Menu

Kursy NodeJS

Czym jest: NodeJS?

NodeJS to jeden z najpopularniejszych frameworków i środowisko uruchomieniowe JavaScript, pozwalające na pisanie aplikacji server-side, czyli umożliwiające programistom front-endowym tworzenia elementów back-endu w znanej im technologii, jaką jest JavaScript.

Nauka NodeJS to dobry wybór dla osób, które opanowały w dobrym stopniu JavaScript oraz frameworki front-endowe, i chciałyby pójść o krok dalej poznając podstawy back-endu. NodeJS pozwala developerom na pisanie skryptów uruchamianych w konsoli lub na serwerze w JavaScripcie. Node pozwoli Ci na pracę z systemem plików - pozwala tworzyć nowe pliki, zapisywać w nich dane i odczytywać je, a także usuwać pliki i katalogii - a to wszystko z użyciem JavaScriptu.

Kurs NodeJS na eduweb.pl pozwoli Ci poznać platformę Node od samych podstaw, aż po bardziej zaawansowane koncepcje. Dodatkowo, jeśli czujesz się swobodnie w pracy po stronie klienta - sprawdź swoje siły w pracy z NodeJS.

więcej... ukryj...

Ścieżka Node.js

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 12 godzin
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów NodeJS

Stanowiska: Junior Front-End Developer, Junior Back-End Developer, Senior Back-End Developer, Full-Stack Developer
Wynagrodzenia netto: 3500-6000 zł
Kto rekrutuje? WP, Samsung, ING, Samsung, WP, Samsung, Brain Jobs, WP, Nokia, Samsung, mBank, Asseco

zobacz oferty pracy