Menu

Marketing i Biznes

Czym jest: SEO?

SEO, czyli popularnie - pozycjonowanie stron, to temat, który już od kilku lat nieodłącznie towarzyszy zarówno dużym jak i małym firmom. Na “dobre SEO” składa się szereg działań i praktyk, które sprawiają, że nasza strona lub strona klienta będzie pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwarki. Znajomość SEO jest praktycznie obowiązkowa dla właścicieli biznesów, osób administrujących stronami internetowymi, freelancerów reklamujących własne usługi i tak naprawdę każdego kto ma do czynienia z tworzeniem stron.

Jeżeli chcesz wiedzieć jak pozycjonować stronę www, jak zwiększyć widoczność strony w sieci oraz co robić, żeby strona wyświetlała się wysoko w wyszukiwarce - wybierając kurs SEO na eduweb.pl poznasz szereg dobrych praktyk, które poprawią wyniki Twojej witryny. Dowiesz się co ma wpływ na pozycje w Google, jak zachowują się roboty służące do indeksowania stron oraz co należy robić, a czego unikać, aby pojawiać się na pierwszych stronach wyszukiwania.

Znajomość SEO poprawi widoczność naszych usług i w ten sposób zwiększa napływ użytkowników lub klientów. Nauka SEO to dobry krok dla programistów, grafików, copywriterów a nawet blogerów oraz wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć, jak poprawić pozycjonowanie strony.

więcej... ukryj...

Ścieżka Analityka i SEO

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 11 godzin 31 minut
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Specjalista SEO, Copywriter, Marketing Specialist, Analityk Internetowy
Wynagrodzenia netto: 3300-7100 zł
Kto rekrutuje? WP, Domodi, Accenture, nazwa.pl, AVON, x-kom, Pracuj.pl, SWPS, GSK, RTVEuroAGD, Interia, Millenium, ING

zobacz oferty pracy
5 godzin 45 minut

Kurs SEO

Promocja w Wyszukiwarce

Chcesz rozpocząć naukę pozycjonowania i optymalizacji żeby skuteczniej promować swoją stronę www? A może pragniesz zrozumieć SEO, aby lepiej zarządzać działaniami online w swojej firmie? Niezależnie od tego, czy marketingiem w wyszukiwarce będziesz zajmować się samodzielnie, czy też może będziesz pracować z zewnętrzną agencją lub specjalistą, powinieneś znać zasady, jakimi rządzi się pozycjonowanie i optymalizacja. Ten kurs wideo stanowi przegląd najważniejszych zagadnień teoretycznych, jak i praktycznych technik związanych z poprawą widoczności serwisów internetowych w Google. Dzięki tym lekcjom poznasz także szereg przydatnych narzędzi, które pomogą Ci w osiąganiu optymalnych wyników.

Szymon Slowik

}