Menu

DTP

Czym jest: DTP?

DTP to rozbudowane zagadnienie oznaczające profesjonalne przygotowywanie treści do druku. Wybierając kurs DPT dowiesz się jak składać tekst, jak poprawnie przygotowywać materiały z myślą o maszynach drukarskich, jak eksportować pliki oraz tworzyć swoje, nawet bardzo rozbudowane, projekty.

W trakcie trwania kursu DPT dowiesz się w jaki sposób ustawić aplikacje graficzne. Dodatkowo na podstawie wskazówek wieloletniego praktyka opowiemy Ci również o tym jak funkcjonują zakłady poligraficzne i jakie są rodzaje druku.

Podczas kursu DPT nauczysz się jak pracować z InDesign, ale oprócz tego poznasz prawidłowe techniki pracy w Illustratorze i Photoshopie. W każdej z tych aplikacji dowiesz się na co warto zwrócić uwagę przed przekazaniem plików do druku, co pozwoli Ci na uniknięcie kosztownych błędów.

więcej... ukryj...

Ścieżka Druk i Materiały Drukowane

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 23 godzin
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów DTP

Stanowiska: Graphic Designer
Wynagrodzenia netto: 3500-3500 zł
Kto rekrutuje? AVON, Getin Noble Bank, Nestle, TVN

zobacz oferty pracy
27 minut

Artboard Studio

Tworzenie Mockupów Produktów

Poszukiwanie i opracowanie odpowiedniego mockupu do prezentacji projektu jest często uciążliwe i czasochłonne. Własnoręczny projekt mockupu rzadko wygląda realistycznie i nie spełnia oczekiwań. Od 2018 roku dostępna jest platforma „Artboard Studio” dzięki której możemy wybrać już istniejący mockup i przy pomocy prostego, przeglądarkowego edytora dopasować nasz projekt do sceny. W tym Warsztacie zaprezentujemy Ci działanie tej platformy, tak, byś mógł zbudować wyjątkowe portfolio.

Michał Wedlechowicz

1 godzina

Współpraca Grafika z Drukarnią

Poznaj technologie przygotowywania prac do druku oraz zobacz jak przebiega współpraca z zakładem poligraficznym.

Michał Wedlechowicz

}