Menu

Języki Programowania

W ramach: Programowanie i WWW

Czym jest: Języki Programowania

Jeżeli chciałbyś nauczyć się programowania, ale nie wiesz jak wykonać pierwszy krok, a ilość dostępnych technologii wydaje Ci się przytłaczająca - dobrze trafiłeś! Wiele osób, nie wiedząc jak zacząć programować, w chaotyczny sposób zapoznaje się z różnymi językami, tracąc dużo czasu i tworząc luki we własnej wiedzy. Nauka programowania z eduweb.pl jest uporządkowana i przemyślana w taki sposób, by nawet osoba, która nie miała do tej pory z programowaniem żadnej styczności zdobyła rzetelną i aktualną wiedzę i dowiedziała się jak programować, jak pisać aplikacje i jak napisać stronę www.

Kursy języków programowania na eduweb.pl zaczynają się od zupełnych podstaw - poznasz ogólne zasady programowania, wybierzesz z nami odpowiedni sposób pracy i damy Ci odpowiedź na to, czym jest programowanie. Następnym krokiem jest nauka języków programowania - wspólnie wybierzemy te odpowiednie dla Ciebie, tak, byś posiadał praktyczną wiedzę poszukiwaną przez największe firmy.

Nauczysz się między innymi Javy, którą wykorzystasz do pisania aplikacji na różne platformy, łącznie z systemem mobilnym Android, poznasz C# i technologię .NET wraz z całym ekosystemem, a także będziesz miał okazję nauczyć się Pythona - oraz o wiele więcej!

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Języki Programowania

Stanowiska: Junior Front-End Developer, Senior Front-End Developer, Junior Back-End Developer, Senior Back-End Developer, Full-Stack Developer, Java Developer, iOS Developer, .NET Developer, Android Developer, Unity Developer
Wynagrodzenia netto: 3500-10000 zł
Kto rekrutuje? WP, Samsung, WP, Roche, ING, Samsung, WP, Samsung, Brain Jobs, WP, Nokia, Samsung, mBank, Asseco, Samsung, Asseco, Accenture, Pwc, PKO, Daftcode, Netia, Netguru, WP, Accenture, Daftcode, Ceneo, Asseco, Accenture, Pracuj.pl, PKO, Netguru, WP, Nokia, Ceneo, Accenture, PKO, HSBC, Samsung

zobacz oferty pracy
5 godzin 10 minut

Kurs Ruby

od Podstaw

Ruby to jeden z najlepszych języków programowania dla osób początkujących. To interpretowany, obiektowy język o bardzo intuicyjnej składni. To właśnie prosta składnia Ruby sprawia, że jego nauka jest przyjemna, a efekty szybko widoczne. To świetny wybór zarówno dla osoby, która chce sprawdzić, czy programowanie przypadnie jej do gustu, jak również tych, które myślą o przebranżowieniu. Po podstawach programowania można płynnie przejść do ścieżki kariery związanej z tworzeniem aplikacji webowych w Ruby on Rails... ale nie tylko.

Małgorzata Łyczywek

4 godziny 14 minut

Kurs Python

od Podstaw

Zastanawiasz się jak najefektywniej wejść w świat programowania? Docierały do Ciebie głosy, że programowanie jest trudne, a próg wejścia stanowi barierę nie do przebicia? Poznaj język programowania Python, jeśli nawet w minimalnym stopniu rozumiesz język angielski z pewnością poradzisz sobie ze zrozumieniem składni jednego z najpopularniejszych języków programowania. W tym kursie poprowadzę Cię od podstaw w nauce języka, za pomocą praktycznych zadań. Już po kilkunastu minutach będziesz w stanie wykorzystać nabytą wiedzę do rozwiązywania własnych problemów i realizacji nieskończonych pomysłów! Zapraszam Cie w fascynującą drogę nauki programowania w Pythonie :)

Rafał Stępień

6 godzin 17 minut

Kurs Programowanie w Java

od Podstaw

Kurs, który masz przed sobą, będzie doskonałym wprowadzeniem w świat programowania. Autor opowie Ci o wszystkich najważniejszych konstrukcjach języka, takich jak zmienne, typy danych, instrukcje warunkowe, pętle, tablice, obiekty czy metody. Poznasz dobre praktyki kodowania w języku Java, dowiesz się jakich narzędzi najlepiej używać przy procesie pisania aplikacji, oraz krok po kroku i od podstaw na praktycznych przykładach nauczysz się tworzyć pierwsze, funkcjonalne programy. Dzięki temu wiedza zdobyta w kursie nie będzie tylko suchą teorią, ale pozwoli Ci szybko przystąpić do realizacji własnych projektów z wykorzystaniem języka Java!

Sylwester Madej

7 godzin 32 minuty

Kurs C Sharp

Podstawy

Serdecznie zapraszamy Cię na siedmioipółgodzinny kurs poświęcony popularnemu obiektowemu językowi programowania. C# stanowi rewelacyjne rozwiązanie dla każdego twórcy aplikacji desktopowych, mobilnych, bogatych aplikacji internetowych w technologiach Microsoft. Przygotowany przez nas materiał stanowi kompletny zbiór fachowej wiedzy oraz praktycznych porad, dzięki którym będziesz mógł rozpocząć samodzielną pracę.

Mateusz Manaj

}