Menu

Grafika i Interfejsy

Czym jest: Affinity Publisher?

Publisher to najnowsza propozycja z rodziny aplikacji Affinity. Jest to aplikacja służąca do składu tekstu, w której przygotujesz profesjonalne publikacje gotowe do druku. Jest to bezpośrednia odpowiedź na Adobe InDesign, stworzona przez firmę Serif i posiadającą już duże doświadczenie w produktach stworzonych dla grafików.

Affinity Publisher to bardzo dynamicznie rozwijające się narzędzie, które - choć jeszcze nowe i, ze względu na początkowy etap, nie do końca rozbudowane - posiadające już teraz ogromny potencjał i mogące wkrótce wprowadzić wiele zmian na rynku aplikacji do składu. Możemy spodziewać się podobnego starcia, jak pomiędzy Affinity Photo a Photoshopem.

Affinity Publisher będzie świetnym wyborem dla osób pracujących z tekstami przygotowanymi do druku, osób zajmujących się składem tekstu i DTP. Jej niewątpliwą zaletą jest cena, ponieważ w przeciwieństwie do pakietu Adobe - jest dostępna z licencją kupowaną dożywotnio za jednorazową opłatą, z darmowymi aktualizacjami.

więcej... ukryj...

Ścieżka Affinity

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 7 godzin 12 minut
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Graphic Designer
Wynagrodzenia netto: 3500-8500 zł
Kto rekrutuje? AVON, GetinNobleBank, Nestle, TVN

zobacz oferty pracy
4 godziny 52 minuty

Kurs Affinity Publisher

od Podstaw

Affinity Publisher to nowa - i szybko zdobywająca rynek - aplikacja do składu publikacji i łamania tekstu. Przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny materiał wideo pokazujący krok po kroku to, jak działa ta świetna i łatwa w obsłudze aplikacja. Szereg narzędzi pozwala na szybką edycję tekstu i grafiki, a korzystając z szablonów stylów akapitowych możesz w prosty sposób dostosować typografię do swoich potrzeb. Działanie programu przedstawimy Ci na praktycznych przykładach, które wykorzystasz w swojej pracy.

Michał Wedlechowicz

1 godzina

Affinity Publisher - Praktyczny Projekt

Projektowanie Publikacji

Witajcie w kolejnym warsztacie poświęconym nowości od Affinity. Aplikacja Publisher to jeszcze świeżynka, ale już możecie tworzyć w niej wyjątkowe publikacje. W niniejszym warsztacie Michał Wedlechowicz pokaże Wam jak w prosty sposób stworzyć efektownie wyglądającą broszurę w formie małej książeczki. Dowiecie się jak pracować ze składką w Affinity Publisher a na końcu przygotujemy i wyeksportujemy PDF o standardzie poligraficznym. Zapraszamy!

Michał Wedlechowicz

}