Menu

Języki Programowania

W ramach: Programowanie i WWW

Czym jest Języki Programowania

Jeżeli chciałbyś nauczyć się programowania, ale nie wiesz jak wykonać pierwszy krok, a ilość dostępnych technologii wydaje Ci się przytłaczająca - dobrze trafiłeś! Wiele osób, nie wiedząc jak zacząć programować, w chaotyczny sposób zapoznaje się z różnymi językami, tracąc dużo czasu i tworząc luki we własnej wiedzy. Nauka programowania z eduweb.pl jest uporządkowana i przemyślana w taki sposób, by nawet osoba, która nie miała do tej pory z programowaniem żadnej styczności zdobyła rzetelną i aktualną wiedzę i dowiedziała się jak programować, jak pisać aplikacje i jak napisać stronę www.

Kursy języków programowania na eduweb.pl zaczynają się od zupełnych podstaw - poznasz ogólne zasady programowania, wybierzesz z nami odpowiedni sposób pracy i damy Ci odpowiedź na to, czym jest programowanie. Następnym krokiem jest nauka języków programowania - wspólnie wybierzemy te odpowiednie dla Ciebie, tak, byś posiadał praktyczną wiedzę poszukiwaną przez największe firmy.

Nauczysz się między innymi Javy, którą wykorzystasz do pisania aplikacji na różne platformy, łącznie z systemem mobilnym Android, poznasz C# i technologię .NET wraz z całym ekosystemem, a także będziesz miał okazję nauczyć się Pythona - oraz o wiele więcej!

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Języki Programowania

Stanowiska: Junior Front-End Developer, Senior Front-End Developer, Junior Back-End Developer, Senior Back-End Developer, Full-Stack Developer, Java Developer, iOS Developer, .NET Developer, Android Developer, Unity Developer
Wynagrodzenia netto: 3500-10000 zł
Kto rekrutuje? WP, Samsung, WP, Roche, ING, Samsung, WP, Samsung, Brain Jobs, WP, Nokia, Samsung, mBank, Asseco, Samsung, Asseco, Accenture, Pwc, PKO, Daftcode, Netia, Netguru, WP, Accenture, Daftcode, Ceneo, Asseco, Accenture, Pracuj.pl, PKO, Netguru, WP, Nokia, Ceneo, Accenture, PKO, HSBC, Samsung

zobacz oferty pracy