Menu

Cinema 4D

Czym jest: Cinema 4D?

Cinema 4D to zaawansowana aplikacja do tworzenia grafiki 3D o ogromnych możliwościach. Posiada relatywnie prosty sposób obsługi i przyjazny - w porównaniu do pozostałych aplikacji do grafiki 3D - dla użytkownika interfejs. Nauka Cinema 4D to świetny pierwszy krok dla każdej osoby, która chce pójść w kierunku grafiki 3D.

Do zalet programu należy to, że łatwo zrozumieć jego sposób działania, a niektórzy twierdzą, że w obsłudze przypomina Photoshopa. Nauka Cinema 4D będzie również bardzo dobrym wyborem dla wszystkich motion designerów.

Kurs Cinema 4D pokaże Wam również to, że aplikacja posiada świetną integrację z After Effects - więc nauka Cinemy będzie dobrym wyborem dla osób, które pracują w tym środowisku i chcą rozszerzyć swoje umiejętności o elementy 3D. Mówi się często o tym, że Cinema jest projektowana dla artystów, a aplikacje takie jak 3D Studio Max - raczej dla inżynierów.

więcej... ukryj...

Ścieżka Podstawy 3D

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 2 godzin
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów Cinema 4D

Stanowiska: 3D Graphic Designer, Concept Artist, Visual FX Designer, Animation designer
Wynagrodzenia netto: 3500-6500 zł
Kto rekrutuje? Netguru, Allegro, WP, Samsung, Ceneo, Growbots, Daftcode, TechnipFMC, Intiaro, CD Projekt RED, Ten Square, ef+ worldwide, Nizio Design International

zobacz oferty pracy
12 godzin 1 minuta

Kurs Cinema 4D

Techniki Pracy

Wykorzystaj potencjał Cinema 4D - jednej z najbardziej popularnych i cenionych aplikacji do tworzenia grafiki trójwymiarowej. Ten kurs wprowadzi Cię w magiczny świat 3D, wyjaśni podstawowe terminy oraz zapozna z technikami pracy i narzędziami C4D na praktycznych przykładach!

Jerzy Drozda

49 minut

Light Rig z Xpresso

Wykorzystaj Xpresso do zbudowania własnego riga do świateł

Jerzy Drozda

1 godzina

Voxelizacja w Cinema 4D

Zobacz jak przygotować efektowną animację z MoGrapg i Efektorami Cinema 4D

Jerzy Drozda

1 godzina

Wprowadzenie do 3D

Poznaj zasady, którymi rządzi się świat grafiki trójwymiarowej i ekosystem narzędzi 3D.

Jerzy Drozda

}