Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Concept Artysta w Game Devie

Marzysz o pracy jako concept art w branży game dev? Nie możesz spać kiedy zobaczysz w głowie nową grafikę i chcesz zostać częścią branży gier? W tym wideo zmierzymy się z tematem budowy portfolio i zdobycia pracy w gamedevie.

1 lekcji

48min

Concept Artysta w Game Devie - Jak zbudować portfolio i dostać pracę?

Marzysz o pracy jako concept art w branży game dev? Nie możesz spać kiedy zobaczysz w głowie nową grafikę i chcesz zostać częścią branży gier? W tym wideo zmierzymy się z tematem budowy portfolio i zdobycia pracy w gamedevie. W czasie tego spotkania: - opowiem jaką drogę przebyli moi kursanci, szukając pracy przy grach. Dowiecie się, z czym się mierzyć i o co warto zadbać - dowiesz się jak zbudować portfolio, aby miało większe szanse być zauważonym, przez potencjalnego pracodawcę. Dzięki temu zwiększysz szansę na znalezienie pracy w zawodzie artysty koncepcyjnego i pracy przy grach - przybliżę jakie cechy warto mieć, startując na artystę koncepcyjnego i dlaczego nie powinno się udawać kogoś innego - wytłumaczę, dlaczego osobowość i charakter kandydata są często ważniejsze niż jego warsztat - odpowiem też na wszystkie pytania i wątpliwości, które być może masz teraz na drodze rozwijania Twojej kariery Concept Artysty - zaprezentuję najnowszy kurs [Concept Art Master](https://www.conceptartmaster.pl/) i wyjaśnię, jak możesz uprościć swoją drogę, bazując na historiach dziesiątek naszych absolwentów!

Dla kogo jest ten kurs?

To spotkanie jest dla osób, które zastanawiają się nad rozwojem swojej kariery w kierunku concept artu, zwłaszcza w branży gier. Jeśli jesteś grafikiem, ale chcesz poszerzyć swoje możliwości i ruszyć w świat game dev to obejrzyj to szkolenie. Po obejrzeniu będziesz miał szerszy podgląd na temat concept artu, świadomość co może być Twoim wyróżnikiem i inspirację do rozwoju w tym kierunku.

Czego się nauczysz?

 • Concept art - definicje i umiejscowienie w świecie grafiki

 • Kluczowe elementy we wchodzeniu do świata game dev

 • Znaczenie portfolio i jak je prezentować

 • Osobowość jako kluczowy element w rekrutacji

Autor kursu

Pawel Graniak

Średnia ocen autora: 5

Bio
Twórca konceptów postaci, autor scenariuszy, game designer. Z wykształcenia projektant. Specjalista od komunikacji wizualnej.

Biegle posługuje się zarówno technikami tradycyjnymi jak i cyfrowymi (digital painting). Tworzy projekty na potrzeby gier komputerowych, komiksów i filmów animowanych. Autor konceptów i okładek do gier komputerowych. Ilustruje gry planszowe i karciane. Pracował w wydawnictwach prasowych, książkowych, potem jako dyrektor artystyczny w agencjach reklamowych. Aktualnie pracuje jako game designer w Burning Knight Studio. Tworzy scenariusze, dialogi, fabuły, mechaniki, bestiariusze i balansuje gry.
Inne kursy tego autora
Concept Art Rysunku

Kurs Concept Artysta w Game Devie

 • 1 lekcji wideo

 • 48min materiału

 • Ostatnia rewizja 18.11.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Mogę polecić kursy z eduweb.pl osobom, które myślą o przekwalifikowaniu się z dotychczasowej branży i chcą uczyć się z uporządkowanych źródeł, w wybranym przez siebie czasie, no i przede wszystkim - w praktyce, a nie w teorii.

Robert Harężlak

Art Director, Graphic Designer

Zacznij naukę w Concept Artysta w Game Devie

 • 1 lekcji wideo

 • 48min materiału

 • Ostatnia rewizja 18.11.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych