Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Photoshop i ZBrush

Wejdź na najwyższy poziom pracy z grafiką i ilustracją dzięki wykorzystaniu potencjału fantastycznych aplikacji Photoshop i ZBrush.

16 lekcji

5h 1min

5 (2 oceny)

Kurs Photoshop i ZBrush - Trzeci Wymiar Ilustracji

Wejdź na najwyższy poziom pracy z grafiką i ilustracją dzięki wykorzystaniu potencjału fantastycznych aplikacji Photoshop i ZBrush. Połącz magię postprodukcji w Photoshop i wolności tworzenia obiektów 3D aby uzyskać powalające efekty i przewyższyć oczekiwania klientów, przy okazji odkrywając sekrety światowej klasy ilustratora, Wojciecha Magierskiego.

Poison Beats

Kolejny projekt to Poison Beats, który powstał bez wykorzystania stocków, wyłącznie z pomocą 3D oraz Photoshopa. W tej części skoncentrujemy się na obróbce modeli 3D z Cinema 4D oraz ZBrush a także na wykończeniu pracy w Photoshop. Skorzystamy także z gotowych modeli i źródeł, które przyspieszą i wspomogą naszą pracę. Połączenie dwóch aplikacji pomoże nam zbudować autorski i oryginalny projekt, który znalazł uznanie w gronie redaktorów popularnego magazynu dla designerów New Webpic i pojawił się na jego okładce!

Grafika 3D i ZBrush

W pierwszej części kursu poznasz także niezbędne podstawy pracy z grafiką 3D oraz aplikacją ZBrush, która jest jednym z najbardziej popularnych i przyjaznych w obsłudze programów do pracy z tym rodzajem grafiki. ZBrush jest zwłaszcza bardzo często wybierany przez artystów cyfrowych i ilustratorów, ponieważ w przeciwieństwie do aplikacji jak 3D Studio Max czy Maya, oferuje mniej "inżynierskie" podejście do tworzonych modeli, a bardziej nastawione na wizualny, konkretny efekt. Graficy znajdą w nim przyjazne narzędzia, które znają z innych aplikacji i między innymi genialne, intuicyjne pędzle, tekstury czy Shadow Box. Dzięki temu każdy, kto pracuje z grafiką będzie czuł się w ZBrush doskonale, a w kursie omówimy jego najważniejsze narzędzia tak, abyście mogli szybko i płynnie rozpocząć pracę.

Wspaniałe możliwości aplikacji 3D wspomagające grafika

Odkrywanie świata 3D stawia to nowe wyzwanie dla grafików, które coraz częściej staje się standardem naszej pracy, ale także oferuje niespotykane dotąd możliwości. Wolność i przestrzeń tworzenia ogranicza tylko Twoja wyobraźnia a czas poświęcony na poszukiwania odpowiednich materiałów na popularnych stock’ach możesz poświęcić na tworzenie modeli idealnie odpowiadających Twoim wymaganiom.

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Kompleksowe omówienie dwóch projektów wykonanych w ZBrush i Photoshop
 • Podstawy grafiki 3D oraz programu ZBrush
 • Zbiór ciekawych porad, technik pracy i sztuczek
 • "Wiedzę tajemną" Wojciecha Magierskiego
 • Przydatne zasoby sieci, z których pobierzesz tekstury i modele
 • Zbiór porad dotyczących popularnych narzędzi Photoshopa
 • I wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs Photoshop i ZBrush, to pozycja obowiązkowa dla każdej osoby, która pracuje w Photoshop. Przygotowany został z myślą o osobach, które dobrze opanowały podstawy programu, lub wykorzystują Photoshopa w swojej codziennej pracy. Osobom początkującym zdecydowanie polecamy wcześniejsze przerobienie Kursu Photoshop - Techniki Pracy, Kursu Photoshop dla Designerów, oraz Kursu Photoshop - Techniki Zaawansowane. Szczególnie polecamy także Kurs Photoshop Masterclass. Wszystkie te materiały składają się na Kompendium Photoshop, które jest kompleksowym i jedynym tego rodzaju zestawem materiałów do nauki Adobe Photoshop w sieci. Jeśli znasz świetnie Photoshop i korzystasz z niego na co dzień, ten kurs pozwoli Ci podejrzeć warsztat i zajrzeć za kulisy prac świetnego grafika Wojciecha Magierskiego. Nie jest natomiast wymagana wiedza z 3D oraz ZBrush, gdyż poznamy go od podstaw.

Czego się nauczysz?

 • Kompleksowe omówienie dwóch projektów wykonanych w ZBrush i Photoshop

 • Podstawy grafiki 3D oraz programu ZBrush

 • Zbiór ciekawych porad, technik pracy i sztuczek

 • "Wiedze tajemna" Wojciecha Magierskiego

 • Przydatne zasoby sieci, z których pobierzesz tekstury i modele

 • Zbiór porad dotyczacych popularnych narzedzi Photoshopa

Zawartość

Kurs Photoshop i ZBrush

4 rozdziały 16 lekcji 5h 1min

 • Wstęp do kursu

  3min

  Wprowadzenie

  Podgląd lekcji

  3min

 • Podstawy ZBrush

  1h 56min

  Podstawy ZBrush

  11min

  Tekstura Alpha w ZBrush

  20min

  ZSpheres w programie ZBrush

  Podgląd lekcji

  13min

  Korzystanie z Pędzli

  31min

  Inne ważne narzędzia programu ZBrush

  41min

 • Ilustracja Annual Design Awards

  1h 10min

  Modelowanie dłoni w ZBrush

  37min

  Ustawienia pozycji dłoni

  8min

  Tworzenie modelu skały

  25min

  Tworzymy ilustrację w Photoshop

 • Ilustracja Poison Beats

  1h 52min

  Wprowadzenie do Poison Beats

  2min

  Wykorzystanie Shadow Box'a

  24min

  Pierwsze zadania w Photoshop

  26min

  Praca z Polygroups i modelem czaszki

  11min

  Elementy kompozycji w Photoshop

  27min

  Finalna ilustracja w Photoshop

  23min

Autor kursu

Wojciech Magierski

Średnia ocen autora: 5

Bio
Wojciech Magierski - ilustrator, artysta cyfrowy - urodził się w 1983 r. Na co dzień mieszka i pracuje w Krakowie. Jego ilustracje publikowane są w magazynach graficznych na całym świecie. W dosyć krótkiej karierze zawodowej osiągnął m.in. dwa znaczące sukcesy - jego projekty zostały zamieszczone na okładkach magazynów Advanced Photoshop w Wielkiej Brytanii oraz Computer Arts w Polsce. Pisze lekcje i nagrywa kursy video dla młodszego pokolenia grafików. W swojej twórczości koncentruje się na fotomanipulacjach i ilustracjach cyfrowych. Jest aktywnym uczestnikiem międzynarodowego kolektywu graficznego Slashthree i polskiego kolektywu Goverdose. Jego portolio znajduje się na stronie www.magierski.pl.
Inne kursy tego autora
Kurs ZBrush i Substance Painter Kurs ZBrush Kreacje 3D w Modo Photoshop i Cinema 4D

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Wojciech

25 marca 2021

Joanna Roguszewska

22 listopada 2021

Kurs Kurs Photoshop i ZBrush

 • 16 lekcji wideo

 • 5h 1min materiału

 • Ostatnia rewizja 22.05.2020

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Fotografowania nie da się nauczyć z podręczników - to jest jasne. Ale też wiadomo, że bez wskazówek profesjonalistów, którzy od lat pracują ze zdjęciami, droga jest żmudna i wiele czasu traci się na samodzielne szukanie rozwiązań, które my już znamy. Uważam, że kursy na eduweb to sama esencja wiedzy fotograficznej, która przełoży się na jakość zdjęć i ilość zleceń.

Jakub Kaźmierczyk

Ambasador Olympus

Zacznij naukę w Kurs Photoshop i ZBrush

 • 16 lekcji wideo

 • 5h 1min materiału

 • Ostatnia rewizja 22.05.2020

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych