCommerce to najpopularniejszy, darmowy dodatek do systemu CMS WordPress, który umożliwia tworzenie złożonych sklepów internetowych, w środowisku, które wielu z nas zna już bardzo dobrze. Kurs który masz przed sobą, został przygotowany w taki sposób, abyś poznał WooCommerce od A do Z. Dzięki WooCommerce oraz wiedzy którą zebraliśmy dla Ciebie wraz z Piotrem Palarzem, bez trudu i w przyjaznym środowisku WordPressa stworzysz swój własny, całkowicie funkcjonalny sklep internetowy.

Piotr Palarz