Menu

Kursy PHP

Czym jest: PHP?

PHP to skryptowy język programowania, który został stworzony pierwotnie do wspierania tworzenia dynamicznych stron WWW. Wykonywany jest po stronie serwera - nie jest interpretowany przez przeglądarkę, a poprzez specjalne oprogramowanie zainstalowane po stronie serwera, nazywane server-side. Obecnie język PHP może być wykorzystywany również do tworzenia aplikacji systemowych.

Nauka PHP jest już od lat bardzo popularna z tego powodu, że język stosowany jest bardzo powszechnie i od lat niezmiennie istnieje duże zapotrzebowanie na profesjonalnych programistów którzy wiedzą jak stosować język PHP. Wymieniając zalety nauki języka PHP warto wymienić to, że jest stosunkowo prosty do nauki od podstaw, dobrze się skaluje i pozwala na przygotowanie zarówno prostych projektów przez początkujących programistów, jak i tych doświadczonych.

Język PHP daje duże pole do do tworzenia zaawansowanych i rozbudowanych aplikacji. Co ciekawe, napisane w nim są różne systemy CMS (np. Wordpress) oraz fora internetowe. Jeżeli zastanawiasz się jak nauczyć się języka PHP - sprawdź nasze kursy, które poprowadzą Cię krok po kroku przez tajniki tego skryptowego języka programowania.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów PHP

Stanowiska: Junior Back-End Developer, Senior Back-End Developer, Administrator Baz Danych
Wynagrodzenia netto: 3500-6500 zł
Kto rekrutuje? ING, Samsung, WP, Samsung, Brain Jobs, Pekao, Millenium, ING

zobacz oferty pracy
8 godzin 30 minut

Kurs Laravel

Techniki Pracy

Laravel to obok Symfony jeden z najpopularniejszych frameworków PHP na świecie. Powstał tuż po tym, gdy język PHP wkroczył w swoisty renesans, zyskując narzędzia takie jak Composer czy rozpoczynając drogę do standardów znanych dzisiaj jako PSR. Rozwój samego języka PHP i przełomowa wersja 7 pozwoliły na nowo zaufać tej technologii, a Laravel pojawiając się w idealnym czasie, odpowiedział na potrzeby wielu programistów. Dziś, kilka lat później, framework ten wciąż cieszy się rosnącą popularnością. Kurs ten pozwoli Ci od podstaw poznać to narzędzie i budować bez frustracji ambitne aplikacje internetowe.

Piotr Palarz

5 godzin 15 minut

Kurs PHP 7

od Podstaw

PHP to, obok takich języków jak Java czy Python, jeden z najpopularniejszych języków programowania. Dzięki swojej prostocie, a także ogromnej liczbie entuzjastów i bibliotek, wiele osób wybiera go jako narzędzie do nauki podstaw algorytmiki i struktur danych. Konstrukcja języka jest na tyle prosta, że nie wymaga ona wcześniejszej znajomości innego języka, a wręcz sprawia, że jest to świetny wstęp do bardziej skomplikowanych języków.

Miroslaw Karczmarczyk

9 godzin

Kurs Test Driven Development

Testy Jednostkowe w PHP

Jeżeli programujesz w PHP i masz dość wysypujących się aplikacji oraz powtarzających się błędów, to bardzo dobrze trafiłeś. Ten kurs nauczy Cię jak pisać najpierw testy, a później kod. Poznasz moje najlepsze techniki oraz strategie, które sprawdzają się w tworzeniu nowych aplikacji oraz w pracy z Legacy Code. Zmienisz swoje nastawienie do testów, pozbędziesz się wszystkich wymówek i nauczysz się jak zastosować TDD w praktyce.

Paweł Rekowski

7 godzin

Kurs Bezpieczeństwo Aplikacji Webowych

w Praktyce

Kwestia bezpieczeństwa aplikacji webowych lub stron WWW to temat, który staje się coraz bardziej popularny. Zarówno duże, jak i małe firmy stają się ofiarami ataków hakerów, a wyciek poufnych danych lub informacji może stanowić realne zagrożenie dla przedsiębiorstw. Dlatego jeżeli tworzysz lub zarządzasz aplikacją webową lub stroną WWW i chciałbyś wiedzieć, w jaki sposób odpowiednio ją zabezpieczyć, ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Dowiesz się z niego nie tylko tego, jak hakerzy przełamują zabezpieczenia aplikacji oraz jakie konsekwencje może to za sobą nieść, ale też jak skutecznie chronić swoją aplikację lub stronę WWW oraz dane klientów przed atakami.

Grzegorz Goławski