Przygotowanie dokumentów do druku w Acrobat Pro

Lekcje
  • Opis
  • Recenzje
  • Autor
  • Transkrypt

8 ocen

Lubię to! 336

Zapraszamy na warsztat, w którym dowiesz się jak wygenerować PDFa według standardów drukarskich oraz jak przeprowadzić sprawdzanie swojej pracy w aplikacji Adobe Acrobat Pro. Zajmiemy się takimi zagadnieniami jak limit nafarbienia, skorygujemy obszary obrazu, które ten limit przekraczają, poznasz też opcje dotyczące sprawdzania i naprawiania błędów w PDFie. Omówimy również panel drukowania z poziomu Acrobata Pro. Ponadto dowiesz się czym są znaczniki drukarskie oraz kiedy i jak je stosować. Warsztat przeprowadzimy w oparciu o praktyczny projekt broszury trójdzielnej.

Na warsztat zaprasza Michał Wedlechowicz

Autor: Michał Wedlechowicz

Michał Wedlechowicz - projektant graficzny - urodził się w 1989 r. Na co dzień pracuje w firmie produkującej opakowania i zajmuje się opracowywaniem artworków i nadruków dla opakowań z branży FMCG (głównie art. spożywcze). Jego pasja i zamiłowanie do grafiki nie kończy się jednak tylko na opakowaniach. Michał, po godzinach pracy projektuje materiały promocyjne dla własnych klientów, które możecie obejrzeć w serwisie Behance pod adresem https://www.behance.net/MichalWedlechowicz

Recenzje

5

8 dodanych ocen

2014-12-31

Przydatny warsztat, ale jest materiał do druku jest przygotowany w Ai, a nie w Id, a to trochę różnica.

Jo_Lanta Waniowska

2015-01-11

Naświetlarka form drukowych RIP PDF/X-1a:2001 Limit nafarbienia Photoshop - kanały - obniżamy wartośc limitu nafarbienia Inspekcja wstepna - Druk offsetowy arkuszowy (CMYK)

Magdalena Kielar

2015-03-25

Przydatny warsztat dla tych co przygotowują pliki pdf do drukarni

Slawomir Sowiński

2015-06-22

Temat bardzo przydatny dla każdego przygotowującego materiały do druku.

Artur Poźniak

2015-07-03

Acrobat Pro podstawowe narzędzie do sprawdzenia przed drukiem...

Pawel Sierny

2015-07-03

Polecam warsztat!

Pawel Sierny

2016-10-27

Wreszcie udało mi się dowiedzieć jak usunąć duże nafarbienie

Darek Ketek

2018-11-28

Format ulotki DL - skrzydełko chowane do środka musi być o 2 mm krótsze

Judyta Zegan

Ten kurs nie posiada jeszcze transkryptu. Choć bardzo się staramy, wygenerowanie transkryptów do wszystkich kursów jest bardzo czasochłonne. W wielu przypadkach wymaga zaangażowania drogiego oprogramowania i godzin pracy przy poprawianiu transkryptu tak, aby był on możliwie jak najlepszy.

Zależy nam na tym, aby przygotować transkrypty do wszystkich naszych treści. To jedyny sposób dla osób niedosłyszących, aby mogły wygodnie uczyć się technologii. Poza tym, transkrypty ułatwiają skanowanie kursu w poszukiwaniu informacji i jego indeksowanie.

Szukamy osób, które mogłyby nam pomóc w poprawianiu transkryptów. Jeśli masz chwilę wolnego czasu i interesuje Cię dany kurs, w zamian za taką pomoc chętnie udostępnimy Ci wybrany materiał. Wyślij swoje zgłoszenie tutaj, jeśli możesz pomóc nam rozwijać platformę.

  • Informacje
  • Lekcje
Wykup w abonamencie od 79zł
Przetestuj za darmo przez 7 dni!

Autor: Michał Wedlechowicz

Czas:

  • Certyfikat w ramach Ścieżki
  • Dostęp z urządzeń przenośnych
  • Licencje dla firm i szkół
Podaruj w prezencie

Przygotowanie dokumentów do druku w Acrobat Pro

  • Przygotowanie dokumentów do druku w Acrobat Pro