Menu

Affinity Publisher

Czym jest: Affinity Publisher?

Publisher to najnowsza propozycja z rodziny aplikacji Affinity. Jest to aplikacja służąca do składu tekstu, w której przygotujesz profesjonalne publikacje gotowe do druku. Jest to bezpośrednia odpowiedź na Adobe InDesign, stworzona przez firmę Serif i posiadającą już duże doświadczenie w produktach stworzonych dla grafików.

Affinity Publisher to bardzo dynamicznie rozwijające się narzędzie, które - choć jeszcze nowe i, ze względu na początkowy etap, nie do końca rozbudowane - posiadające już teraz ogromny potencjał i mogące wkrótce wprowadzić wiele zmian na rynku aplikacji do składu. Możemy spodziewać się podobnego starcia, jak pomiędzy Affinity Photo a Photoshopem.

Affinity Publisher będzie świetnym wyborem dla osób pracujących z tekstami przygotowanymi do druku, osób zajmujących się składem tekstu i DTP. Jej niewątpliwą zaletą jest cena, ponieważ w przeciwieństwie do pakietu Adobe - jest dostępna z licencją kupowaną dożywotnio za jednorazową opłatą, z darmowymi aktualizacjami.

więcej... ukryj...

Ścieżka Affinity

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 30 godzin
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów Affinity Publisher

Stanowiska: Graphic Designer, Copywriter
Wynagrodzenia netto: 3300-3500 zł
Kto rekrutuje? AVON, Getin Noble Bank, Nestle, TVN, nazwa.pl, x-kom

zobacz oferty pracy
4 godziny 52 minuty

Kurs Affinity Publisher

od Podstaw

Affinity Publisher to nowa - i szybko zdobywająca rynek - aplikacja do składu publikacji i łamania tekstu. Przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny materiał wideo pokazujący krok po kroku to, jak działa ta świetna i łatwa w obsłudze aplikacja. Szereg narzędzi pozwala na szybką edycję tekstu i grafiki, a korzystając z szablonów stylów akapitowych możesz w prosty sposób dostosować typografię do swoich potrzeb. Działanie programu przedstawimy Ci na praktycznych przykładach, które wykorzystasz w swojej pracy.

Michał Wedlechowicz

1 godzina 8 minut

Affinity Publisher - Wprowadzenie

Poznaj techniki pracy z wersją beta Affinity Publisher - aplikacji do składu i łamania tekstu oraz projektowania publikacji.

Michał Wedlechowicz

}