Menu

Grafika i Interfejsy

Czym jest: DTP?

DTP to rozbudowane zagadnienie oznaczające profesjonalne przygotowywanie treści do druku. Wybierając kurs DPT dowiesz się jak składać tekst, jak poprawnie przygotowywać materiały z myślą o maszynach drukarskich, jak eksportować pliki oraz tworzyć swoje, nawet bardzo rozbudowane, projekty.

W trakcie trwania kursu DPT dowiesz się w jaki sposób ustawić aplikacje graficzne. Dodatkowo na podstawie wskazówek wieloletniego praktyka opowiemy Ci również o tym jak funkcjonują zakłady poligraficzne i jakie są rodzaje druku.

Podczas kursu DPT nauczysz się jak pracować z InDesign, ale oprócz tego poznasz prawidłowe techniki pracy w Illustratorze i Photoshopie. W każdej z tych aplikacji dowiesz się na co warto zwrócić uwagę przed przekazaniem plików do druku, co pozwoli Ci na uniknięcie kosztownych błędów.

więcej... ukryj...

Ścieżka Druk i Materiały Drukowane

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 23 godziny 38 minut
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Graphic Designer
Wynagrodzenia netto: 3500-8500 zł
Kto rekrutuje? AVON, GetinNobleBank, Nestle, TVN

zobacz oferty pracy
27 minut

Artboard Studio

Tworzenie Mockupów Produktów

Poszukiwanie i opracowanie odpowiedniego mockupu do prezentacji projektu jest często uciążliwe i czasochłonne. Własnoręczny projekt mockupu rzadko wygląda realistycznie i nie spełnia oczekiwań. Od 2018 roku dostępna jest platforma „Artboard Studio” dzięki której możemy wybrać już istniejący mockup i przy pomocy prostego, przeglądarkowego edytora dopasować nasz projekt do sceny. W tym Warsztacie zaprezentujemy Ci działanie tej platformy, tak, byś mógł zbudować wyjątkowe portfolio.

Michał Wedlechowicz

1 godzina

Współpraca Grafika z Drukarnią

Poznaj technologie przygotowywania prac do druku oraz zobacz jak przebiega współpraca z zakładem poligraficznym.

Michał Wedlechowicz

Komu polecane beda wszelkie kursy DTP?

Decydujac sie na kursy DTP, jak najbardziej warto zdawac sobie sprawe, komu szczególnie sa one polecane i dlaczego. Z cala pewnoscia jest to doskonaly wybór dla kazdego, kto chcialby sie przebranzowic, albo dowiedziec sie wiecej o dziedzinie, w której aktualnie pracuje. Kursy DTP kierowane sa miedzy innymi do kazdego, kto przygotowuje lub chcialby przygotowywac tresci, które przeznaczone beda bezposrednio do druku. W takich przypadkach bardzo istotna role odgrywa jakosc i jej zachowanie. Wlasnie dlatego konieczne moze byc odpowiedne przygotowanie i kurs, z którego dowiedziec sie mozna, jak przygotowac takie tresci do prawidlowego wydrukowania wedle postawionych wytycznych.

Kurs DTP - czego mozna sie nauczyc w trakcie jego trwania

Kurs DTP bez dwóch zdan dedykowany jest kazdemu, kto chcialby poszerzyc swoja wiedze i nauczyc sie czegos nowego z zakresu drukowania i tworzenia druków na róznych materialach, w róznej jakosci i w róznych wymiarach. W koncu to wcale nie jest takie proste, jak mogloby sie wydawac! Przede wszystkim na takim kursie mozna dowiedziec sie, w jaki sposób dzialaja zasady poligraficzne, czyli jakie sa rodzaje wykorzystywanych druków. W ten sposób opanuje sie równiez wykorzystywanie wszystkich najbardziej znanych i lubianych narzedzi do lepszego przygotowywania takich grafik gotowych do wydruku.

Kurs DTP online - kursy oraz warsztaty

Oczywiscie najwiekszym plusem jest to, ze kurs DTP online, jak sama nazwa wskazuje, mozna ukonczyc calkowicie internetowo. Jest to bardzo wygodne i czesto wybierane rozwiazanie, poniewaz mozna w ten sposób pozwolic sobie na nauke w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na swiecie. Z takiego systemu nauki korzysta coraz wiecej osób i jest z tego w pelni zadowolonym. W tym przypadku do wyboru pozostaja, zarówno kursy, jak i warsztaty. Dzieki temu kazdy dobierze dla siebie cos, co pasuje mu w 100% i pozwala na poszerzanie swojej wiedzy i umiejetnosci.

Kurs grafiki DTP

Na pewno kurs grafiki DTP sprawdzi sie osobom poczatkujacym, bez zadnego doswiadczenia, jak i tym, którzy stawiali w tej branzy juz swoje pierwsze kroki. W ten sposób mozna nauczyc sie tworzyc odpowiednio dopasowane grafiki najwyzszej jakosci, które sprawdza sie podczas tworzenia wydruków. Dodatkowo wszystkie te grafiki oparte sa o prace w najbardziej profesjonalnych i najbardziej znanych programach. W ten sposób mozna miec pewnosc, ze przekazywana wiedza znajdzie swoje odzwierciedlenie równiez w praktyce i wlasnym tworzeniu.

}