Menu

Programowanie i WWW

Czym jest: Angular?

Angular to obecnie prawdopodobnie najpopularniejszy i najpowszechniej stosowany framework javaScriptu, używany do tworzenia interfejsów graficznych po stronie użytkownika. Cieszy się ogromną popularnością, a zapotrzebowanie na programistów Angulara jest olbrzymie i rośnie cały czas.

Angular rozwija się nieprawdopodobnie szybko, co może stanowić problem w jego nauce. Nauka Angulara utrudniona jest przez to, że bardzo często pojawiają się aktualizacje oraz nowe wersje, które często burzą kompatybilność ze starszymi rozwiązaniami. Zdobywana wiedza szybko przestaje być aktualna, i z tego właśnie powodu tak ważna jest nauka Angulara z pewnych i aktualnych źródeł, takich jak kursy eduweb.pl.

Nauka Angulara to krok, na który najczęściej decydują się osoby, które opanowały w praktyce JavaScript i chcą pójść dalej oraz zdobyć niezbędne, poszukiwane na rynku pracy kompetencje.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Junior Front-End Developer, Senior Front-End Developer, Full-Stack Developer
Wynagrodzenia netto: 4000-18000 zł
Kto rekrutuje? WP, Samsung, Roche, Nokia, mBank, Asseco

zobacz oferty pracy
7 godzin 13 minut

AngularJS w Aplikacjach WWW

od Podstaw

Witaj w kursie Nowoczesne Aplikacje WWW z AngularJS! Kurs, który masz przed soba zostal stworzony dla wszystkich, którzy znaja juz podstawy technologii webowych i chca zaczac tworzyc funkcjonalne aplikacje z wykorzystaniem najbardziej popularnego obecnie frameworka, którego specjalisci sa jednoczesnie obecnie jednymi z najbardziej poszukiwanych przez pracodawców.

W kursie, na przestrzeni ponad 7 godzin przedstawiamy Angular od strony teoretycznej, jak równiez w obszernej czesci praktycznej piszemy swój wlasny system CRM dzialajacy po stronie przegladarki

Maciej Żukiewicz

10 godzin 19 minut

Kurs Angular

od Podstaw

Angular to kolejny krok, ewolucja jednego z najbardziej popularnych frameworków front-end. Już po kilku pierwszych lekcjach kursu zobaczysz jak dzięki uproszczeniu i uporządkowaniu jest on obecnie nie tylko prostszy do nauki niż pierwsze wydania, ale dzięki świetnej współpracy z najnowszymi technologiami takimi jak HTML5 i Strumienie jest to także rewolucja w produktywności i komforcie tworzenia aplikacji internetowych. Jeśli Twoje aplikacje internetowe wymykają się spod kontroli, Twój kod jest coraz trudniejszy w utrzymaniu, a Ty chciałbyś zacząć korzystać z najnowszych zdobyczy technologii front-end w sposób systematyczny i produktywny, to ten kurs jest dla Ciebie.

Mateusz Kulesza

5 godzin 43 minuty

Kurs Angular

Techniki Zaawansowane - Interfejs

Angular to potężne narzędzie przyspieszające tworzenie zarówno prostych, jak i bardzo złożonych aplikacji internetowych. Jeśli pracowałeś już z Angularem lub jeśli przerobiłeś kurs Angular od Podstaw na platformie Eduweb - wiesz już jak za pomocą tego narzędzia rozwiązać wiele typowych problemów związanych z budowaniem interfejsu aplikacji. Wyświetlanie danych, zmiana styli czy przełączanie widoków - dzięki automatycznemu wykrywaniu zmian w Angularze to wszystko działa bardzo prosto. To jednak nie wszystko co oferuje Angular. We frameworku kryje się wiele przydatnych, ale mało znanych funkcji i narzędzi, które warto poznać - nie tylko po to, by pisać lepszej jakości kod, ale również by być bardziej produktywnym.

Mateusz Kulesza

11 godzin 45 minut

Kurs Angular

Techniki Zaawansowane - Wzorce Projektowe

Angular to potężne narzędzie pozwalające szybko i sprawnie tworzyć złożone aplikacje. Dzięki wiązaniom renderowanie interfejsu jest bardzo wygodne, a automatyczne wykrywanie zmian sprawia, że Twoje dane w niemal magiczny sposób pojawiają się na ekranie. Aplikacje to jednak nie tylko sam interfejs użytkownika. Bardzo łatwo jest dodawać kolejne funkcje i opcje - ale tylko do pewnego momentu. Bez odpowiedniej struktury i architektury prosta aplikacja może bardzo szybko przerodzić się w rozbudowane monstrum, nad którym nie mamy żadnej kontroli. Na szczęście - w Angularze jest bardzo wiele mechanizmów, pozwalających od samego początku zapanować nad strukturą aplikacji. Wiele wbudowanych mechanizmów pozwala konstruować aplikacje w oparciu o sprawdzone wzorce projektowe i dobre praktyki.

Mateusz Kulesza

7 godzin 1 minuta

Kurs Angular

w Praktyce

Dla każdego kto pracował z Angularem przychodzi moment, w którym znajomość podstaw i pojedynczych technik to za mało. Gdy już poznasz mechanizmy Angulara następnym krokiem są dobre praktyki - właściwa struktura aplikacji, reguły UX / UI oraz dostępne narzędzia i biblioteki. Ponadto gdy aplikacja rośnie pojawiają się kwestie jakości kodu i wczesnego wykrywania błędów. W kursie tym skupiam się więc na 3 najważniejszych zagadnieniach - jakości kodu, użytecznym interfejsie oraz sprawnym zarządzaniu źródłami danych i stanem aplikacji.

Mateusz Kulesza

1 godzina 34 minuty

Nowości w Angular

Wersja 10 i inne zmiany

W tym Warsztacie przekonasz się, jakie zmiany wprowadzono w wersji frameworka Angular opatrzonej numerem 10. Średnio dwa razy do roku ma miejsce większa aktualizacja Angulara - to jest najnowsza z nich. Dowiedz się jakie usprawnienia i nowości przyniosła najnowsza wersja frameworka i wykorzystaj ich pełny potencjał!

Mateusz Kulesza

6 godzin 45 minut

Kurs Angular

od Podstaw

Angular to jeden z najbardziej popularnych i cenionych frameworków front-end na świecie. Trudno się temu dziwić, ponieważ dzięki świetnej współpracy z najnowszymi technologiami jest to także rewolucja w produktywności i komforcie tworzenia aplikacji internetowych. Obecnie Angular jest też jedną z najbardziej cenionych umiejętności w CV front-end developera, co sprawia, że nasz nowy kurs to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto zajmuje się front-endem i chce poznać Angular od podstaw!

Mateusz Kulesza

1 godzina 20 minut

Nowości w Angular 4

Poznaj nowości wprowadzone w Angular 4 i dowiedz się jak wprowadzić je do swojej aplikacji!

Mateusz Kulesza

35 minut

Metody Dyrektyw w AngularJS

W tym Warsztacie omówione zostaną metody dostępne w metodach AngularJS – compile, controller oraz link.

Robert Gurgul

Kurs - Angular dla programistów

Coraz to nowe rozwiazania sprawiaja, ze wejscie na rynek IT stanowi dla wielu osób doskonaly pomysl na swój rozwój zawodowy. Mowa tutaj zarówno o calkowitych zóltodziobach, jak równiez nieco bardziej doswiadczonych i obytych w temacie szeroko rozumianej technologii. Bardzo istotnym krokiem bedzie przygotowany przez nas kurs. Angular od dawna stanowi jedno z najwazniejszych rozwiazan w wielu róznych miejscach. Wlasnie dlatego kazda osoba chcaca zajmowac sie programowaniem na powaznie powinna przynajmniej sprawdzic propozycje oferowane przez nas kurs. Angular wcale nie musi byc taki trudny i skomplikowany, jak mogloby sie wydawac na pierwszy rzut oka.

Czym jest Angular JS? Kurs pod znakiem grafiki

Dla tych, którzy dopiero zaczynaja swoja przygode z programowaniem, kilka slów przypomnienia czym wlasciwie jest Angular JS. Kurs ten przede wszystkim pomoze Wam funkcjonowac w swiecie zdominowanym przez javaScript. Angular to zdecydowanie najpopularniejszy i wciaz najczesciej stosowany dodatek do tego jezyka. Przede wszystkim uzywamy go do tworzenia interfejsów graficznych po stronie uzytkownika. Jezeli chcesz dowiedziec sie wiecej na temat frameworku Angular JS, kurs przygotowany przez naszych specjalistów z pewnoscia otworzy Ci oczy.

Kurs Angulara dla kazdego

Kurs Angulara rzeczywiscie powinien przyswoic sobie kazdy. Dotyczy to zarówno osób dopiero wchodzacych na rynek IT, ale równiez znacznie bardziej doswiadczonych programistów. Duze znaczenie ma sama specyfika tego frameworku. Kurs Angulara to nie tylko nauka podstawowych funkcji oraz pierwsze kroki w praktyce. To takze usystematyzowanie wiedzy z ostatnich zmian. Trzeba zdawac sobie sprawe, ze Angular bardzo szybko sie rozwija. Z tego powodu bardzo trudno za nim nadazyc. Jaki jest tego efekt? Zaledwie po kilku miesiacach najswiezsze rozwiazania moga nie byc kompatybilne, na czym moze ucierpiec funkcjonowanie strony czy tez aplikacji.

Angular - kurs online z widokiem na dobre zarobki

Trudno wlasciwie znalezc bardziej potrzebny framework w programowaniu w javaScript, niz wlasnie Angular. Kurs online cieszy sie naprawde duza popularnoscia zarówno wsród swiezaków, ale równiez starych wyjadaczy. Te kompetencje sa bardzo mocno poszukiwane na rynku pracy, dzieki czemu mozemy z nimi bez wiekszych problemów znalezc odpowiednie i stabilne zatrudnienie. Poza gigantami w postaci najwiekszych polskich banków czy tez technologicznych liderów swiatowych rynków trzeba pamietac takze o software house'ach stale poszukujacych nowych pracowników.

}