Menu

Grafika i Interfejsy

Czym jest: Cinema 4D?

Cinema 4D to zaawansowana aplikacja do tworzenia grafiki 3D o ogromnych możliwościach. Posiada relatywnie prosty sposób obsługi i przyjazny - w porównaniu do pozostałych aplikacji do grafiki 3D - dla użytkownika interfejs. Nauka Cinema 4D to świetny pierwszy krok dla każdej osoby, która chce pójść w kierunku grafiki 3D.

Do zalet programu należy to, że łatwo zrozumieć jego sposób działania, a niektórzy twierdzą, że w obsłudze przypomina Photoshopa. Nauka Cinema 4D będzie również bardzo dobrym wyborem dla wszystkich motion designerów.

Kurs Cinema 4D pokaże Wam również to, że aplikacja posiada świetną integrację z After Effects - więc nauka Cinemy będzie dobrym wyborem dla osób, które pracują w tym środowisku i chcą rozszerzyć swoje umiejętności o elementy 3D. Mówi się często o tym, że Cinema jest projektowana dla artystów, a aplikacje takie jak 3D Studio Max - raczej dla inżynierów.

więcej... ukryj...

Ścieżka Podstawy 3D

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 2 godziny
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Graphic Designer, 3D Graphic Designer, Concept Artist
Wynagrodzenia netto: 3500-8500 zł
Kto rekrutuje? AVON, GetinNobleBank, Nestle, TVN, Netguru, Allegro, WP, Samsung, Ceneo, Growbots, Daftcode, TechnipFMC, Intiaro

zobacz oferty pracy
12 godzin 1 minuta

Kurs Cinema 4D

Techniki Pracy

Wykorzystaj potencjał Cinema 4D - jednej z najbardziej popularnych i cenionych aplikacji do tworzenia grafiki trójwymiarowej. Ten kurs wprowadzi Cię w magiczny świat 3D, wyjaśni podstawowe terminy oraz zapozna z technikami pracy i narzędziami C4D na praktycznych przykładach!

Jerzy Drozda

Kurs Cinema 4D: Czym Cinema 4D?

Cinema 4D to profesjonalne oprogramowanie do modelowania, renderowania, symulacji i animacji 3D. To aplikacja o ogromnych mozaikowosciach. Szeroki, stabilny i wydajny zestaw narzedzi ulatwia prace nad projektem. Interfejs jest prosty w obsludze i intuicyjny. Ulatwia stawianie pierwszych kroków w grafice 4D, a jego nauka jest przyjemna i pelna satysfakcji. Obsluga aplikacji jest podobna do Photoshopa, a sama apka integruje sie z After Effects. Nasz Kurs Cinema 4D poprowadzi Cie krok po kroku po wszystkich tajemnicach oprogramowania.

Kurs Cinema 4D – 4 warsztaty i kurs

Oprócz kursu Cinema 4D (Techniki Pracy) przygotowalismy dla Ciebie warsztaty, które razem z kursem tworza kompletna sciezke rozwoju. Proponujemy warsztaty z takich tematów:

 • wprowadzenie do Cinema 4D – dowiesz sie, czym jest aplikacja i jakie ma podstawowe funkcje
 • wprowadzenie do 3D – wprowadzenie do swiata grafiki 3D, poznanie mechanizmów, narzedzi i programów
 • Voxelizacja w Cinema 4D - tworzenie ciekawych animacji za pomoca MoGraph'a oraz Efektorów C4D
 • Light Rig z Xpresso – tworzenie wlasnego narzedzia do oswietlania sceny.

Cinema 4D - Czego nauczysz sie w tym kursie?

Przygotowalismy dla Ciebie 18 tutoriali i prawie 12 godzin wiedzy teoretycznej i praktycznej. Przeprowadzimy Cie przez wszystkie zagadnienia zwiazane z grafika 3D. Poznasz wszystkie techniki zwiazane z grafika trójwymiarowa takie jak: animowanie, teksturowanie, symulowanie, oswietlanie, renderowanie czy rigowanie. Kurs Cinema 4D prowadzony jest przez specjaliste majacego doswiadczenie w tworzeniu efektów wizualnych, animacji i profesjonalnych technikach postprodukcyjnych. Nauczymy Cie najwazniejszych technik i sposobów unikania pulapek. Cinema 4D kurs to poczatek drogi do dalszych samodzielnych eksperymentów.

Cinema 4D kurs – praktyczne porady

Nasz kurs Cinema 4D to przede wszystkim praktyka. Nasze wskazówki z powodzeniem wykorzystasz w swoich przyszlych projektach. Nasze porady mozna wykorzystac we wszystkich aplikacjach trójwymiarowych takich jak Blender czy Mayi. Pokazemy Ci jak przyspieszyc i zoptymalizowac Twoja prace.

Na Kursie Cinema 4D omawiamy miedzy innymi takie kwestie jak:

 • oswietlenie sceny
 • modelowanie
 • animacja na klatkach kluczowych i z uzyciem krzywych
 • rzezbienie w trzech wymiarach
 • systemy czasteczkowe oraz dynamika
 • teksturowanie z uzyciem BodyPaint'a i Photoshop'a
 • tworzenie materialów

Kurs Cinema 4D – dla kogo jest adresowany?

Cinema 4D kurs jest przeznaczony dla osób, które nie maja zadnego lub niewielkie doswiadczenie w srodowisku 3D. Przeznaczony jest równiez do osób, które mialy w swojej karierze stycznosc z tego rodzaju zagadnieniami, ale mialy problemy z przyswojeniem wiedzy i swobodnym poruszaniu sie w swiecie grafiki trójwymiarowej.

}