Menu

Rysunek i Concept Art

Czym jest: Rysunek i Concept Art?

Rysunek i Concept Art to rozbudowane zagadnienie dotyczace tworzenia ilustracji na potrzeby gier wideo, filmów czy komiksów. Kurs concept artu pozwoli Ci na tworzenie grafik koncepcyjnych od podstaw az do zaawansowanych projektów. Zaczniesz od tego, jak nauczyc sie podstaw rysunku oraz jakich narzedzi uzywac do rysowania oraz dowiesz sie kiedy siegnac po odpowiednie kredki czy markery. Nastepnie przejdziemy do bardziej zaawansowanych technik pracy concept artysty, takich jak digital painting. Dowiesz sie jak tworzyc ilustracje cyfrowe i jak pracowac z tabletem graficznym.

Jezeli praca w Adobe Photoshop nie jest Ci obca, mamy dla Ciebie dobra wiadomosc - uczac sie tego, jakie sa techniki malarstwa cyfrowego wykorzystamy wlasnie to narzedzie. Dowiesz sie jak wykorzystac oswietlenie, kompozycje czy budowe ciala do tego, by przedstawic za pomoca ilustracji rozbudowana historie stojaca za tworzona przez Ciebie postacia. Bedziesz wiedzial jak przedstawic charakter postaci przez ilustracje i nadasz tworzonym ilustracjom wielowymiarowosci.

Kurs concept artu to propozycja dla wszystkich ilustratorów oraz rysowników, którzy chca rozwijac swój warsztat o ciekawe i przydatne umiejetnosci, które pomoga im w ich codziennej pracy.

więcej... ukryj...

Ścieżka Rysunek od Podstaw

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 6 godzin
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów Rysunek i Concept Art

Stanowiska: Junior Front-End Developer, Senior Front-End Developer
Wynagrodzenia netto: 4000-10000 zł
Kto rekrutuje? WP, Samsung, Roche

zobacz oferty pracy
1 godzina 1 minuta

Gravit Designer 2020

Praktyczny projekt i Nowości

Gravit Designer to zarówno webowa, jak i desktopowa aplikacja posiadająca szereg intuicyjnych narzędzi do pracy z grafiką wektorową i układami. Ta technologia jest powszechnie stosowana do tworzenia wektorowych ilustracji, UI aplikacji i stron a także - ostatnio wprowadzone funkcje pozwalają również na edycję zdjęć dzięki filtrom i adjustom. To wygodne, intuicyjne i ciekawe narzędzie - sprawdź, jak wykorzystasz je w swojej codziennej pracy!

Michał Wedlechowicz

3 godziny 43 minuty

Kurs Procreate

od Podstaw

Procreate to bardzo wszechstronna aplikacja, pozwalająca przenieść szkice i rysunki do świata cyfrowego. Kurs, który przygotowaliśmy pomoże Ci poznać tajniki pracy z Procreate od podstaw. Zaczniemy od nauki szeregu narzędzi i ustawień, dzięki którym będziesz mógł tworzyć tak jak na prawdziwej kartce. Następnie poznasz nie tylko narzędzia i ich obsługę, ale również sposoby ich wykorzystania do tworzenia rewelacyjnych projektów. Teksturowanie, rysowanie i malowanie bezpośrednio na ekranie iPada jest teraz na wyciągnięcie ręki!

Michał Wedlechowicz

6 godzin 50 minut

Kurs Concept Art

Digital Painting

Chcesz poznac procesy i sposoby powstawania wspanialych cyfrowych obrazów? Masz juz doswiadczenie w rysowaniu, ale chcialbys wejsc na wyzszy, bardziej zaawansowany poziom? Swietnie sie sklada - nasz kurs jest wlasnie dla Ciebie. Na kilku przejrzystych przykladach zaprezentujemy Ci rózne techniki Digital Paintingu - jak miedzy innymi malowania z plamy, wypalania swiatel czy malowania po szkicu. Poznasz dzialanie podstawowych pedzli w Photoshopie i dowiesz sie do czego je wykorzystywac. Opowiemy troche o walorze, oswietleniu i teorii koloru. W kursie znajdziesz równiez wiele praktyki popartej wiedza teoretyczna.

Pawel Graniak

6 godzin 50 minut

Kurs Rysunku

od Podstaw

Chcesz tworzyc wspaniale postaci zamieszkujace fantastyczne swiaty? A moze chcialbys nauczyc sie rysunku, bo potrzebny jest Ci on w przyszlej lub obecnej pracy? Wspaniale sie sklada - nauke rysunku mozesz rozpoczac od tego kursu! Pokazemy Ci jak w prosty i szybki sposób uzywac narzedzi i technik rysunkowych. Poprowadzimy Cie przez sposoby radzenia sobie z najwazniejszymi zagadnieniami w tej sztuce. Opowiemy o swiatlocieniu, budowaniu bryl, a takze stworzymy kilka ciekawych rysunków z wyobrazni i z natury. Opowiemy Ci, w jaki sposób najlepiej zaczac nauke rysunku i jak ustrzec sie przed czestymi bledami poczatkujacych. Pamietaj o tym, ze rysowanie jest umiejetnoscia, której kazdy moze sie nauczyc! Nie obawiaj sie wiec jezeli uwazasz, ze nie masz talentu – wcale nie jest do tego potrzebny.

Pawel Graniak

1 godzina

Wprowadzenie do Concept Artu

Dowiedz się czym jest Concept Art i poznaj kilka najważniejszych artystów związanych z tą dziedziną!

Pawel Graniak

}